Superb II. Przednia szyba - wymiana gwarancyjna

killbill
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2011, o 09:44
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: 3city

Superb II. Przednia szyba - wymiana gwarancyjna

Post autor: killbill »

Cześć,

W wyszukiwarce znalazłem kilka wypowiedzi, gdzie narzekacie, że szyba się szybko rysuje i jest zbyt miękka.
Mam pytanie, czy macie doświadczenie w zakresie wymiany szyby na gwarancji z powodów o których piszę.

p.s. w ciągu dwóch lat i 100.000 km trochę rzeczy już wymieniłem i jakość niestety nie zachwyca (źle zamocowane przednie drzwi, łuszczące sie pazłotko z grilla, schodząca farba ze znaczka na masce, uszkodzony zamek bagażnika, kierownice w układzie dolotowym..) No i teraz ta szyba
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: Superb II. Przednia szyba - wymiana gwarancyjna

Post autor: gsh »

Zbliżam się powoli do 100 tyś i raczej nie mogę stwierdzić żeby przednia szyba jakoś specjalnie wyróżniała się nie trwałością na tle innych aut którymi jeździłem. Charakterystyczne drobne ryski które pod słońce mocno oślepiają występują u mnie w małej ilości, dla przykładu jeździłem od nowości Astrą III i szyba wyglądała po jakiś 40tyś o wiele gorzej niż w SII po 100 tyś. Cały czas jeżdżę praktycznie po tych samych trasach i tak samo użytkuję każde auto.
Pecha mam tylko co do szyby przedniej w SII bo dostałem w jednym tygodniu 2 x kamieniem. Za pierwszym razem ładnie mi zalali ślad po kamieniu w firmie JAAN w Katowiach, a po kilku dniach poszedł drugi konkretny strzał i pozostaje mi już tylko wymiana :(
killbill
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2011, o 09:44
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: 3city

Re: Superb II. Przednia szyba - wymiana gwarancyjna

Post autor: killbill »

umówiłem się na poniedziałek 17 października na oględziny w serwisie.
Dam znać co i jak . w słońcu już ciężko się jedzie, tak samo jak przy mijankach w nocy.

Killbill
ODPOWIEDZ