Zabezpieczenie auta przed korozją

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Zabezpieczenie auta przed korozją

Post autor: Enriquez »

Zanim tam się pojawi rdza to będzie to już kolejna wypełniona strona w karcie pojazdu.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
jan6a
Posty: 293
Rejestracja: 30 paź 2012, o 08:23
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TSI (200KM)
Imię: Jan
Lokalizacja: Katowice

Re: Zabezpieczenie auta przed korozją

Post autor: jan6a »

Enriquez pisze:Zanim tam się pojawi rdza to będzie to już kolejna wypełniona strona w karcie pojazdu.
Nie wszyscy mają taki komfort finansowy by kupować nowe kury w salonie. Dlatego musicie zadbać o swoje SIII by my posiadacze SII moglibyśmy kupić zadbane egzemplarze za parę lat. Ja dbam o swoją SII i też będzie to fajny przeskok w cywilizację dla użytkownika SI w dobrej cenie :D Wstepnie rezerwuje Twój samochód Marcinie tylko dbaj o niego i tylko do kościoła w niedzielę proszę jeździć i trzymać pod kocem nawet w Twoim ogrzewanym garażu. :lol:
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Zabezpieczenie auta przed korozją

Post autor: Enriquez »

To, co mogę Ci zagwarantować drogi Janie, to solidnie dotarty i nie zamulony silnik jak również wymiana oleju co 15kkm.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ