Superb II kombi wymiana opon-uszkodzone felgi

Awatar użytkownika
Pietia
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2010, o 09:32
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 211KM 333Nm
Lokalizacja: Puławy

Superb II kombi wymiana opon-uszkodzone felgi

Post autor: Pietia »

Witam,

Mam przykre doświadczenia związane z widocznym uszkodzeniem felg aluminiowych podczas wymiany opon. Jakie macie z tym doświadczenia - dostajecie felgi nienaruszone czy są jakieś rysy i uszkodzenia?

Nie wiem co z tym robić, czy żalić się i protestować czy zostawić ten temat bo jest to normalne.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Superb II kombi wymiana opon-uszkodzone felgi

Post autor: Misiek Fisiek »

Nawet jeśli jest to normą to i tak na Twoim miejscu domagalbym się pokrycia kosztów naprawy felgi.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: Superb II kombi wymiana opon-uszkodzone felgi

Post autor: Sebastian_M26 »

Zewnętrzna ani wewnętrzna powierzchnia nie może nosić jakichkolwiek śladów. Wg. rzeczoznawców nie ma czegoś takiego jak naprawa felg, na kosztorysach zawsze jest wymiana. Także żądanie wymiany uszkodzonych felg.
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Awatar użytkownika
Pietia
Posty: 254
Rejestracja: 26 sie 2010, o 09:32
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 211KM 333Nm
Lokalizacja: Puławy

Re: Superb II kombi wymiana opon-uszkodzone felgi

Post autor: Pietia »

Witam,

Kierownik serwisu po obejrzeniu zdjęć uszkodzonych felg stwierdził, że uszkodzenia nie powstały podczas wymiany opon. Czekam na odpowiedź prezesa, która jak się domyślam będzie negatywna.

Trzeba robić zdjęcia wszystkiego przed i po naprawie, wtedy są dowody a tak to jest słowo przeciw słowu.

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ