Odpływ wody

motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Odpływ wody

Post autor: motogold »

Witam
Może mi ktoś zdradzić tajemnice,gdzie w SI jest odprowadzenie wody z przedniego podszybia? ;) Dzisiaj węzykiem spuściłem około 3 litrów z okolicy aku :shock: .
Pzdr.
ciechan78
Posty: 41
Rejestracja: 28 wrz 2012, o 15:50
Samochód: Superb I
Silnik: Inny
Aktualnie: 1.9 TDI 105 KM BSV
Lokalizacja: WArszawa

Re: Odpływ wody

Post autor: ciechan78 »

zdejmujesz plastik z podszybia i masz 2 odplywy takie gumki jeden pod akumulatorem 2 symetrycznie z drugiej strony na wysokosci kierownicy
motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Re: Odpływ wody

Post autor: motogold »

Dziękuję za podpowiedź :D Wiedziałem o jednym,pod serwem,ale tego pod aku,to nie.
Dzięki i pozdrawiam
kocur
Posty: 62
Rejestracja: 22 wrz 2011, o 16:34
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: grzesiek
Lokalizacja: bartoszyce/gdańsk

Re: Odpływ wody

Post autor: kocur »

zalało cię?
Czasami na drodze spotyka sie szalenców, pedzą na złamanie karku, wbrew rozsądkowi... naprawde.. czasami aż ciężko ich wyprzedzić
Alcodigital_pl
Posty: 29
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 15:37
Samochód: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Lokalizacja: WARSZAWA

Re: Odpływ wody

Post autor: Alcodigital_pl »

Najwyraźniej,skoro autor szuka odpowiedzi to chyba właśnie tak jest. Daj znać czy znalazłeś i poradziłeś sobie z tym problemem. Będziemy czekac na odpowiedź na forum.
motogold
Posty: 286
Rejestracja: 22 paź 2012, o 19:15
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 163/370
Imię: Sławek
Lokalizacja: Rumia

Re: Odpływ wody

Post autor: motogold »

Zalało trochę wykładzinę i przestały się świecić wszystkie lampki wewnętrzne.Żadna nie działała.Okazało się,że zaśniedziały kable od MK i po wyczyszczeniu wszystko wróciło do normy.Szukałem przyczyny i znalazłem wodę na podszybiu.Aku do połowy stało w wodzie :shock: Zapchane były oba otwory odpr.wodę.Spuściłem dokładnie 4 litry wody :shock: Aku wyjąłem i przepchałem,umyłem i teraz jest hipper supper :D
Kupiłem auto od znajomego w Niemczech,gdzie auto stało 7 m-cy na podwórku,bo jest starszy gość i już za duży był dla niego.Może dlatego się ta woda tam zebrała.Pełno było mułu,liści i innego diabelstwa.Tak na moje oko,to raz w roku,trzeba czyścić te otwory.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ