AKCJA SERWISOWA

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Awatar użytkownika
tommy
Posty: 20
Rejestracja: 18 lis 2010, o 07:26
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Zgierz

AKCJA SERWISOWA

Post autor: tommy »

Drodzy koledzy forumowicze, czy ktoś słyszał cokolwiek o akcji serwisowej dot. SKODY Superb 14 TSI???? :?: Dotarły do mnie słuchy iz w tym modelu a raczej przy tym silniku zdarzają się awarie rozrządu (ponoć występują jakieś problemy z płozą napinającą pasek czy łańcuch w sumie nie wiem) Podobno skoda się nie chali tym problemem ale taki problem jest możliwy do wystąpienia. :( Nic tylko dzwonię do serwisu ale jakby ktoś coś wiedział to niech pisze może uniknę mataczenia i powołaom się na jakieś fakty bo na razie to w sumie sa to tylko plotki (ale ziarno zasiane :? )
Dojrzałość zaczyna się z chwilą, kiedy wystarcza nam świadomość, że mamy rację nie mając potrzeby wykazania, że ktos inny się myli. S.J. Harris
Awatar użytkownika
tommy
Posty: 20
Rejestracja: 18 lis 2010, o 07:26
Samochód: Superb II
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Zgierz

Re: AKCJA SERWISOWA

Post autor: tommy »

No to się dodzwoniłem - odpowiedź jest jednoznaczna - nie ma jakiejkolwiek akcji serwisowej przy tym silniku, a jakby co zostanę powiadomiony przez dealera.
Dojrzałość zaczyna się z chwilą, kiedy wystarcza nam świadomość, że mamy rację nie mając potrzeby wykazania, że ktos inny się myli. S.J. Harris
Awatar użytkownika
Nematode
Posty: 381
Rejestracja: 5 sie 2010, o 19:46
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: AKCJA SERWISOWA

Post autor: Nematode »

Problem widziałem kiedyś w Turbo Kamerze w jakimś Volkswagenie z tym silnikiem. Generalnie gość miał chyba problem o którym mówisz. Jeśli dobrze pamiętam to chyba po 2 letniej gwarancji mu to siadło, a miał przejechane coś koło 30kkm. Szukałem na youtube, ale nie znalazłem tamtego odcinka.
Skoda Superb 2 Combi - Elegance powered by 1.8 TSI & DSG7
Obrazek
ODPOWIEDZ