Regulacja świateł, składanie lusterek

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Regulacja świateł, składanie lusterek

Post autor: kamracik »

Avari pisze:Wie ktoś co z tym jest nie tak?
Już chciałem Ci coś niemiłego napisać, ale widzę, że faktycznie przypadek nietypowy :roll:

Prawdę powiedziawszy, nie wyobrażam sobie co by to mogło być, bo większej różnicy pomiędzy jazdą, a spoczynkiem auta nie widzę dla otwierania/zamykania drzwi. Może kwestia rygla? Podczas jazdy pewnie nie rygluje drzwi i może tutaj coś nie działa jak powinno. Jak przy przekręconym zapłonie zamykasz auto z wewnątrz przyciskiem to również nie zamykają się te tylne drzwi?
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Regulacja świateł, składanie lusterek

Post autor: CLO27 »

Avari pisze:To panowie jak już ten wątek został tak popularny, to mam jeszcze jedno pytanie.
Po osiągnięciu prędkości 15km/h zamykają się autoamtycznie wszystkie drzwi. W jednych tylnich drzwiach ten koreczek idzie ze wszystkim razem na dół po czym wyskakuje od razu do góry. Czyli jedne drzwi są otwarte. Wie ktoś co z tym jest nie tak ? Gdy wysiadam z auta i zamykam go z pilota to te drzwi się zamykają normalnie, dlatego jestem skołowany.
Sprawdź blokadę w drzwiach ( nie wiem na 100% czy jest ale też tak miałem w vovlvo i się okazało że był przełącznik "nie zamykaj" nie dało się tych drzwi w ogóle podczas jazdy zamknąć....druga sprawa może coś blokować trza wtedy rozebrać i zobaczyć co wybija bolec..
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Avari
Posty: 380
Rejestracja: 5 mar 2017, o 08:11
Samochód: Superb I
Silnik: 1.8 AWT (150KM)

Re: Regulacja świateł, składanie lusterek

Post autor: Avari »

Sory chłopaki, że tak późno ale obowiązki i jeszcze raz obowiązki...
Przy przekręconym zapłonie jak klikam przyciskiem równiez drzwi nie chcą się ryglować.
Tą blokade rodzicielską mam, ale jest przekręcona tak żeby była nie aktywna.
ODPOWIEDZ