[SII] demontaż lampy przedniej

Sebastian_M26
Posty: 1707
Rejestracja: 26 lut 2010, o 18:58
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI BZB (160KM)
Aktualnie: seria 188KM/270Nm
Lokalizacja: Katowice

Re: [SII] demontaż lampy przedniej

Post autor: Sebastian_M26 »

To chyba u mnie na złość zrobili, najgorszy był łączący błotnik z zderzakiem, ten schowany ebany kołek.
PANIE WŁADZO, MA PAN RACJĘ, NIESTETY ZDARZYŁO MI SIĘ PRZEKROCZYĆ PRĘDKOŚĆ, ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ Z TEGO, ŻE BYŁO TO BARDZO NIEODPOWIEDZIALNE, ŻE NARAZIŁEM INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU NA NIEBEZPIECZEŃSTWO ALE ... JECHAŁEM SZYBKO, GDYŻ LUBIĘ ZAPIERDALAĆ...
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13600
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [SII] demontaż lampy przedniej

Post autor: Enriquez »

No ale kołek to kołek - ich to jest kilka - z 10 plis te dwa yebane w tym miejscu co mówisz. Najlepiej od razu se kilka zamówić w ASO.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
dreptus
Posty: 3
Rejestracja: 3 paź 2016, o 12:37
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: [SII] demontaż lampy przedniej

Post autor: dreptus »

U mnie było ale szczęśliwym trafem żadnego nie połamałem. Udało się zdemontować je bez jakiegoś znacznego uszczerbku na ich strukturze :)
Przekichane są te 2 śruby do których trzeba dojść poprzez nadkole lub od środka reszta to małe miki. Ale udało się.
Czy po zamontowaniu zderzaka i lamp diagnosta będzie w stanie wyregulować światła? Bo niestety podczas wykręcania reflektorów wykręciły się te plastikowe śruby do regulacji lamp.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13600
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: [SII] demontaż lampy przedniej

Post autor: Enriquez »

Do tych śrub jest dobry dostęp od strony silnika :) Na pewno lepszy niż od nadkola.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ