bolero na columbusa

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: bolero na columbusa

Post autor: gachul »

Mirek ale jak każdy nowy zacznie pytać o temat który był już wałkowany to się zrobi trylion niepotrzebnych postów... daltego na każdym forum masz opcje szukaj, tam wpisz problem i wyskoczą Ci tematy zawierające info... tu nie ma się o co gniewac ... Pab ma racje że trzeba trochę nowych użytkowników na ziemie sprowadzać, bo są tacy którzy logują się i bez czytania czegokolwiek zadają pytania na które odpowiedź znajdziesz w instukcji obsługi
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: bolero na columbusa

Post autor: pab567 »

wim1177 pisze:nie ma sensu wywarzać otwartych drzwi, jeżeli ktoś wie to dlaczego ma nie podzielić się wiedzą ?? Jeżeli nikt by nie odpowiedział to bym szukał choć nie jest to dla mnie sprawa pierwszorzędna, tak by spędzać godziny na googlowaniu. Myślałem że na tym polega to forum. A może je zawiesić i dać tylko link do Googla ?
A to moja uwaga to do pab567, gdyż jego była zupełnie niepotrzebna i nic nie wnosząca.
pozdrawiam
M
Sam piszesz, że najpierw pytasz a potem szukasz bo Ci się nie chce spędzić godziny przy szukajce. A mi się nie chce po raz kolejny pisać po raz kolejny o tym samym tylko dlatego, że Ty idziesz na łatwiznę.

Uwierz mi - dzielę się wiedzą, nie tylko poprzez forum, i nie tylko na moją wiedzę można liczyć co niejedna osoba z forum może potwierdzić. Ale jak mam po raz n-ty pisać o czymś tylko dlatego, że komuś się nie chce spędzić godzinę przed szukajką lub wujkiem Google, to mnie trafia. I nie zamierzam tego ukrywać.

Pozdrawiam serdecznie.
wim1177
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2014, o 23:54
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Mirek
Lokalizacja: Warszawa

Re: bolero na columbusa

Post autor: wim1177 »

witam
przejrzałem szukajkę i nie znalazłem dokładnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dlatego je zadałem. Jeżeli jesteś w porządku tak w porządku jak piszesz to może ja po prostu nie miałem szczęścia do tego, żeby zadać pytanie jakiego jeszcze nie było na forum. Rozumiem, że panuje tu dowolność - wiem, chce się podzielić wiedzą - piszę, nie chcę - nie czytam, nie piszę, nie zniechęcam chętnych podzielić się wiedzą. Wtedy nie trafia mnie i jestem spokojny a nie wqufiony na tych nowych co ciągle się pytają o to samo.
I z forum o problemach technicznych nie robi się forum o tym co kogo denerwuje i kto co miał na myśli. A ja nie po to tu trafiłem...
pozdrawiam
M
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13596
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: bolero na columbusa

Post autor: Enriquez »

Dajcie już na luz. Wim1177 - czy już wszystko wiesz co i jak?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
wim1177
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2014, o 23:54
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Mirek
Lokalizacja: Warszawa

Re: bolero na columbusa

Post autor: wim1177 »

Marcin - chyba nie, ale trochę się boję zapytać :) a niech tam, do odważnych świat należy :) nie jest jasne dla mnie podłączenie telefonu. Z tyłu tego zdjęcia widzę niebieską wtyczkę do rekina. A gdzie podłącza się kabel telefonu z rekina , powinno też być chyba wyjście na mikrofon ? no chyba że jest na bluetooth :)?

dziękuję za info.
M
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5810
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: bolero na columbusa

Post autor: pab567 »

wim1177 pisze:Marcin - chyba nie, ale trochę się boję zapytać :) a niech tam, do odważnych świat należy :) nie jest jasne dla mnie podłączenie telefonu. Z tyłu tego zdjęcia widzę niebieską wtyczkę do rekina. A gdzie podłącza się kabel telefonu z rekina , powinno też być chyba wyjście na mikrofon ? no chyba że jest na bluetooth :)?

dziękuję za info.
M
Co masz na myśli pisząc "z telefonu"? Telefon łączysz się z modułem BT Premium po Bluetoothie. Moduł BT Premium jest podłączony do radia kablem. Do radia, również kablem, jest podłączony mikrofon. Do BT Premium kablem podłączona jest antena znajdująca się w rekinie.

http://www.partsbase.org/skoda/superb-s ... ial-cable/
http://www.partsbase.org/skoda/superb-s ... eparation/
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13596
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: bolero na columbusa

Post autor: Enriquez »

krótko mówiąc kabel z rekina - fioletowy ciągniesz do modułu bluetooth pod siedzeniem pasażera
wcześniej sprawdź, czy Twój moduł ma takie wejście - bo może go nie mieć
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
wim1177
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2014, o 23:54
Samochód: Superb II combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Imię: Mirek
Lokalizacja: Warszawa

Re: bolero na columbusa

Post autor: wim1177 »

Super dzięki za wszystkie informacje, na ten moment, w tym temacie, już wiem chyba wystarczająco :)
pozdrawiam i dziękuję za pomoc
M
ODPOWIEDZ