Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 10 gru 2018, o 00:27

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 11 pa藕 2018, o 11:12 

Imi臋: krzychu
Do艂膮czy艂(a): 11 pa藕 2018, o 10:59
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 2.0TDI (170KM) CFGB
Witam, mam problem z zestawem g艂o艣nom贸wi膮cym w moim aucie, odebra艂em je tydzie艅 temu, na pocz膮tku zestaw dzia艂a艂 bez problemu, telefon od razu si臋 艂膮czy艂 z autem i mog艂em sobie komfortowo rozmawia膰 na g艂o艣nom贸wi膮cym, teraz co艣 si臋 przestawi艂o i mam tylko mo偶liwo艣膰 s艂uchania muzyki przez BT z youtuba a zestaw w og贸le jak by nie istnia艂, nie mam poj臋cia co si臋 przestawi艂o, kombinowa艂em ju偶 z nowym parowaniem telefonu ale dalej sytuacja si臋 powtarza, telefon auto odszukuje od razu ale nie ma mozliwo艣ci rozmowy na zestawie G艂o艣nom贸wi膮cym, mam telefon Huawei mate S.

z g贸ry dzi臋kuje za pomoc.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 11 pa藕 2018, o 12:51 

Do艂膮czy艂(a): 30 gru 2017, o 11:56
Sparuj tel z radiem i sprawd藕 uprawnienia udzielone przez tel. Wejd藕 we w艂a艣ciwo艣ci po艂膮czenia bt w telefonie

G贸ra

PostNapisane: 21 pa藕 2018, o 10:05 

marioti napisa艂(a):
Sparuj tel z radiem i sprawd藕 uprawnienia udzielone przez tel. Wejd藕 we w艂a艣ciwo艣ci po艂膮czenia bt w telefonie

mam wszystko sparowane, w ustawieniach w telefonie mam w艂膮czone dost臋p do kontakt贸w, multimedi贸w i po艂膮cze艅 i niestety nic. Je偶eli chodzi o s艂uchanie muzyki z telefonu w aucie to nie ma 偶adnego problemu, wszystko chodzi ale telefonu podczas po艂膮cze艅 nie wykrywa, sprawdza艂em z telefonem 偶ony sytuacje i u niej jest normalnie wi臋c wychodzi na to 偶e u mnie w telefonie powsta艂 jaki艣 problem.

G贸ra

PostNapisane: 21 pa藕 2018, o 12:50 

Do艂膮czy艂(a): 30 gru 2017, o 11:56
Usu艅 sparowane urz膮dzenia bt, zresetuj tel. Zazwyczaj to pomaga. Ostatecznie przywrocilbym ustawienia fabryczne tel.
Ewentualnie sprawd藕 parowanie z innym zestawem g艂o艣nom贸wi膮cym

G贸ra

PostNapisane: 21 pa藕 2018, o 22:28 

marioti napisa艂(a):
Usu艅 sparowane urz膮dzenia bt, zresetuj tel. Zazwyczaj to pomaga. Ostatecznie przywrocilbym ustawienia fabryczne tel.
Ewentualnie sprawd藕 parowanie z innym zestawem g艂o艣nom贸wi膮cym

sprawdza艂em na innym zestawie g艂o艣nom贸wi膮cym na kt贸rym dzia艂a艂 ten tel. i teraz te偶 nie dzia艂a, ewidentnie jaki艣 problem z moj膮 kom贸rk膮... Zapytam w komisie czy jest opcja naprawy tego problemu bez konieczno艣ci czyszczenia ca艂ego tel. jak si臋 dowiem wrzuc臋 na forum, mo偶e si臋 komu艣 przyda, jak nie, zresetuje tel. i dam znak czy pomog艂o.

G贸ra

PostNapisane: 30 pa藕 2018, o 13:52 

Imi臋: Marcin
Do艂膮czy艂(a): 30 pa藕 2018, o 13:44
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Witam.
U mnie problem bardzo podobny. Zestaw g艂o艣nom贸wi膮cy dzia艂a, paruje telefon bez problemu, ale nie 艂膮czy multimedi贸w. ALE kilka razy uda艂o mi si臋 to ale w wi臋kszo艣ci nie mog臋 przes艂a膰 muzyki z telefonu. Nie wiem dlaczego uda艂o si臋 to par臋 zrobi膰, bo czynno艣ci wykonuje ca艂y czas takie same...
prosz臋 o pomoc...

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj: