koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Jędrula

koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Post autor: Jędrula »

Hej wszystkim,

mam ofertę z salonu na przygotowanie pod GSM za 1300 zł. Mam jednak wrażenie, że to dużo.
Czy przy okazji zmiany radia, które będę miał, a więc Bolero na Columbusa -czy taki Martin i jemu podobni instalują również przygotowanie pod GSM?
Jeśli tak to jaki jest tego koszt?

Bluetooth w samochodzie chciałbym mieć - każdy kto zaznał wygody użytkowania takiego rozwiązania już nie chce trzymać słuchawki przy uchu, przynajmniej ja nie chcę. Jednak 1300 zł to za dużo.

pozdrawiam,
Jędrek
jjumbo
Posty: 538
Rejestracja: 26 mar 2011, o 03:15
Samochód: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Lokalizacja: KOL

Re: koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Post autor: jjumbo »

tak martin zakłada bluetooth
zadzwoń do niego i zapytaj
fiat cinquecento , polonez caro , citroen xsara ,skoda octavia I , fiat seicento , citroen c8 , skoda octavia II , yamaha fz6 s fazer , ford transit , skoda superb II
Awatar użytkownika
grzela07
Posty: 206
Rejestracja: 28 sty 2011, o 23:22
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 190 KM/400 Nm
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Re: koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Post autor: grzela07 »

koszt u martina GSM II - około 800 PLN
najpierw 126p, potem Felicja 1,6 MPI, Octavia I TOUR+ 1,9 TDI, potem Superb II Combi PLATINUM 2,0 TDI 4x4, teraz Superb III L&K 2.0 TDI 4x4 DSG.
Przemas-Y
Posty: 6
Rejestracja: 11 gru 2011, o 22:24
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: Skoda Yeti
Lokalizacja: Poznań

Re: koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Post autor: Przemas-Y »

Witam, prosze o poradę, mojego Swinga w skodzie Yeti (sprawa może również dotyczyć innych aut octavia superb) chcę zamienić na Amundsena +(RNS315). Czy bez fabrycznej instalacji pod telefon czyli jakaś dodatkowa centralka , kable, mikrofon itp. Amundsen + , które na aledrogo kosztują ok 800zł odrazu połączy się z telefonem i bedzie można z niego korzystać wykonywać rozmowy? Wiem , że ma on połączenie przez bluetooth z telefonem (przesył np muzyki mp3 coś ala transmiter FM), ale czy można przez to wykonywać rozmowy bez dodatkowego modułu - nie mam pojęcia bo pytałem w ASO i gość się plątał w zeznaniach.
Amundsen + w porównaniu ze starym "bez plusa "ma wbudowaną pamięć flash 4GB na zgranie map i ten dodatkowy bluetooth.
Dzięki za odpowiedzi. Przemek
Awatar użytkownika
gachul
Posty: 3888
Rejestracja: 16 paź 2010, o 11:35
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: CS rullez :P
Imię: Grzesiek
Lokalizacja: Limanowa/Łódź
Kontakt:

Re: koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Post autor: gachul »

robilismy przeszczep u mojego ojca w Yetasie... potrzebujesz mikrofon z kablem i wtyczką, do tego kodowanie i jest git.
...prawdziwy mężczyzna nie je miodu...prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły...
Awatar użytkownika
grzela07
Posty: 206
Rejestracja: 28 sty 2011, o 23:22
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 190 KM/400 Nm
Imię: Grzegorz
Lokalizacja: Łódź

Re: koszt przygotowania pod GSM u Martina i innych magików

Post autor: grzela07 »

amundsen+ ma wbudowany moduł GSM II. Tylko musisz dodatkowo zrobić to co pisał gachul.
najpierw 126p, potem Felicja 1,6 MPI, Octavia I TOUR+ 1,9 TDI, potem Superb II Combi PLATINUM 2,0 TDI 4x4, teraz Superb III L&K 2.0 TDI 4x4 DSG.
ODPOWIEDZ