[S1] Zamykanie szyb z pilota i lusterek

sylwestreczek
Posty: 5
Rejestracja: 21 cze 2012, o 17:10
Samochód: Superb I
Silnik: 2.8 V6 AMX (193KM)
Lokalizacja: pomorze

[S1] Zamykanie szyb z pilota i lusterek

Post autor: sylwestreczek »

Witam, mam kabel do mojego superba 1 z 2003roku, mam vag dominator w którym mogę robić wszystkie konfiguracje, ale do wszystkiego potrzeba numery procedur, czy ktoś wie jakie są numerki procedur aby przypisać do pilota zamykanie i otwieranie szyb po przytrzymaniu guzika i żeby lusterka się składały jak przytrzymam guzik, wiem że to mam tylko trzeba zakodować albo wykonać adaptacje... wchodzę w moduł komfortu i dalej żeby wykonać adaptacje trzeba podać procedury...
ja456
Posty: 343
Rejestracja: 21 lut 2010, o 22:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S1] Zamykanie szyb z pilota i lusterek

Post autor: ja456 »

Zamykanie szyb można zrobić bez Vaga (jest opis w instrukcji, kiedyś ją tu wrzuciłem, ale nie pamiętam, w którym temacie), a z lusterkami w S1 nic nie zrobisz.
BART WA
Posty: 32
Rejestracja: 24 kwie 2012, o 02:03
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Warszawa

Re: [S1] Zamykanie szyb z pilota i lusterek

Post autor: BART WA »

U mnie po naciśnięciu na pilocie sygnatury zamknięcia automatycznie zamykają się szyby i szyberdach. Ma to jedną bardzo poważną wadę. Jak chciałbyś zostawić uchylone okna żeby się auto przewietrzyło to musiałbyś zostawić samochód otwarty.
Muszę sprawdzić czy sprawę załatwiłoby manualne zamknięcie jednak podejrzewam, że mój upierdliwy alarm niezbyt przyjaźnie by na to patrzył.
Możliwe, że w vag-u da się ustawić tak aby okna się domykały się np po dłuższym przytrzymaniu klawisza pilota (w innym aucie tak mam) a nie za każdym naciśnięciem. Jednak nie wiem czy jest taka techniczna możliwość bo nie znam się na tym.

Co do składanie lusterek to z tego co się dowiadywałem to jedyną opcją jest przekręcenie manetki do ich regulowania w neutralną pozycję (poza obszary L i R).
ja456
Posty: 343
Rejestracja: 21 lut 2010, o 22:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: [S1] Zamykanie szyb z pilota i lusterek

Post autor: ja456 »

Żeby zostawić samochód z uchylonymi szybami trzeba zamknąć go kluczykiem, chyba innej możliwości nie ma.
ODPOWIEDZ