Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Lukaszos

Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: Lukaszos »

Witam. Chciałem Was zapytać o kwestię jakości części zamiennych do zawieszenia Superba I, chodzi mi konkretnie o końcówki drążków kierowniczych i przednie górne wahacze. Czy ktoś z Was może polecić jakąś markę???? Macie coś sprawdzonego?? Zatanawiam się na FEBI - BILSTEIN, kolega wydał masę kasy na Lemfordera i po przejechanych kilku tysiącach nadaje do wymiany. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: eX »

FAGa sa tez dobre i TRW znajomy poleca, ale najwiecej zadowolonych klientow ma na FAG i FEBI
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
Lukaszos

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: Lukaszos »

Jutro zakupie Febi, są w dobrej cenie i dostępne "od ręki". Dzięki za opinie
ja456
Posty: 343
Rejestracja: 21 lut 2010, o 22:10
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: ja456 »

Jak u siebie wymieniałem to jeden fachowiec polecał FEBi, a innym mówił, że to gówno i szkoda kasy. Lemforderów nie chciałem, bo nie wiadomo czy nie trafię na podróby (a mogły kosztyować tyle co oryginały). Kupiłem TRW (kilka Swag'a, bo nie było TRW na stanie). Poza tym mechanik, który mi to wymieniał, polecił wymianę końcówek drążków kierowniczych na sztywne - w całości metalowe (bo fabryczne miały gumowe łączenie, które się wyrabia). Narazie od roku jeżdże i jest spokój.
kubaziel
Posty: 28
Rejestracja: 20 sty 2011, o 20:13
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: kubaziel »

Lukaszos pisze:Jutro zakupie Febi, są w dobrej cenie i dostępne "od ręki". Dzięki za opinie
Łukasz i ile kosztowały, i gdzie???
Lukaszos

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: Lukaszos »

Za końcówkę i wahacz zapłaciłem 200 zł i dostałem od ręki z paragonem i gwarancją. Kupiłem w sklepie sprzedającym części do Skody, VW i Audi w Mińsku Mazowieckim. Wszystkie części tam kupuje gdyż mam 100% pewności że to nie są jakieś pdróbki w hińskich niby firmowych opakowaniach, jak to bywa na portalach aukcyjnych.
kubaziel
Posty: 28
Rejestracja: 20 sty 2011, o 20:13
Samochód: Superb I
Silnik: 2.5TDI V6 AYM (155KM)

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: kubaziel »

a ile by u nich kosztował kompletny zestaw przedniego zawieszenia do superb-a I???
Lukaszos

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: Lukaszos »

Wiesz, nie wiem bo nie pytałem. Ale to niejest kłopot aby zapytać.
Awatar użytkownika
eX
Posty: 823
Rejestracja: 21 lut 2010, o 08:34
Samochód: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Aktualnie: 192
Lokalizacja: GD

Re: Elementy zawieszenia Superb I - jakość

Post autor: eX »

kubaziel pisze:a ile by u nich kosztował kompletny zestaw przedniego zawieszenia do superb-a I???
zapytaj tu, tylko na abrahama. http://carstuff.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;
2.0TDi, CBBB, CR170KM, 4x4
Obrazek
ODPOWIEDZ