czy czyscic wtryski?

rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: czy czyscic wtryski?

Post autor: rezon »

Jak ma właściwości czyszczące to się mniej sadzy odkłada, a jak mniej sadzy to i mniej przeładowań, i ogólna kondycja turbawki lepsza. Większość problemów dmuchawek to przecież z zaklejenia sadzą kierowniczek, które ani drgną. Dlatego pisałem o ciężkim stylu jazdy - jako pozytywie, bo turbinę można zajechać nie tylko wyłączając od razu silnik po ostrej jeździe, ale i spokojniutko jeżdżąc.
Jak TDA czyści wtryski - to lepiej pryskają i nie dymi :). Ja stosowałem cały rok - nie tylko zimą, bardziej pod kątem czyszczenia niż depresacji.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
bezduszny

Re: czy czyscic wtryski?

Post autor: bezduszny »

taks samo czyści wtryski jak podnosi moc ;)
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: czy czyscic wtryski?

Post autor: rezon »

Stosowałem za radą szefa ASO, który to samo leje do swojego prywatnego autka. Nie wiem na pewno czy czyściło, ale na pewno problemów przez 150kkm nie miałem ani z wtryskami, ani z turbiną. Na pewno po dodaniu TDA ON znacznie bardziej się pienił, co przy tankowaniu niemal zawsze pod korek dawało się zauważyć. Obydwaj nie mamy wyników żadnych badań potwierdzających lub negujących czyszczenie/podnoszenie mocy.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
bezduszny

Re: czy czyscic wtryski?

Post autor: bezduszny »

no tak...
skoro nie mam badań negujących podnoszenie mocy to znaczy... że może podnosić :lol:
ODPOWIEDZ