Forum Skoda Superb
http://www.superbclub.pl/

Zakup i montaż monitorów w zaglowkach
http://www.superbclub.pl/viewtopic.php?f=59&t=9692
Strona 1 z 1

Autor:  Kedzior39k [ 11 sty 2018, o 00:11 ]
Tytuł:  Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Cześć,
Szukałem na forum Ale nie znalazłem stąd otworzyłem nowy temat. Chcialbym zamontować w swoim superbie 3 monitory w zaglowkach tylnych. Chodzi mi o taki montaż w zaglowkach a nie uchwyty. Interesują mnie odtwarzacze DVD Ale które na których będę mógł również puszczać obraz z ekranu przedniego.(DVD tv czy navi)
I tutaj pytanie.
Czy ktoś może mi polecić miejsce gdzie to zrobię w wwie
Czy ktoś ma do polecenia jakies odtwarzacze?
Jaki jest szacunkowy koszt takiej imprezy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Autor:  pab567 [ 11 sty 2018, o 07:31 ]
Tytuł:  Re: Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Fabrycznie nie ma takiej możliwości. Trzeba dać pomiędzy czytnik a ekran dodatkowe urządzenie które przekieruje sygnał dodatkowo na zewnątrz. Pogadam z Martosem czy ma coś takiego albo może zrobić.

Autor:  maciek8791 [ 2 lip 2018, o 11:53 ]
Tytuł:  Re: Zakup i montaż monitorów w zaglowkach

Cześć, jeśli mogę coś doradzić, to nie pakowałbym się w to. Miałem to rozwiązanie w S-maxie kiedyś. DVD to już w tej chwili przeżytek, materiały video są najczęściej online albo na karcie sd/pendrive. Dlatego proponowałbym jednak tablety, po prostu zainwestuj w dobre uchwyty. Do tego każdy może oglądać coś innego wtedy lub robić na tablecie milion innych rzeczy, których nie zaoferuje Ci zagłówek dvd. Na koniec dodam jeszcze po zamontowaniu tego dla dzieciaków w Smaxie żałowałem bo człowiek czuje się jak szofer. Dzieciarstwo wsiadało do samochodu, nakładało słuchawki a ja jechałem sam w ciszy. Dla mnie odpada:) Mamy tablety teraz i jak jakaś naprawdę długa trasa jest to im wydzielamy.
pozdrawiam - Maciek

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/