Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 25 kwi 2018, o 02:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 213 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 22 kwi 2012, o 21:51 

Imi臋: 艁ukasz
Do艂膮czy艂(a): 22 kwi 2012, o 21:27
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI BMP (140KM)
Witam. M贸j pierwszy w膮tek. Mam problem z po艂膮czeniem telefonu z bluetooth w samochodzie. Skoda Superb II rok produkcji 2008 vs telefon Blackberry 9300. Telefon w og贸le nie widzi auta. W czym problem?

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 22 kwi 2012, o 23:21 

Imi臋: Darczys艂aw...
Do艂膮czy艂(a): 1 mar 2012, o 01:33
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: By艂o: 207,4@419,2Nm
Troch臋 ma艂o szczeg贸艂贸w poda艂e艣, nawet jak na pierwszy w膮tek :)
- co i jak robisz (krok po kroku)
- kt贸ry masz modu艂 BTH - BTHII jest standardowym zestawem g艂o艣nom贸wi膮cym, BTHIII (oznaczany te偶 "Premium") ma Rsap, czyli s膮 wi臋ksze wymagania co do telefonu
- instrukcj臋 ofc. czyta艂e艣 (?)

G贸ra

PostNapisane: 23 kwi 2012, o 07:10 

A wi臋c tak:
Na ekranie nawigacji Columbus nie wida膰 nic w menu telefon. Robi臋 tak: w艂膮czam bluetooth w telefonie naciskam przycisk telefonu w kierownicy i wtedy szukam telefonu. Czasem pokazuje si臋 Blackberry ale cz臋艣ciej go nie wida膰. Jak ju偶 widzi telefon pr贸buje si臋 po艂膮czy膰, na telefonie wyskakuje komunikat 偶e zosta艂o nawi膮zane po艂膮czenie po czym 偶e po艂膮czenie zosta艂o przerwane. Za to Telefon w og贸le nie widzi bluetooth auta. Kt贸ry mam modu艂 nie mam poj臋cia?! jak to sprawdzi膰? Instrukcj臋 czyta艂em ale nic mi to nie da艂o. W czym jest problem?

G贸ra

PostNapisane: 23 kwi 2012, o 09:46 

W telefonie w samych ustawieniach BT poszukaj jeszcze takiej opcji, kt贸ra ustawia "widoczno艣膰" Twojego telefonu na zewn膮trz - w wi臋kszo艣ci modeli jakie widzia艂em domy艣lnie w艂膮czasz tylko protok贸艂 BT, a telefon jest "ukryty". To pozwala na sparowanie od strony telefonu - zestaw g艂o艣nom贸wi膮cy ustawiasz wtedy w tryb 艂膮czenia i znajdujesz go z telefonu. Je艣li chcesz zobaczy膰 tel w columbusie to sprawd藕 najpierw to.

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2012, o 13:35 

M贸j bluetooth w telefonie na pewno jest widoczny. Wcze艣niej 艂膮czy艂em si臋 z innymi telefonami i w innych autach te偶 nie by艂o problemu.

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2012, o 15:58 

Sprawd藕, kt贸ry masz modu艂 i je艣li do popo艂udnia jutro nie rozwi膮偶esz to po艣lij mi tel prv. Jutro ok. 14 b臋d臋 mia艂 niepowtarzaln膮 szans臋 sprawdzi膰 jak krok po kroku wygl膮da to na BTHII w Amundsenie i na BTHIII chwil臋 p贸藕niej. Wtedy mo偶e co艣 podpowiem. Ale z tego co piszesz wygl膮da, 偶e nie robisz tego po raz pierwszy, wi臋c sk艂ania艂bym si臋 do stwierdzenia, 偶e co艣 masz spaprane. Pr贸bowa艂e艣 innych telefon贸w ? Blackberry jest fajny, ale do艣膰 egzotyczny i zgodny najbardziej ze sob膮 samym...

G贸ra

PostNapisane: 24 kwi 2012, o 18:58 

Pr贸bowa艂em innymi telefonami i nic. Jeden go艣ciu powiedzia艂 mi 偶e mam stary modu艂 i nie b臋dzie si臋 艂膮czy艂 z telefonem nowego typu. Nie znam si臋 dlatego pytam bo go艣ciu od razu zaproponowa艂 mi zmian臋 modu艂u za 600z艂

G贸ra

PostNapisane: 3 gru 2012, o 13:52 

Imi臋: Maciej
Do艂膮czy艂(a): 26 lip 2012, o 20:55
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Witam,
Posiadam telefon Sony Ericsson Xperia X10 i mam problem z komunkacj膮 z samochodem. Na moje zapytanie Skoda odpowiedzia艂a tak, cyt.
"Szanowny Panie.
Najprawdopodobniej tzw. soft Pana telefonu/urz膮dzenia nie jest przystosowany do komunikowania si臋 z interfejsem zestawu g艂o艣nom贸wi膮cego wskazanego samochodu.
Wed艂ug danych Producenta aut, Pana samoch贸d zosta艂 wyposa偶ony w:
>>Telephone pre-installation with Bluetooth \"PREMIUM\" GSM III(UHV + rSAP)<<

Dodam, i偶 i Iphonem 4 te偶 nie idzie. 艁膮czy si臋 natomiast z Nokia N95. Prosz臋 o porad臋 w czym problem?

Pzdr
Maciej

G贸ra

PostNapisane: 3 gru 2012, o 16:25 

Imi臋: Krzysiek
Do艂膮czy艂(a): 10 lip 2012, o 10:17
Samoch贸d: Superb II combi 4x4
Silnik: 1.8TSI CDAB (152KM)
iPhone 4 z Amu+ dzia艂a super. Nawet AM 艂adnie chodzi i gada przez BT, tylko muzyk臋 trzeba mie膰 wtedy z iPhona, a nie s艂ucha膰 radia. Amu+ traktuje AM jak odtwarzacz, a nie telefon. Wczoraj testowa艂em. Jestem wdzi臋czny Danielowi, 偶e mi wyperswadowa艂 GSMIII.

G贸ra

PostNapisane: 4 gru 2012, o 14:20 

Imi臋: Maciej
Do艂膮czy艂(a): 26 lip 2012, o 20:55
Witam,
Posiadam telefon Sony Ericsson Xperia X10 i mam problem z komunkacj膮 z samochodem. Na moje zapytanie Skoda odpowiedzia艂a tak, cyt.
"Szanowny Panie.
Najprawdopodobniej tzw. soft Pana telefonu/urz膮dzenia nie jest przystosowany do komunikowania si臋 z interfejsem zestawu g艂o艣nom贸wi膮cego wskazanego samochodu.

Dodam, i偶 i Iphonem 4 te偶 nie idzie. 艁膮czy si臋 natomiast z Nokia N95. Prosz臋 o porad臋 w czym problem?

Pzdr
Maciej

G贸ra

PostNapisane: 4 gru 2012, o 14:23 

Do艂膮czy艂(a): 9 maja 2011, o 09:06
Aktualnie: 1000.500.100.900
Wklejasz to na r贸偶nych forach i zapomniales ju偶, 偶e tu wklejales wcze艣niej?

鈾櫔鈾櫔...绉併伄銉涖兂銉銇儵銈儉銈堛倞銈傞熴亜...鈾櫕鈾

G贸ra

PostNapisane: 4 gru 2012, o 16:33 

Imi臋: Marek
Do艂膮czy艂(a): 1 pa藕 2012, o 09:37
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: 218KM@309NM
W dodatku dwa posty wy偶ej :geek:

G贸ra

PostNapisane: 4 gru 2012, o 21:12 

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2012, o 17:13
lukaskwiat na pocz膮tek proponuje pousuwa膰 wszystkie zapamietane urz膮dzenia w telefonie skojarzone z twoim tel. po tym spr贸buj raz jeszcze sparowa膰 tel z BT, na poc偶atek proponuje pow艂膮cza膰 widoczno艣ci obu urzadze艅 jak dato opisa艂, jesli po艂膮czenie ni zako艅czy si臋 sukcesem jest jeszcze wyj艣cie kt贸re raczej jest bardziej prawid艂owe tj sparowa膰 telefon z BT z poziomu BT, wyszukaj telefony, po艂膮cz i zapisz wykreuj usera. Od tej pory problemy z parowanie tel przejd膮 do lamusa. Widze, 偶e problem dotyczy z kwietnia i nie ma odp czy zosta艂 on rozwiazany dlatego oddaje sw贸j g艂os na wypadek problemu innych u偶ytkownik贸w.

G贸ra

PostNapisane: 4 gru 2012, o 21:44 

maciekjaroslaw napisa艂(a):
Witam,
"Szanowny Panie.

Maciej

Najprawdopodobniej masz starsz膮 wersj臋 modu艂u bt premium, kt贸ra 艂膮czy si臋 tylko po rSap, a telefony, kt贸re nie dzia艂aj膮 nie obs艂uguj膮 rSap. Nokie obs艂uguje, Android od 4.1 obs艂uguje, wersje wcze艣niejsze z nak艂adk膮 za ~50 z艂 (soft).
Zmie艅 telefon lub modu艂 - na nowszy premium (偶eby mia艂 obs艂ug臋 rSap i tryb standard) lub sam standard. Normalna cena modu艂u u Martina to 800, a Enriquez na allegro potrafi wyrwa膰 za 250-300 jak dobrze trafi. Zmiana modu艂u P&P. Modu艂 siedzi pod siedzeniem pasa偶era, ods艂o艅 sobie, spisz partnumber i zweryfikuj w necie, czy mam racj臋.

G贸ra

PostNapisane: 27 gru 2012, o 19:20 

Do艂膮czy艂(a): 27 gru 2012, o 19:16
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Mam pytanie,
jestem przed zakupem Skody obecnie mam I Phona, czy Premium GSM III b臋dzie wsp贸艂pracowa艂o z tym telefonem?

b臋d臋 wdzi臋czny za pomoc.
pozdrawiam

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 213 ]  Przejd藕 na stron臋 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: