Mapy do amundsen +

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: sko89 »

Znowu przeze mnie doszło do potężnego nieporozumienia:)))
Nie miałem absolutnie na myśli kradzieży map czy prób wgrywania nieoryginalnych itp.
Przykro czytać 70 lat po wojnie teksty ja kasę mam to mnie stać. Mnie też na szczęście stać i niech ten kto to napisał martwi się abym go nie kupił razem z jego Superbem. To, że kogoś stać na wiele nie znaczy, ze musi w prosty sposób się tym obnosić i krzyczeć a ja mogę kupić nawet zapałki za 1000 zł bo mnie stać. To tylko świadczy o tym, że stać go od niedawna i jeszcze całkiem niedawno tęsknił za szczawiem na zupę.

To w ogóle drodzy koledzy nie o to chodzi. :mrgreen: Najwięcej racji ma szms. Sens w tym, że myśmy za to wszystko już zapłacili kupując samochód. Jak chcą robić oszczędności to niech Skoda wywali tą całą bandę od importera w Poznaniu i robi sprzedaż bezpośrednią w Polsce z pozycji Mlada Boleslav. Jeżeli teraz nagle wprowadzili darmowe aktualizacje dla modeli O3 (BO JAK RUSZYŁA ICH SPRZEDAŻ TO TAK NIE BYŁO) itp. to uważam, że w ramach równego poszanowania klientów powinni takie same warunki wprowadzić dla pozostałych klientów mających navi z tymi sami rocznikami produkcji i znacznie droższymi modelami. A przynajmniej znacznie obniżyć cenę aktualizacji. Tak by wyglądało poszanowanie klienta i przywiązanie do marki. Ale jak nie, to nie. Aktualizacji i tak nikt nie kupuje dwa razy w roku co rok za 1200-1300 zł i leża one w ASO od lat generując jedynie straty.

Aby było jasne mój SII jest wyłącznie prywatny. Poza Europą (można i w Polsce) używam legalnej nawigacji Nokia o nazwie HERE Drive+ i jest dobra a nawet lepsza od A+. Mapy wszystkich krajów na świecie są do pobrania za darmo, aktualizacje też i działa w 100% off-line na całym świecie. Płacisz za to zryczałtowaną opłatę przy kupnie telefonu ale z tego właśnie powodu co 2 lata wymieniam tylko na Nokię, pomimo, ze do samego telefonu i Windows Phone mógłbym mieć kilka uwag.
Oczywiście w Polsce wolę nie bawić się z kabelkami i co chwilę zakładać i zdejmować telefonu, wówczas korzystam z Amundsena, który ma tez mapy z HERE.
To, że na coś się świadomie godzę przy kupnie to nie znaczy, ze muszę potem udawać, że mi się to podoba i jestem zachwycony bo mnie stać. Chwała Bogu jeszcze nie zwariowałem, ale niewolnicy często mają takie odejścia aby skompensować poniżenia jakich doświadczają. Pracownicy importera czytając na forum wpisy, ze mnie stać zaopiniują jedynie, że nie ma tragedii i klientela kupuje za 1200 z zadowoleniem.
Życzę wszystkiego dobrego w 2015 roku :D
Ostatnio zmieniony 2 sty 2015, o 17:02 przez sko89, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
PLaSTI
Posty: 609
Rejestracja: 17 sie 2014, o 08:57
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: DSG 6 SCR
Imię: Paweł
Lokalizacja: P o z n a ń /Wroc/Leg/JGóra/Lubin
Kontakt:

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: PLaSTI »

No i ja sie z Toba zgadzam w pelni
i datego ponownie zglaszam chcec podpisania sie i poparcia twojej petycji i zadania do SKODY
SIII Kombi -2017 - 2.0TDI 190KM DSG 6 SCR Style + Fresh + Canton Sound System + Amundsen - Silver Business
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: rezon »

sko89 pisze:Znowu przeze mnie doszło do potężnego nieporozumienia:)))
Nie miałem absolutnie na myśli kradzieży map czy prób wgrywania nieoryginalnych itp.
Przykro czytać 70 lat po wojnie teksty ja kasę to mnie stać. Mnie też na szczęście stać i niech ten kto to napisał martwi się abym go nie kupił razem z jego Superbem. To, że kogoś stać na wiele nie znaczy, ze musi w prosty sposób się tym obnosić i krzyczeć a ja mogę kupić nawet zapałki za 1000 zł bo mnie stać. To tylko świadczy o tym, że stać go od niedawna i jeszcze całkiem niedawno tęsknił za szczawiem na zupę.

To w ogóle drodzy koledzy nie o to chodzi. :mrgreen: Najwięcej racji ma szms. Sens w tym, że myśmy za to wszystko już zapłacili kupując samochód. Jak chcą robić oszczędności to niech Skoda wywali tą całą bandę od importera w Poznaniu i robi sprzedaż bezpośrednią w Polsce z pozycji Mlada Boleslav. Jeżeli teraz nagle wprowadzili darmowe aktualizacje dla modeli O3 (BO JAK RUSZYŁA ICH SPRZEDAŻ TO TAK NIE BYŁO) itp. to uważam, że w ramach równego poszanowania klientów powinni takie same warunki wprowadzić dla pozostałych klientów mających navi z tymi sami rocznikami produkcji i znacznie droższymi modelami. A przynajmniej znacznie obniżyć cenę aktualizacji. Tak by wyglądało poszanowanie klienta i przywiązanie do marki. Ale jak nie, to nie. Aktualizacji i tak nikt nie kupuje dwa razy w roku co rok za 1200-1300 zł i leża one w ASO od lat generując jedynie straty.

Aby było jasne mój SII jest wyłącznie prywatny. Poza Europą (można i w Polsce) używam legalnej nawigacji Nokia o nazwie HERE Drive+ i jest dobra a nawet lepsza od A+. Mapy wszystkich krajów na świecie są do pobrania za darmo, aktualizacje też i działa w 100% off-line na całym świecie. Płacisz za to zryczałtowaną opłatę przy kupnie telefonu ale z tego właśnie powodu co 2 lata wymieniam tylko na Nokię, pomimo, ze do samego telefonu i Windows Phone mógłbym mieć kilka uwag.
Oczywiście w Polsce wolę nie bawić się z kabelkami i co chwilę zakładać i zdejmować telefon wówczas korzystam z Amundsena, który ma tez mapy z HERE.
To, że na coś się świadomie godzę przy kupnie to nie znaczy, ze muszę potem udawać, że mi się to podoba i jestem zachwycony bo mnie stać. Chwała Bogu jeszcze nie zwariowałem, ale niewolnicy często mają takie odejścia aby skompensować poniżenia jakich doświadczają. Pracownicy importera czytając na forum wpisy, ze mnie stać zaopiniują jedynie, że nie ma tragedii i klientela kupuje za 1200 z zadowoleniem.
Życzę wszystkiego dobrego w 2015 roku :D
Nie chodzi o to czy kogoś stać czy nie. Na pewno nie stać Cię na to aby mnie kupić. Możesz co najwyżej kupić mój czas - robi to zresztą wiele osób. Zawsze znajdzie się ktoś bogatszy i ktoś biedniejszy. Chodzi o to jak to powiedział któryś z polityków "aby gówna nie nazywać perfumerią". Frajerem nie jest ten kto kupuje aktualizację. Też uważam, że jest za droga za oferowaną jakość, też na razie jej nie kupiłem, ale nie nazywam tych, którzy to zrobili lub zrobią FRAJERAMI, a tych co kradną supergościami. I tego dotyczą moje wpisy, a nie czy kogoś stać czy nie stać.
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: Misiek Fisiek »

sko89 pisze:Znowu przeze mnie doszło do potężnego nieporozumienia:)))
Nie miałem absolutnie na myśli kradzieży map czy prób wgrywania nieoryginalnych itp.
Przykro czytać 70 lat po wojnie teksty ja kasę to mnie stać. Mnie też na szczęście stać i niech ten kto to napisał martwi się abym go nie kupił razem z jego Superbem.
Jak jesteś taki kasiasty to mogę Ci wynająć be piąteczkę 100 euro za godzinę. Zaznasz odrobinę luksusu.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: sko89 »

Rezon - nie pisałem akurat tego do Ciebie. Twojego czasu nie będę kupował , nie jestem zainteresowany:))) A cała reszta poza czasem zależy od sumy u pokaźnej większości społeczeństwa.
Jak ktoś się tutaj poczuł przez mój wpis za frajera - to przepraszam. Nie takie były moje intencje. Bardziej chodziło mi o przepłacanie za towar, który nawet w części nie jest tego wart, bo trzeba brać pod uwagę, że faktyczny wpływ aktualizacji na sprawność i obiektywność wskazań A+ na terenie Polski jest znikomy i kompletnie nieadekwatny do ceny.

Misiek - Beemą to może się przejechać każdy, w zależności od stanu i rocznika a mieć odwagę kupić sobie Skodę z salonu mając bezproblemową możliwość kupienia sobie samochodu znacznie bardziej prestiżowej marki to już bardzo mało. Jestem wielbicielem marki Skoda od grudnia 1981 r. kiedy to posiadłem swoją pierwszą Skodę 105S, oczywiście nówka z Polmozbytu.
rezon
Posty: 3475
Rejestracja: 10 lip 2012, o 10:17
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 220KM 440Nm
Imię: Krzysiek
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: rezon »

B5 to chyba niewiele ma wspólnego z BMW :)
Był S2 1,8TSI 4x4 2012 Obrazek
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13596
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: Enriquez »

Jak nie przestaniecie na siebie najeżdżać i pisać nie w temacie to dostaniecie po nagrodzie, a temat wyląduje tam gdzie jego miejsce.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: sko89 »

be piąteczka to może być Passat B5 lub BMW5. Jako kasiasty wybrałem bogatszą opcję :D
ik26
Posty: 213
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 11:33
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: ik26 »

ja mogę kupić nawet zapałki za 1000 zł bo mnie stać.

A tak na poważnie to mnie się nie przelewa a chciwy nie jestem to może byś mógł u mnie zapałki za 100 kupować :D
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13596
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: Enriquez »

pod warunkiem, że w środku dasz kartę z mapą
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: szms »

Skodziarz to jednak styl zycia :D
ik26
Posty: 213
Rejestracja: 19 wrz 2013, o 11:33
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Małopolska

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: ik26 »

Lepiej w nowy rok wchodzić żartem a nie kłócić się o badziewne mapy. Wszystkiego dobrego
Awatar użytkownika
Misiek Fisiek
Posty: 9426
Rejestracja: 9 maja 2011, o 09:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 1000.500.100.900
Lokalizacja: Warwsiowa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: Misiek Fisiek »

sko89 pisze:be piąteczka to może być Passat B5 lub BMW5. Jako kasiasty wybrałem bogatszą opcję :D
To tak jakby pomylić Maybaha z Nissanem Micrą. Oba na M.

Widać, że nie masz pojęcia co zapewnia prawdziwy luksus i rewerencję. Jakbyś naprawdę był kasiasty to be piąteczka stałaby na podjeździe. A tak możesz jedynie pleść o odwadze.
Obrazek

♫♪♫♪...私のホンダはラクダよりも速い...♪♫♪
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: sko89 »

Fisiek - Maybach jest na M a Nissan na N. I oczywiście przez CH a nie H. Ale jak ktoś jest znawcą podjazdów, a nie pojazdów to ma prawo do takich pomyłek. Jeżeli rewerencję kojarzysz z tym co stoi na podjeździe, to strasznie Ci współczuje.

Cieszę się, że udało mi się rozruszać towarzystwo na forum bo już trochę nudno było. Chociaż zawsze można liczyć na więcej złośliwości niż konkretnych, i co ważne, skutecznych porad.

Dzięki ostatniej dyskusji podświetliły się nowe osobowości i budujące światopoglądy.

Niestety smutne jest to, że NKWD po 1944 dokonała skutecznego spustoszenia w polskich elitach.
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mapy do amundsen +

Post autor: sko89 »

Plasti - nie musisz na mnie czekać tylko napisz swojego maila z uzasadnieniem i wysyłaj. Liczba maili też ma znaczenie.
ODPOWIEDZ