Problem z Apple Car w Calumbusie

Regulamin forum
Szczegółowy regulamin działu znajduje się tutaj: link
moyrez
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 17:51
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Problem z Apple Car w Calumbusie

Post autor: moyrez »

Cześć Wszystkim,
Jestem bardzo świeżym użytkownikiem Superb III z systemem Columbus i powoli oswajam się z wszystkimi jego "wodotryskami", oczywiście studiując instrukcję. Natknąłem się na problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Mianowicie mam problem z uruchomieniem Apple Car. Podłączam wszystko zgodnie z instrukcją, tj. włączam Siri, podłączam iphone x kablem (sprawdzałem dla pewności dwa różne) wchodzę do Smart Link i próbuje wyszukać telefon i na tym koniec. System go nie wyszukuje.
Próbowałem różnych już sztuczek wł/wył tel., nawi, zapłon, itp. bez skutku.
Macie jakiś pomysł co może być przyczyną albo na co powinienem jeszcze zwrócić uwagę? Nadmienię tylko, że uaktualniłem mapy pobierając update ze strony Skody po VIN. Nie było tam, żadnych upgradów do samego Columbusa.

Z góry dziękuję za wszelki sugestie.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Problem z Apple Car w Calumbusie

Post autor: Enriquez »

podłączasz do USB w schowku z przodu?
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
KonradM
Posty: 10
Rejestracja: 2 maja 2017, o 18:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Konrad
Lokalizacja: WGM

Re: Problem z Apple Car w Calumbusie

Post autor: KonradM »

Miałem podobny problem, grzebałem w serwisie Skody chyba godzinę, problem rozwiązała go aktualizacja IPhone do najnowszej wersji (czy najnowszej wtedy aktualizacji).
moyrez
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 17:51
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Problem z Apple Car w Calumbusie

Post autor: moyrez »

Enriquez pisze:podłączasz do USB w schowku z przodu?
Dokładnie tam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
moyrez
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 17:51
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Problem z Apple Car w Calumbusie

Post autor: moyrez »

KonradM pisze:Miałem podobny problem, grzebałem w serwisie Skody chyba godzinę, problem rozwiązała go aktualizacja IPhone do najnowszej wersji (czy najnowszej wtedy aktualizacji).
Ja mam już ios12 tak przypuszczam, że to nie o to chodzi.
Dziwi mnie tyłki jeden rzecz, że na liście dostępnych serwisów na liście mam mirror linka i android car a nie ma Apple car mimo, że po wejściu do smart link widnieje jego ikonka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
moyrez
Posty: 5
Rejestracja: 26 wrz 2018, o 17:51
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)

Re: Problem z Apple Car w Calumbusie

Post autor: moyrez »

Cześć,
Ostatecznie problem udało się rozwiązać i okazał się nim kabel. Pomimo sprawdzenia dwóch oryginalnych i jednego certyfikowanego lepszej jakości zadziałał dopiero kabel bardzo średni jakościowo, podłączony zupełnie przez przypadek. Wynika z tego, że nie warto tutaj inwestować dobrej jakości kable:)

Pozdrawiam.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
ODPOWIEDZ