Transporter dla psa

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
Hillloooo
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2022, o 19:49
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Berlin/Szczecin

Transporter dla psa

Post autor: Hillloooo »

Dzień dobry!

Czy macie jakieś sprawdzone sposoby na przewożenie psów autem? Mam 2 stałych pasażerów po 10 kg i rozglądam się za czymś do transportu. Myślałem o takim materiałowym transporterze, w starym aucie miałem matę dla psów na tylnej kanapie, ale teraz z tyłu partnerka i dziecko w foteliku. Więc zostaję miejsce z przodu lub bagażnik. Po za tym mata i tak słabo chroniła i tamtego auta nie było szkoda. Auto to SIII kombi tapicerka skórzana :D
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: Transporter dla psa

Post autor: orlik »

Nie pomogę, bo u mnie 40kg+ labrador jeździ na tylnej kanapie na macie, która doskonale zabezpiecza cały tył łącznie z fotelami przednimi, zapięty w szelki i przypięty do wejścia pasa bezpieczeństwa. Ale jak 10 kg, to powinny się zmieścić w małym transporterze, jeden z przodu na miejscu pasażera w miejscu na nogi, a drugi za nim z tyłu również w miejscu na nogi. Dziecko w środku, a żona/partnerka najlepiej za kierowcą. Transportery również przypiąłbym do wejścia na pasy, żeby ich nie wyj$b@ło podczas dachowania. W bagażniku podczas grubszej/a nawet mniej grubszej akcji i tak psy zginą, bo walną albo w siebie (dlatego nie polecam trzymać je razem) albo w kraty, jedyny plus to ten, że nie uderzą w Was.
Broń może nie wpadaj na pomysł przypinania psa/psów do obroży pasem, tylko w szelki, kark skręcony albo uduszenie gwarantowane nawet podczas hamowania.
SE7
Posty: 195
Rejestracja: 10 lut 2020, o 19:09
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Silnik: 2.0TDI (190KM)

Re: Transporter dla psa

Post autor: SE7 »

Ja wożę w klatce.
Załączniki
Klatka.jpg
Hillloooo
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2022, o 19:49
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Berlin/Szczecin

Re: Transporter dla psa

Post autor: Hillloooo »

Dzięki Panowie za odpowiedzi 😀
ODPOWIEDZ