I pad 2

Nagłośnienie, nawigacje, radia CB, telefony.
Awatar użytkownika
Swiety80
Posty: 8
Rejestracja: 3 lut 2011, o 10:52
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Warzymice k. Szczecina
Kontakt:

I pad 2

Post autor: Swiety80 »

Czy komuś udało się połączyć i pada ze skodziną chodzi mi o odtwarzanie muzyki.
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: I pad 2

Post autor: gsh »

http://www.youtube.com/watch?v=3f2-Ls4x4Gg

Chcesz go zabudować ? To 10'' to za dużo, lepiej Samsunga Galaxy Tab 7'', ładnie zabudujesz w miejsce po 2DIN, a sygnał na zewnętrzny procek możesz dać.
No chyba że tylko chcesz go używać przenośnie, to wtedy masz w radiu wejście AUX i wpinasz dowolny sygnał - może być IPAD2. Chyba też po bluethoot można puścić dźwięk do Columbusa ale mogę się tutaj mylić bo nie bawiłem się Columbusem.
Kombinowałem u siebie z Galaxy Tab 7'' żeby zabudować ale dałem sobie spokój i kupiłem Pioneera 2din,
Awatar użytkownika
Swiety80
Posty: 8
Rejestracja: 3 lut 2011, o 10:52
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Lokalizacja: Warzymice k. Szczecina
Kontakt:

Re: I pad 2

Post autor: Swiety80 »

To że aux działa to wiem bo próbowałem ale mi chodziło o bluethoota niestety nie mam columbusa a o zabudowie nie myślałem bo używam go również w pracy dlatego nie mogę go zostawić w aucie.
Awatar użytkownika
gsh
Posty: 242
Rejestracja: 27 lut 2011, o 12:52
Samochód: Superb II
Silnik: 1.9TDI BXE (105KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: I pad 2

Post autor: gsh »

Sprawdź na BRISK SKODA chyba było coś kiedyś o wykorzystaniu A2DP. IPAD2 wykorzystuje nadawanie strumieniowe w A2DP po bluethoot więc teoretycznie powinno to pójść nawet na innym modelu radia niż Columbus jak masz moduł Bluethoot w aucie. Bez modułu BT nic nie zrobisz i pozostaje tylko AUX. IPAD chyba nie ma wyjścia AUX ? Więc pozostają kable z przejściówką lub coś jak DAC do przekształcenia sygnału z cyfrowego na analogowy, ale wszystko powoduje straty na sygnale. Jak zostajesz ze standardowym audio to smolić kombinacje, jak można to wepnij się w AUX, na głośnikach skody nie usłyszysz nawet różnicy.
ODPOWIEDZ