Alufelgi 17

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: sko89 »

Camillinhio pisze:Sko ma ten problem, że merytorycznie może dyskutować, o ile merytoryka jest po jego stronie. Jeśli pojawia się inny merytoryczny argument, który nie pasuje do jego wersji, milknie, lub sam sprowadza rozmowę do prześmiewczego poziomu. Próbował już nas przekonać, że passat jest tańszy od superba, w wątku politycznym też płynął, ostatnio w wątku o gwarantach (niestety zamkniętym), teraz zaklina rzeczywistość z felgami.
Mimo to lubię ze Sko podyskutować, bo do pewnego momentu są to całkiem interesujące wymiany poglądów :)
Zaciekawiło mnie jaki watek polityczny masz na myśli? Powiem szczerze, i bez złośliwości, nie pamiętam ale i nie wykluczam. Przypomnisz?
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alufelgi 17

Post autor: Camillinhio »

Niestety zamknięty. Był wątek, gdzie sympatycznie debatowaliśmy o aktualnych wydarzeniach politycznych, jednak w związku z coraz częstszymi wycieczkami osobistymi, i brakiem merytorycznego podejścia do tematu, został zamknięty. W wątku tym pisałeś, że najwyższa kultura polityczna była za czasów SLD, PO to buta i wywyższanie się, i że zmiana na PiS to powrót do normalności. Wtedy też przy okazji pierwszych akcji z TK wątek został zamknięty. Piszę z telefonu, więc nie odszukam konkretnych linków.
Obrazek
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: sko89 »

Najwyższa kultura polityczna za czasów SLD???? Ciekawe. Nigdy bym nie przypuszczał, że tak mogłem napisać. Na pewno ja??
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Alufelgi 17

Post autor: Camillinhio »

Tak to zapamiętałem. Poszukam jutro na komputerze. Ponoć w internetach nic nie ginie ;)
Obrazek
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: sko89 »

Camillinhio pisze:... ostatnio w wątku o gwarantach (niestety zamkniętym)...
http://leonclub.pl/forum/viewtopic.php? ... 49#p573905

Nie tylko ja w wątku o gwarantach "popłynąłem". W Seacie też i to 3 lata temu. Prawda ma to do siebie, że często nie jest logiczna. Dezinformację poznaje się po tym, że zawiera bardzo logiczne "fakty".
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: sko89 »

Doniec pisze:Sko co to jest kuzwa 'relatywnie natychmiast'? Zafascynowalo mnie to stwierdzenie...

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
Prawdopodobnie to samo co Twoja "kuzwa". A dokładniej kuzwa to relatywna kur..a.
A poważniej, z języka prawniczego relatywnie natychmiast to bez zbędnej zwłoki.
Można to jeszcze bardziej szczegółowo wytłumaczyć. Ale to tylko gdybyś chciał bo za dużo pisania.
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Alufelgi 17

Post autor: CLO27 »

SkO jak zwykle się ośmieszyłeś a teraz bynajmniej relatywnie zakrzykujesz rzeczywistość bynajmniej :D
Pierdolisz pan kocopoły, a potem próbujesz tym gównem zainteresować innych :lol: :lol: :lol: ...naucz się czytać ze zrozumieniem to nie będziesz miał problemów z "prześmiewczymi" komentarzami i ....................

jedna wielka "."

Nie chce mi się z tobą gadać :lol: :lol: :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Alufelgi 17

Post autor: CLO27 »

logann pisze:sko89 nie jestem na tym forum długo i już zdążyłem się przekonać, że tutaj na merytoryczną odpowiedź zasługują tylko pytania o wspomnianą choinkę. A jak zapytasz o coś, co już na forum było omawiane to odsyłają Cię do 50 stronicowego wątku, gdzie 98% postów jest nie na temat, a przez które musisz się przekopać zanim coś sensownego przeczytasz.

Ale prawdą jest też, że walnąłeś babola nie rozumiejąc tego tekstu o felgach 17 cali ;) po prostu po męsku przyznaj się, że popełniłeś błąd ;) no offense
Jak było to było...jak ci się nie chce poświęcić na znalezienie tego kilkadziesiąt min, to znaczy, że odpowiedź na zadane przez ciebie pytanie/problem, dla ciebie samego nie jest warta straty czasu, to czemu wymagasz aby ktoś inny na to swój czas poświęcał...

A o co ty pytałeś przypomnij, że cię odesłali do "szukajki"? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: sko89 »

CLO27 pisze:
Nie chce mi się z tobą gadać :lol: :lol: :lol:
To świetnie, będzie mniej prostackich wpisów bez wartości merytorycznej. Same teksty typu kto się ośmieszył a kto nie są chore. W dzieciństwie bito Cie na podwórku?
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: Łuki_ssuperb »

Sko skończ już proszę te swoje nigdzie nie prowadzące wywody. A co do superba i 17 faktycznie słabiej hamują niż wieksze rozmiary.
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
sko89
Posty: 1109
Rejestracja: 9 wrz 2013, o 22:28
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Aktualnie: Platinum
Lokalizacja: Warszawa

Re: Alufelgi 17

Post autor: sko89 »

Łuki_ssuperb pisze:Sko skończ już proszę te swoje nigdzie nie prowadzące wywody.
To nie trzeba było zaczynać tego typu "dyskusji". To głównie Ciebie nigdzie taki styl nie zaprowadził.
Łuki_ssuperb pisze:A co do superba i 17 faktycznie słabiej hamują niż wieksze rozmiary.
Uzasadnij dlaczego.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Alufelgi 17

Post autor: whity »

Zaraz sie zacznie... i w tym momencie nie będę mówił: clo daj juz spokój :lol:
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
wbi
Posty: 634
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 07:33
Samochód: Inny
Silnik: 1.9TDI AWX (130KM, 5b)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Legnica

Re: Alufelgi 17

Post autor: wbi »

Wstawiam popcorn do mikrofali
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Alufelgi 17

Post autor: szms »

A mi się wydawało, że hamuje lepiej po prostu szersze koło, im więcej gumy przylega tym więcej ma co hamować. Hmm.. nie ogarniam o co tu chodzi :mrgreen:
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Alufelgi 17

Post autor: CLO27 »

sko89 pisze:
CLO27 pisze:
Nie chce mi się z tobą gadać :lol: :lol: :lol:
To świetnie, będzie mniej prostackich wpisów bez wartości merytorycznej. Same teksty typu kto się ośmieszył a kto nie są chore. W dzieciństwie bito Cie na podwórku?
Hihi nie, ale ciebie widzę chyba tak bo odrazu siegasz pamięcią do traumatycznych wydarzeń, po głowie dostałeś i teraz się żalisz...nie przejmuj się jesteś na tyle komiczny, że bardzo chętnie czytam te twoje "merytoryczne" wpisy :lol: :lol: :lol:
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ