Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 wrz 2019, o 01:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 16 sie 2019, o 19:08 

Imi臋: Micha艂
Do艂膮czy艂(a): 16 sie 2019, o 18:22
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Aktualnie: 170
Witam Panowie, jestem Micha艂.

Mam ma艂y problem, poniewa偶 w mojej skodzie Superb II fl z 2014 r z sound system padla nawigacja Columbus rns510. By艂em najpierw w serwisie by zdiagnozowanie w og贸le diagnozy. Dzisiaj prawie kupi艂em radio https://allegro.pl/oferta/radio-2-din-a ... witemShare kt贸re jak si臋 okaza艂o po pod艂膮czeniu, nie przekazuje w og贸le d藕wi臋ku, nie ma sterowania w kierownicy A co najlepsze w menu nie by艂o g艂upich informacji o otwartych drzwiach czy temp. Panowie, powiem wam szczerze 偶e juz z 1 miesiac pr贸bowa艂em si臋 zarejestrowa膰 bo mia艂em problem z odpowoedznia dotycz膮ca robota i za bardzo po wi臋kszych poszukiwaniach nie znalaz艂em nikogo kto by mi nawet naprawi艂 te radio. Dopiero 2 dni temu z艂apa艂em faceta kt贸ry mogl naprawi膰 mojego columbus tylko 偶e za p艂yt臋 g艂贸wn膮 pow mi min 800-900 z艂 I do tego robocizna. Przyznam si臋 偶e dla mnie troche kiepski dill. Wola艂 bym chyba radio na androidzie bo bardzo korzystam z yt A muzyki bardzo lubi臋 s艂ucha膰 gdzie w moim samochodzie mog臋 pos艂ucha膰 w taki sposob, dla mnie jest bajka. Widze du偶o opini. U innych s膮 czasami inne rzeczy. Mo偶ecie poleci膰 co艣 dobrego z androidem kt贸re b臋dzie kompatybilne z sound system? Z tego co troch臋 poczyta艂am i zauwa偶y艂em na alli express jest w miar臋 dobre i nie drogi sprzet. Mo偶ecie si臋 wypowiedziec czy w gogole co艣 jest co ma sens i bd wszystko dobrze chodzi艂o? M贸g艂bym prosi膰 o linka do czegos sprawdzonego. Dzi臋kuj臋 wam bardzo za wyrozumia艂o艣膰. To jest m贸j pierwszy post tutaj potrzebuje pomocy.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 16 sie 2019, o 21:00 

Do艂膮czy艂(a): 18 kwi 2019, o 20:35
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Przerabia艂em temat w s2 przed liftem zawsze jakie艣 ale jest to radio s艂abszy zasi臋g to radio wydawa艂o na ciszy szum to wy艣wietlacz s艂abiej 艣wieci艂 tak偶e jaki艣 kompromis teraz mam polifta z columbusem i jest w miare oki idziedzie wi臋kszo艣膰 z telefonu po bluetooth

G贸ra

PostNapisane: 17 sie 2019, o 07:06 
Moderator

Imi臋: Pawe艂
Do艂膮czy艂(a): 12 lis 2012, o 15:54
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 277 KM / 347 Nm
MIB STD2 PQ z aktywnym SmartLink nie wystarczy?

G贸ra

PostNapisane: 17 sie 2019, o 13:04 

Ok

G贸ra

PostNapisane: 17 sie 2019, o 13:05 

Nie mog臋 wys艂a膰 ca艂ej odp. Czemu? Mo偶emy sie skontaktowa膰 jako艣? Bysmy sobie pogadali i na pewno si臋 dogadali.

G贸ra

PostNapisane: 17 sie 2019, o 13:09 

No dobra, s艂uchaj widz臋 偶e to jest jakie艣 rozwi膮zanie. Widz臋 偶e za pomoc膮 telefonu przerzuce obraz ale czy orientujesz si臋 jak jest np z oddzielnymi aplikacjami takimi jak Youtube i Google chrome? Bo np z yt korzystam op贸r i tylko w taki sposob s艂ucham muzyki mam sw贸j kana艂 tak i wola艂 bym chyba te偶 sterowa膰 wszystkim i bawi膰 si臋 za pomoc膮 wy艣wietlacza oraz te Google 偶eby np wej艣膰 na netflixa i puscic sobie film
MMo偶e po prostu nie znam wszystkich mo偶liwo艣ci. Og贸lnie z tego co obserwujesz i z tego jak ja Ciebie bo pomagasz chyba wszystkim i ogarniasz bardzo du偶o. Jak jest z tym radiem co mi wys艂a艂e艣 a i pewnie musial bym kupi膰 u偶ywane co te偶 r贸偶nie to bywa. To czy jest lub znasz jakis odpowiednik albo czy s膮 inne radia na androidzie pod dany samoch贸d albo ten sound system. Zeby wszystko by艂o kompatybilne. Albo s艂uchaj, je艣li zajmujesz si臋 takimi rzeczami. Mo偶emy si臋 jako艣 skontaktowa膰 bo ja te偶 z Warszawy. By艣my sobie pogadali i na pewno si臋 dogadali

G贸ra

PostNapisane: 17 sie 2019, o 18:07 
Moderator

Imi臋: Pawe艂
Do艂膮czy艂(a): 12 lis 2012, o 15:54
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 3.6 V6 FSI CDVA (260KM)
Aktualnie: 277 KM / 347 Nm
Poczytaj sobie w膮tek na forum Passata B8 dotycz膮ce u偶ywania nieautoryzowanych aplikacji pod Android Auto. https://forum.vw-passat.pl/topic/59925-android-auto-instrukcja-przyjemnego-korzystania-z-dodatkami-yanosik-youtube/

G贸ra

PostNapisane: 18 sie 2019, o 07:23 

Dobra, troch臋 poczyta艂em na tyle ile mia艂em czasu. Kupic radio o ktorym mowil kolega wyzej czyli MIB STD2 PQ jest dla mnie tez duzym problemem. Po pierwsze troch臋 nie satysfakcynujaca cena gdzie te偶 trzeba znale藕膰 odpowiednie o ile w og贸le si臋 znajdzie. Nast臋pna sprawa to konfiguracja, uruchomienie tego wszystkiego. Dla mnie to ju偶 jest problem, czarna magia i si臋 na tym troch臋 a偶 tak nie znam. Nikt nie jest dobry w ka偶dej dziedzinie. Niestety. Og贸lnie czy kto艣 z was pr贸bowa艂 albo ma inne rozwi膮zanie u siebie w Superb II fl z sound system? Czy jedynym rozwi膮zaniem jest albo u偶ywany Columbus albo MIB STD2 PQ od yeti? Licze na jakas fajna odpowiedz lub rozwi膮zanie kt贸re ktos zna lub posiada u siebie. Pozdrawiam

G贸ra

PostNapisane: 19 sie 2019, o 13:09 

Do艂膮czy艂(a): 30 gru 2017, o 11:56
Aktualnie: 204KM
Je偶d偶臋 z Amundsenem+ i gdyby nie to 偶e MIB jest do艣膰 drogi, to ju偶 bym swoje zmienia艂, bior膮c sprz臋t od Pab-a, bo on ogarnia MIB tak aby wszystko dzia艂a艂o w naszych kurach.
Pab, a mo偶e we藕miesz Amu... w rozliczeniu ;)

Niestety chi艅skie android-radia, zawsze maj膮 co艣 nie tak. A to s艂aby mikrofon wbudowany (zwyk艂y mikrofon zewn臋trzny te偶 nie za艂atwia sprawy), a to np. d艂ugo si臋 uruchamia po przekr臋ceniu kluczyka, a to r贸偶nie te偶 bywa ze wsp贸艂prac膮 z CAN-em, szczeg贸lnie przy Sound System-ie, czasami trafisz na kiepskie wykonanie, kiepski wy艣wietlacz, itp. A cena wcale nie gwarantuje jako艣ci. Niedawno kolega tommekk opisywa艂, 偶e dos艂ownie po roku u偶ytkowania pad艂o mu radio Zenis SilverStrong (ok. 1100zl u chi艅czyka - cena bez bajer贸w, typu kamera cofania, czujniki ci艣nienia, itp - samo radio), cho膰 nie poci膮gn膮艂 w膮tku dalej, wi臋c nie wiem czy reanimowa艂 radio.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: