[S2] Bolero i kamera cofania?

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
zapco
Posty: 37
Rejestracja: 5 sty 2011, o 17:15
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: DWR

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: zapco »

You CAN connect? Of course, I CAN. Z CAN-BUS'em znamy się jak łyse konie.....
siekla
Posty: 44
Rejestracja: 5 cze 2011, o 13:42
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Piotr
Lokalizacja: Lublin

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: siekla »

a czy columbusa można rozbudować za pomocą waszego interfejsu o takie same funkcje z wykorzystaniem Auto mapy - pozbywając się fabrycznej mapy ?
Awatar użytkownika
Bartic
Posty: 48
Rejestracja: 20 lip 2010, o 20:16
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BLS (105KM)
Aktualnie: 147KM 319Nm
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: Bartic »

Ciekawi mnie jeszcze jeden sposób przeróbko Bolero. Wspomniana tu była możliwość zastosowania jakiejś gotowej nawigacji z wyjściem video.
Mam takie Mio 550, które używane jest przeze mnie sporadycznie. W palmtopie jest winda CE5, jest GPS, można tam przyczepić zewnętrzną antenkę. Czy można takie urządzenie poprzez wspomniany moduł podłączyć do Bolero? Wiązać by się to musiało z przeróbką (o ile jest w ogóle możliwa) - brak tv-out.
Awatar użytkownika
mkotek
Posty: 127
Rejestracja: 3 sie 2010, o 21:07
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Michał 'Kotek'
Lokalizacja: Łomianki
Kontakt:

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: mkotek »

Zapco, czy ten box, który testowaliście, to jest GPSBox, czy GPSBox2? Dostałem wreszcie informację, że pierwszy jest na Win CE 4.2, a drugi na 5.0. To nadal archaizm, ale znacznie sensowniejszy niż 1.
/Kotek
Superb Combi 2.0 TSI - odebrana (wrzesień 2010); Sedan - odebrany (23 grudnia 2010)
Awatar użytkownika
zapco
Posty: 37
Rejestracja: 5 sty 2011, o 17:15
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AVB (100KM)
Lokalizacja: DWR

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: zapco »

mkotek, na początku testowaliśmy na Gps-Box z CE4.2 Teraz przygotowujemy zamówienie dla klienta z GPS-Box2 i powiem pokrótce że na tym drugim AutoMapa chodzi wolniej.... Na Gps-Box z łatwością uruchomiłem sam WindowsCE, ma kalibracje touch panela, ustawienie daty, czy chociażby kalibrację obrazu horizontal-veritical. Na Gps-box2 tego nie ma..... :(
You CAN connect? Of course, I CAN. Z CAN-BUS'em znamy się jak łyse konie.....
latoski
Posty: 45
Rejestracja: 1 maja 2012, o 18:03
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: Wrocław

Re: [S2] Bolero i kamera cofania?

Post autor: latoski »

znalazłem coś podobnego - jednak da się z dźwiękiem : http://www.youtube.com/watch?v=eBwsJ845icg

rozwiązanie delikatnie inne (widać zewn przycisk który zmienia ekran na ekran z navi-boxu) ale jest dźwięk...
zapytałem już dystrybutora o więcej info... choc oni sią z Nowej Zelandii :)

Bardzo podobne rozwiązanie - z USA - działa dźwięk - ale kosztowo troche zapora....
- moduł do Bolero / RCD510 Delphi = 290 USD
- moduł do Bolero / RCD510 Blaupunkt (chyba) = 220 USD
- box nawigacyjny 9100 = 160 USD
- box nawigacyjny 9200 = 300 USD :(
Wydaje mi się, że to dobre rozwiązanie - ale dość sporo rzeczy trzeba dodać... no i koszt zaporowy...
Dajcie znać co sądzicie - może koledze z MARTEX podsunie to jakiś pomysł jak wprowadzić dźwięk??

Rosjanie też mają już rozwiązanie do Bolero: http://www.youtube.com/watch?v=wpV7WL39l0I i wygląda na to, że działa nieźle...
czy ktoś z kolegów może rozmawia po rosyjsku (ja niestety ni w ząb) aby podpytać przyjaciół jak kosztowo itd itp?
wynajmuję Thule EuroWay 923 (bagażnik na max. 3 rowerki na hak holowniczy) gdyby ktoś potrzebował - PW
ODPOWIEDZ