( S1 ) Brak pamięci fotela ( oparcie )

Awatar użytkownika
ssspeedo
Posty: 87
Rejestracja: 11 lut 2011, o 19:03
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 160
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pomorze Słupsk

( S1 ) Brak pamięci fotela ( oparcie )

Post autor: ssspeedo »

Witam ,koledzy nie wiem co jest z moim fotelem ,mianowicie nie zapamiętuje tylko położenia oparcia , (poddupek 8-) ) zawsze się ustawia prawidłowo. Na przykład mam ustawienia na 1 ,przestawiam fotel zamykam auto z kluczyka ,otwieram i siedzisko ustawia się prawidłowo ale oparcie idzie do tyłu, wciskam jedynke na fotelu i oparcie idzie dalej do tyłu i tak kilka razy aż wkońcu się położy na tylnej kanapie. Czy ktoś miał taki problem , proszę o porady. Pozdrawiam
dekard
Posty: 63
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 04:37
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Poznań

Re: ( S1 ) Brak pamięci fotela ( oparcie )

Post autor: dekard »

Mam identyczną usterkę. Zabieram się do tego jak do jeża ale fakty są takie: Moduł sterowanie tego ustrojstwa jest kosmicznie drogi (około 1000 PLN - jakbyś chciał sprawdzić 3B1 959 769 E ), a na szrocie i alledrogo nie ma. Ja planuje na wiosnę wyjąć siedzenie (bo mi się lekko poluzowało) i przy okazji dokręcania zalać to ustrojstwo WD40 - jak to nie pomoże będę drążył dalej. Jeśli są inne koncepty to chętnie przetestuję
Awatar użytkownika
ssspeedo
Posty: 87
Rejestracja: 11 lut 2011, o 19:03
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Aktualnie: 160
Imię: Marcin
Lokalizacja: Pomorze Słupsk

Re: ( S1 ) Brak pamięci fotela ( oparcie )

Post autor: ssspeedo »

Witam, poczytałem sobie że należy odblokować fotel tzn. dać go na max do przodu i do góry i tak zrobiłem .Teraz :? oparcie nie idzie do tyłu tylko do przodu :roll: czyli dalej nie ma pamięci , siedzisko ustawia się bezbłędnie , będe czytał sobie dalej może w końcu coś znajdę. Z poluzowanym siedzeniem nic nie zrobisz ,te fotele tak mają ja też chciałem je naprawić ale (nie ma tam nic do wymiany ). Pozdrawiam
dekard
Posty: 63
Rejestracja: 7 kwie 2011, o 04:37
Samochód: Superb I
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Lokalizacja: Poznań

Re: ( S1 ) Brak pamięci fotela ( oparcie )

Post autor: dekard »

Ja wierzę w magię WD40 :).
ODPOWIEDZ