Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: neck99 »

łezka na tylnej lampie prawa strona. Jak by rozwarstwienie. łezka wielkości kciuka. Zauważyłem po zimowym myciu. Woda sie zebrała pod ta cienka rozwarstwioną warstwa. Dziś jadę po nowa lampę tylną do ASO na wymianę gwarancyjną bo uznali. Widać tylko jak sie przyciśnie nos do lampy :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
szymi81
Posty: 459
Rejestracja: 8 cze 2011, o 21:21
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Aktualnie: seria
Lokalizacja: Katowice

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: szymi81 »

TFil pisze:- lakierowana dolna część klapy bagażnika (kombi) i kawałek zderzaka, bo z lewej strony klapa ocierała lekko o zderzak i starł się lakier
Kolego czy przy tej okazji regulowali coś klapę, żeby nie ocierała, czy zderzak miałeś za wysoko?
Dzięki
Obrazek

Moja kurka: http://goo.gl/6qIZv7

Sprzedam felgi: http://goo.gl/DmfXDJ
Awatar użytkownika
TFil
Posty: 148
Rejestracja: 21 maja 2011, o 19:47
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: TFil »

szymi81 pisze:
TFil pisze:- lakierowana dolna część klapy bagażnika (kombi) i kawałek zderzaka, bo z lewej strony klapa ocierała lekko o zderzak i starł się lakier
Kolego czy przy tej okazji regulowali coś klapę, żeby nie ocierała, czy zderzak miałeś za wysoko?
Dzięki
Klapa była za nisko, oczywiście teraz jest wyregulowana i wygląda, że nie powinno się już nic dziać.
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: neck99 »

neck99 pisze:łezka na tylnej lampie prawa strona. Jak by rozwarstwienie. łezka wielkości kciuka. Zauważyłem po zimowym myciu. Woda sie zebrała pod ta cienka rozwarstwioną warstwa. Dziś jadę po nowa lampę tylną do ASO na wymianę gwarancyjną bo uznali. Widać tylko jak sie przyciśnie nos do lampy :)

Lampe wymienili bez gadania. Ale jak sie musiałam nawqurwiać. Koleś zamontował oddał auto i podziękował. Idę do auta patrze z tyłu a lampa krzywo. od góry odstawała tak z 5mm. Wiecie ze u mnie to nie przejedzie. Wzywam kolesia pokazuje i pytam czy to jest poprawnie zamontowana lampa. A on ze tak inaczej sie nie da. To wzywam kierownika i patrzą obaj na lampę i dziwią o co sie rzucam. Pytam czy sobie też by tak zamontowali. Ale Panie to jest wszytko okej inaczej sie nie da. To się pytam jak to możliwe ze była zamontowana tak ze nie było szpary i wyglądała jak ta z lewej, a teraz sie rożni bo ma szparę. A on a bo to w fabryce montowali i już tak nie będzie. To sie pytam czy ta lampa to podróbka czy oryginał. no orginał oczywiście to sie pytam czym k&^%a sie różni ta od tamtej. No niczym. No to jak niczym to czemu jest ta pier%^&*na szpara a jej nie było ? Dziwią ... Wziołem śrubokręta od tego kolesia wykreciłem lampe lekko ja do góry podtrzymałem zakręciłem i szpary nie ma. Idealnie zamontowana jak w fabryce. Zajęło mi to z zegarkiem w ręku 25 sekund. I mówie tak ciezko ??? ... stoją i dziwią oboje patrząc po sobie. Mówie i wy sie dziwicie ze ludzie nie chca na serwis ASO. Nie dlatego ze drogo ale dlatego ze odpierdalacie takie maniany. Byle zrobić. na akord. Nie używacie wcale głowy. Wpierdolić na chama siedzi i heja. Zacząłem sie rozkręcać po łacinie to mnie kierownik uspokoił i zaproponował na rozluźnienie sytuacji darmowy przegląd po zimowy. To zjebałem go jeszcze bardziej ze proponuje mi coś co było za całe 1zł by mnie zbyć.
Suma sumaru lampa wymieniona lezy jak ori, ja dostałem kosmetyki samochodowe. Nie wiem czy przez to ze się darłem przy potencjalnych klientach którzy akurat odbywali jazdę próbą czy po tym jak powiedziałem ze zaraz po powrocie smaruje pismo do SAP-a opisać jakość i poziom usług w tym salonie.

Proponuje jechać na wymiany gwarancyjne w momencie gdy wam coś w robocie nie wyjdzie. Ja maiłem akurat taki dzień że byłem tak naładowany ze potrzebowałem iskry. I wybuchłem w ASO :)
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
Awatar użytkownika
Vedius
Posty: 458
Rejestracja: 16 lip 2012, o 23:25
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: WojtAS
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: Vedius »

A w którym ASO wymieniałeś lapme :?:
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: neck99 »

Emida Ruda Śląska
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
andriu21tg
Posty: 107
Rejestracja: 28 mar 2013, o 13:30
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: BMW F25
Lokalizacja: Tarnogórskie Szosy OCP

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: andriu21tg »

co ty mówisz w Emidzie cie tak załatwili?? ja pier.. wg.mnie to jest b.dobry servis.. salon mają z dupy ale servisowałem tam Fabie, potem Octavie i złego słowa nie mogę powiedzieć..Szok ! ale dobrze że napisałeś trzeba być czujnym!
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: Misiek Fisiek »

Jak to w ASO ;)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2_1FPdUeG9g[/youtube]
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
andriu21tg
Posty: 107
Rejestracja: 28 mar 2013, o 13:30
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: BMW F25
Lokalizacja: Tarnogórskie Szosy OCP

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: andriu21tg »

Zuber tak jest do tej pory...w Daci...
http://www.youtube.com/watch?v=nPrG_G3xBg0
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: Misiek Fisiek »

Ano faktycznie. Dokładnie tak samo :lol:
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
Awatar użytkownika
Vedius
Posty: 458
Rejestracja: 16 lip 2012, o 23:25
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: WojtAS
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: Vedius »

andriu21tg pisze:Zuber tak jest do tej pory...w Daci...
http://www.youtube.com/watch?v=nPrG_G3xBg0
Najprostsze narzędzia są najskuteczniejsze :lol: :lol:
Gościu chyba na akord pracuje :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
dato
Posty: 3479
Rejestracja: 1 mar 2012, o 00:33
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Było: 207,4@419,2Nm
Imię: Darczysław...
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Odp: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: dato »

Jak oni wszyscy. Fajne filmy ;-)
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: szms »

Pany, ktoś coś wie, że jest cicha akcja z EGRem?
Wczoraj SII straciła moc i wyskoczył "workshop", miałem 2-3 km do Plichty, więc się zdecydowałem i od razu podjechałem.
W serwisie powiedzieli, że EGRy mają złego softa i czasami się blokują, dlatego teraz dostępna jest do nich aktualizacja. 8-)
Awatar użytkownika
neck99
Posty: 1442
Rejestracja: 4 kwie 2012, o 10:26
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: neck99 »

andriu21tg pisze:co ty mówisz w Emidzie cie tak załatwili?? ja pier.. wg.mnie to jest b.dobry servis.. salon mają z dupy ale servisowałem tam Fabie, potem Octavie i złego słowa nie mogę powiedzieć..Szok ! ale dobrze że napisałeś trzeba być czujnym!
Salon jest ok. Tam mam rabat 15-20% na czesci jak co mozesz brac na mnie. Generalnie obsluga okej. To ze serwisant mial 2 lewe rece to nie wina calego salonu. Po prostu tak jest ze debile bez wiekszego doswiadczenia za psie pieniadze pracuja w aso i tam sie ucza na naszych autach.
Superb Kombi 2.0 TDI 170KM CR My2012 (Platinium+) Brąz magnetic - Z D J Ę C I A

Obrazek
andriu21tg
Posty: 107
Rejestracja: 28 mar 2013, o 13:30
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: BMW F25
Lokalizacja: Tarnogórskie Szosy OCP

Re: Uzyskane darmowe naprawy gwarancyjne

Post autor: andriu21tg »

Ja tam znam kilu jegomości więc moja fura zawsze wychodziła z serwisu tak jak powinna a ceny w porównaniu z np. Kolasińskim z Gliwic były praktycznie na identycznym poziomie.Dlatego byłem zdziwiony że tak Cie próbowali wypuścić. Brawo za czujność !
ODPOWIEDZ