KOD B117113 Czujnik na tylnym zderzaku dostępu .......?

eski
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2017, o 23:17
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 204
Lokalizacja: Kraków

KOD B117113 Czujnik na tylnym zderzaku dostępu .......?

Post autor: eski »

Witam serdecznie ! Jeśli temat jest proszę przenieść i nie strzelać nie mogę go odszukać ...........;-)
Nie mogę sobie poradzić Keyless kluczyk a mianowicie chodzi na pewno o klamkę otwierania klapy bagażnika ( mały bagażnik). Od jakiegoś czasu zauważyłem ,że nie działa mi bez kluczykowe -dotykowe otwieranie drzwi ,muszę używać kluczyka. Posiadam sprzęt do kasowania błędów i kiedy to zrobię jest ok za każdym razem Keyless działa . Wystarczy ,że na uzbrojonym alarmie kiedy podejdę i dotknę najpierw klamkę środkową klapy bagażnika później już Keyless nie działa . ( wymieniłem na nowy i to samo) KOD B117113 Czujnik na tylnym zderzaku dostępu i zatwierdzania rozruchu -obieg otwarty Aktywny/Stały.

Podpowiecie co je grane ? pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 27 mar 2019, o 16:02 przez eski, łącznie zmieniany 1 raz.
eski
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2017, o 23:17
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 204
Lokalizacja: Kraków

Re: Keyless system uszkodzony KOD B117113 -jak ugryść pro

Post autor: eski »

Spóźniłem się dzięki za przeniesienie ,tak to jest jak się wkrada literówka .Właśnie odnalazłem posty czytając stwierdzam ,że chyba zostawię tak jak jest .Spróbuję rozebrać tapicerkę drzwi chociaż mam wygłuszone ale widzę ,że jakieś kable idą. Zastanawia mnie i troszkę martwi akumulator ponieważ może nie do końca ale się rozładował. Kojarzę tylko fakt ,że prawie nie jeździłem( a jak już to bardzo krótkie odcinki ) a bawiłem się a to radiem a to tych światełek dodatkowych i na pewno przez to oby tak było .A zrazem czytałem posty ,że może to być przez te nieszczęśliwe klamki. Obadamy zobaczymy
eski
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2017, o 23:17
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 204
Lokalizacja: Kraków

Re: Keyless system uszkodzony KOD B117113 -jak ugryść pro

Post autor: eski »

W takim razie co może oznaczać KOD B117113 Czujnik na tylnym zderzaku dla uzyskania dostępu i zatwierdzenia rozruchu -Obieg otwarty Aktywny/Stały ?
eski
Posty: 25
Rejestracja: 17 maja 2017, o 23:17
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 204
Lokalizacja: Kraków

Re: KOD B117113 Czujnik na tylnym zderzaku dostępu .......?

Post autor: eski »

Aby zakończyć temat powiem tak - problem był taki ,że podczas konserwacji auta odczepili po prostu kostkę w tylnym zderzaku, czujniki parkowania pospinane ale zapomnieli o tej jednej . Większość sugerowała antenki w drzwiach (tak też często bywa) ale uczymy się całe życie.....na szczęście wszystko gra .
ODPOWIEDZ