zatrzaśnięty kluczyk

Kurdek 62
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2012, o 07:13
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Sławek
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

zatrzaśnięty kluczyk

Post autor: Kurdek 62 »

kluczyk już mam ale straciłem szybę dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
przemqo
Posty: 78
Rejestracja: 5 lip 2011, o 23:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: Przemek
Lokalizacja: Olsztyn

Re: zatrzaśnięty kluczyk

Post autor: przemqo »

Kurdek 62 pisze:kluczyk już mam ale straciłem szybę dzięki za pomoc.
Chyba było inne wyjście, niż wybijanie szyb?!
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: zatrzaśnięty kluczyk

Post autor: gsh »

Oj chłopie to musiałeś być zdesperowany że szyba poszła. Ja miałem taką przygodę w Octavii, pomógł mi gościu od awaryjnego otwierania zamków, ale że jakieś tam podwójne ryglowanie było ( z tego co pamiętam ) to końcowo rozprawił się z drzwiami tak, że wsadził poduszke specjalną pomiędzy uszczelki ( drzwi a nadwozie ) i napompował ją rozwierając delikatnie szparę i wsadził przez nią cienki pręt którym nacisnął przycisk na pilocie przy kluczykach ( leżały na siedzeniu ).
Przyjemność ta kosztowała mnie 200zł, ale rachunek był, do tego facet sprawdził dowód rejestracyjny oraz moje dokumenty żeby potwierdzić że jestem właścicielem ( ciekawe co by było gdyby dokumenty zostały w środku ).
Kurdek 62
Posty: 4
Rejestracja: 29 lut 2012, o 07:13
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Sławek
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie

Re: zatrzaśnięty kluczyk

Post autor: Kurdek 62 »

Zapewne było inne wyjście ale jak byś miał wszystko w bagażniku łącznie z dokumentami i miał wyjazd w trasę(na pewno byś inaczej napisał) a odmykanie awaryjne będzie mnie kosztowało 300 zł bo zepsuł mi zamek w drzwiach próbując je otworzyć,ale to była moja decyzja mając nuż na gardle.200 zł szyba w serwisie z rabatem i wstawienie 80 zł u Jana nie tak strasznie gorsze mają zmartwienia pozdrawiam Kurdek62
ODPOWIEDZ