DSG problem

bendzel
Posty: 29
Rejestracja: 10 paź 2012, o 17:13
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: szczecin

Re: DSG problem

Post autor: bendzel »

Witam wszystkich,
Chciałbym bardzo wszystkim podziękować za takie zaangazowanie w dyskusje i pomoc w próbie rozwiązania problemu. Wiec, problem rozwiązałem sam!! pojechałem do innego ASO porosiłem o second opinion (bo poprzedni pan manager wmawiał ze te auto tak ma jeździć) i dostałem na piśmie ze samochód marki ten i ten nr rej nie spełnia wymogów bezpieczenstwa w ruchu i z tym od razu udałem sie mojego [pierwotnego dealera rzucając mu ten papierek na stół prosząc o uczestnictwo w rozmowie kierownika warsztatu i dyrektora branch, powiedziałem dyrektorowi ze powinien rozwazyc zmiane personelu a szczególnie kierownika warsztatu gdyz nie posiada nawet minimalnej wiedzy którą stara sie służyć, poinformowałem go ze złozyłem skarge do skoda UK ze kierownik w takiej sytuacji nie chciał przyjąć mojego auta na warsztat które zostalo powteirdzone przez inny skoda partnership ze auto nei spelnia norm. Auto uwazam za niesprawne w dniu sprzedazy i jak umowa kupna była ze jesli nie jestescie w stanie naprawic skody to oddacie pieniądze, kierownik ostatnio przy panu dyr. powiedział ze nic wiecej nie jestesmy w stanie zrobic wiec auto oddaje. Byly pewne obawy odnosnie tego problemy z oddaniem kasy ale jak powiedzialem ze poinformuje skode UK o tym ze ich logo pojawi sie w telewizji w tle nazwa warsztatu z autoryzacja SKODY i zrobimy wywiad łącznie z puszczeniem kawałków nagranych podczas jazdy, gdzie w drodze do nich osiągnąłem rekord, prędkość 160km/h na 4-tym biegu bo nie mial ochoty zmienic wyzej. Pan Dyr. postanowil grzecznie zakonczyc ze mną współprace. Wychodząc poprosiłem tez aby dołączył do nas mechanik który naprawiał moją skode i pewnie juz nocami miał koszmary z nią, zapytałem przy wszystkich i kilku ich klientach czy wie co moze byc przyczyną takiej usterki, odparł ze wg niego auto jeździ ok, wiec przedstawiłem mu opinie której jeszcze nie widział i powiedziałem mu zeby pomyslał o jednej podstawowej rzeczy która powoduje ten problem - i tu uwaga zaskocze was (POMPA SKRZYNI BIEGÓW prawdopodobnie daje taki efekt, przy szybszym zwalnianiu traci cisnienie powodujac redukcje) mechanior odparl do kierownika - it makes sense!! zawstydzeni sie rozeszli
I tak ustał ból głowy, przespana spokojnie noc po której wypoczęty pojechałem oglądac superb elegance ze 170KM w skórze tylko bez asystenta parkowania(co uwazam ze człowiek lepiej zaparkuje niż system) kupiłem tę ze superb!!!! i jak tylko ja odbiore na pewno zaraz zrobie update mojego profilu

pytania?????? just ask

pozdrawiam
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: DSG problem

Post autor: dato »

No questions at all ;)
Gratulacje :!:

Bardzo ładnie wyszło, tylko się cieszyć i trzymać kciuki - serio !
Kaloteck
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2012, o 16:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: DSG problem

Post autor: Kaloteck »

Ciekawe jak by to u nas w Polsce wygladalo...
ODPOWIEDZ