Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 26 sie 2019, o 08:21

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 6 sie 2019, o 13:22 

Imi臋: Damian
Do艂膮czy艂(a): 6 sie 2019, o 12:33
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Witam serdecznie. Jestem nowym u偶ytkownikiem forum i chcia艂bym si臋 poradzi膰 odno艣nie mojego problemu. Samoch贸d posiadam ju偶 2 lata. Do sedna. zaraz po odpaleniu zar贸wno na zimnym jak i na ciep艂ym silniku zaczyna szarpa膰 albo nawet ga艣nie. Cz臋sto brak reakcji na peda艂 gazu. nieraz bywa tak 偶e przez 20 do 30 sekund trzymam gaz w pod艂odze obroty faluj膮 mi臋dzy p贸艂torej do dw贸ch tysi臋cy. Towarzyszy temu stukot pod mask膮 taki jakby zaraz mia艂 mi silnik wypa艣膰 z ramy i 艣mierdzi bardzo nie przepalonym paliwem. Wyskakuje b艂膮d P0171. Je艣li to istotne samoch贸d ma 280 tysi臋cy przebiegu. Jest wyposa偶ony r贸wnie偶 w instalacj臋 gazow膮. Na gazie problem贸w w czasie jazdy nie ma. Permanentny 艣wieci si臋 check. przy okazji rozrz膮du wymieni艂em pomp臋 wysokiego ci艣nienia na oryginaln膮 z Boscha. Od razu za szlagiem posz艂a pompa w Baku oraz sterownik pompy no i standardowo filtr paliwa. Niestety problem wyst臋puje dalej. Czy zosta艂y ju偶 tylko wtryski czy jeszcze co艣 po drodze mo偶e si臋 dzia膰 ciekawego? Je艣li kto艣 si臋 spotka艂 z takim problemem bardzo prosi艂bym o pomoc. Z g贸ry dzi臋ki za odpowied藕.

dodam jeszcze, 偶e gdy samoch贸d jest prze艂膮czony na benzyn臋 i w czasie pracy silnika wykasuj臋 b艂臋dy to auto natychmiast ga艣nie i nie mo偶na go odpali膰.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: