Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 20 sie 2018, o 23:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 31 lip 2018, o 13:12 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 30 sty 2018, o 11:42
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI CFFB (140KM)
Hej,

czy kto艣 z Szanownych Forumowicz贸w spotka艂 si臋 z problemem samoczynnie otwieraj膮cej si臋 szyby podczas jazdy?

Zauwa偶y艂em to do艣膰 niedawno, kiedy oblokowa艂em wsp贸艂pasa偶erom mo偶liwo艣膰 otwierania szyb (ostatnio jako艣 cieplej, chcieli wiaterku z dworu a nie z kratki :) ). Przy nier贸wno艣ciach drogi, podczas jazdy, lewa tylna szyba otwiera si臋 ca艂kowicie samoczynnie. Jako nier贸wno艣膰 drogi rozumiem zwyk艂e 艂aczenie asfaltu, a nie dziury po ateroidach. Zablokowanie przyciskiem otwierania szyb, owoduje 偶e szyba samoczynnie si臋 nie otwiera, dlatego te偶 nie wychwyci艂em tego wcze艣niej.
Czy mo偶e to by膰 zwi膮zane z sam膮 elektronik膮 (komputer nie wskazuje - i nie wska偶e takiego b艂臋du ;p)? Czy raczej co艣 si臋 obluzowa艂o, i prze艂膮cza otwieranie si臋 szyby?

PS. Sprawdzi艂em to tak偶e bez pasa偶er贸w, aby wyeliminowa膰 wp艂yw chochlika :)

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 1 sie 2018, o 09:48 

Imi臋: leszek
Do艂膮czy艂(a): 18 wrz 2013, o 14:13
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 177KM
mia艂em identyczn膮 sytuacje w octavii :D .
ale ja jak pod艂l膮cza艂em pod艣wietlenie klamek to robi艂em to szybko /potem mia艂em poprawi膰 ;) / na paj膮ka z pr膮du z przycisku od szyby wi臋c mo偶e gdzie艣 sie co艣 zwiera艂o .
je藕dzi艂em z zablokowanym otwieraniem do wypadku i oddania wozu do ubezpieczalni..nie zd膮偶y艂em poprawi膰.. :)
za to dopiero kilka dni temu zobaczy艂em 偶e mam pod艣wietlane klamki w audi.. :roll: , taka sierota jestem..a偶 si臋 dziwi艂em 偶e takie premium mam chujowe 偶e nawet tego nie dali.. ,nie tak jak w superbie.. :D
po prostu ja zazwyczaj je偶d偶臋 na lekko pod艣wietlonej desce rozdzielczej a wtedy klamki 艣wieca bardzo s艂abo w nocy .
kilka dni temu poszed艂em troszk膮 odpocz膮膰 w 艣rodku imprezy do audi bo jedna kole偶anka nawali艂a sie deczko i trajkota艂a przez 2 godziny bez przerwy ..ciemna noc ,,w艂膮czam przycisk , patrze a tu klamki sie 艣wieco.. :lol:

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: