Skoda Connect

ASPIUSS
Posty: 9
Rejestracja: 20 sty 2018, o 10:44
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Michał
Lokalizacja: Szczecin

Re: Skoda Connect

Post autor: ASPIUSS »

A czy Panowie działa wam aplikacja prawidłowo, czy sama się wylogowuje? Mi usługi connect działają już bez problemów, ale bardzo często muszę się logować ponownie do konta co jest bardzo dużym mankamentem bo aplikacja wylogowuje się nie wiadomo kiedy, nie masz połączenia z autem, podczas uruchomienia alarmu nie dostaniesz informacji na telefon, ostatnio miałem taką sytuację i zacząłem analizować jak to ta nowa wersja aplikacji się zachowuje. Do tego po każdym zamknięciu samochodu powinien się zaktualizować status auta w aplikacji (poprzednia wersja aktualizowała się zawsze), u mnie to w ogóle nie działa, status aktualizuje się tylko po ręcznej aktualizacji w apce. Napiszcie jak wam to działa?
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2347
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Skoda Connect

Post autor: siemi1 »

Też tak mma ze zawsze musze sie logowav.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
West
Posty: 186
Rejestracja: 30 lis 2016, o 11:03
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Wawa

Re: Skoda Connect

Post autor: West »

ASPIUSS pisze:A czy Panowie działa wam aplikacja prawidłowo, czy sama się wylogowuje? Mi usługi connect działają już bez problemów, ale bardzo często muszę się logować ponownie do konta co jest bardzo dużym mankamentem bo aplikacja wylogowuje się nie wiadomo kiedy, nie masz połączenia z autem, podczas uruchomienia alarmu nie dostaniesz informacji na telefon, ostatnio miałem taką sytuację i zacząłem analizować jak to ta nowa wersja aplikacji się zachowuje. Do tego po każdym zamknięciu samochodu powinien się zaktualizować status auta w aplikacji (poprzednia wersja aktualizowała się zawsze), u mnie to w ogóle nie działa, status aktualizuje się tylko po ręcznej aktualizacji w apce. Napiszcie jak wam to działa?
Mam dokładnie tak samo.
woj_tek
Posty: 108
Rejestracja: 19 lut 2019, o 10:46
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Katowice

Re: Skoda Connect

Post autor: woj_tek »

U mnie niedawno nie działała usługa ani w aplikacji mobilnej ani poprzez przeglądarkę. W telefonie podczas uruchamiania widziałem przez chwilę VIN auta po czym apka się wyłączała. W przeglądarce po zalogowaniu od razu była informacja o błędzie oraz że został przekazany dalej. Po kontakcie ze wsparciem, problem rozwiązany został po kilku dniach ale żadnego przedłużenia ważności usługi nie otrzymałem.

Co do działania samej aplikacji. Miałem niedawno błędy kierunkowskazu, nie działał po uruchomieniu auta przez parę minut. Na początku błąd nie pokazywał się w raporcie mimo kilkukrotnego wymuszenia utworzenia nowego raportu. Po jakimś czasie faktycznie się pojawił. Cały reflektor został wymieniony w ASO w ramach gwarancji, natomiast w Skoda Connect błąd zniknął po ok. 10 dniach (ponownie, parę razy wymuszałem raport).
de_te
Posty: 78
Rejestracja: 31 mar 2018, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Connect

Post autor: de_te »

woj_tek pisze:U mnie niedawno nie działała usługa ani w aplikacji mobilnej ani poprzez przeglądarkę. W telefonie podczas uruchamiania widziałem przez chwilę VIN auta po czym apka się wyłączała. W przeglądarce po zalogowaniu od razu była informacja o błędzie oraz że został przekazany dalej. Po kontakcie ze wsparciem, problem rozwiązany został po kilku dniach ale żadnego przedłużenia ważności usługi nie otrzymałem.

Co do działania samej aplikacji. Miałem niedawno błędy kierunkowskazu, nie działał po uruchomieniu auta przez parę minut. Na początku błąd nie pokazywał się w raporcie mimo kilkukrotnego wymuszenia utworzenia nowego raportu. Po jakimś czasie faktycznie się pojawił. Cały reflektor został wymieniony w ASO w ramach gwarancji, natomiast w Skoda Connect błąd zniknął po ok. 10 dniach (ponownie, parę razy wymuszałem raport).
u mnie dziala jedynie na telefonie, na komputerze brak danych.

Generalnie to skoda-connect za mocne nie jest.
poki jest za free to zniose, ale placić za cos co nie dziala to słabizna.

ps. co do skoda connect i dzialania w samochodzi, wyszukiwanie stacji - mistrzostwo to to również nie jest...
nawigacja - niech nikt mi nie mówi, że to mozna porownac z googlami

reasumujac - cos daja, ale wartość dodane tego całego systemu nie jest zbyt wysoka

pozdro
de_te
Posty: 78
Rejestracja: 31 mar 2018, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Connect

Post autor: de_te »

de_te pisze: u mnie dziala jedynie na telefonie, na komputerze brak danych.

Generalnie to skoda-connect za mocne nie jest.
poki jest za free to zniose, ale placić za cos co nie dziala to słabizna.

ps. co do skoda connect i dzialania w samochodzi, wyszukiwanie stacji - mistrzostwo to to również nie jest...
nawigacja - niech nikt mi nie mówi, że to mozna porownac z googlami

reasumujac - cos daja, ale wartość dodane tego całego systemu nie jest zbyt wysoka

pozdro
Czołem - w 100% sie zgadzam.
aplikacja niestabilna, nawigacja bez startu do google...


ale ja mam inny, dla mnie, problem ...... dlaczego nie udostępnią bardzo prostej funkcjonalności - jak zdalne domykanie szyb....
juz kilka razy zdażyło mi sie że nie domknąłem szyby, co z tego ze moge go zamknąć i otworzyć zdalnie - jak nie zamknę szyby... - napisałem do supportu - czekam na odpowiedz.

Pozdrawiam

dt
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skoda Connect

Post autor: AndrzejKrawczyk »

Można z apki czy ze strony zdalnie zamknąć?
de_te
Posty: 78
Rejestracja: 31 mar 2018, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Connect

Post autor: de_te »

Czesc

niestety mozna zamknac jedynie auto....,szyby nadal nie
kontaktowałem sie z supportem i juz z 3 tyg bez odpowiedzi.

ps przeciez to jest trywialne..., a z drugiej strony pozostawienie auta z otwartą szybą bardziej niebezpieczne niż otwartego auta - bo nikt z zewnatrz nie widzi ze otwarty samochód, a szybe juz widzi i wszystko co jest w środku jest jego :)

pozdro
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skoda Connect

Post autor: AndrzejKrawczyk »

A gdzie jest ta opcja w apce? Bo ostatnio musiałem dwa razy dymać do samochodu z pokoju hotelowego bo w apce miałem napisane o otwartym samochodzie (który o zgrozo był zamknięty raz z tych dwóch).
de_te
Posty: 78
Rejestracja: 31 mar 2018, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Connect

Post autor: de_te »

przede wszystkim zawsze sobie odśwież status samochodu.... i bedziesz miał pewność ze masz dane aktualne kolejna wada aplikacji - nie odswieza sama

1. wklikujesz sie w auto
2. pierwsza karta to powiadomienia (o ile nie poprzestawiałeś sobie), druga karta "drzwi i światła" - wklikujesz sie i masz status:
samochód
światła postojowe
drzwi i okna

z molziwych opcji jedynie odbloku i zablokuj - ale dotyczy to auta. Oczywiście ten ficzer działa po uprzednim odblokowaniu go w ASO - tam sprawdzaja i potwierdzaja twoja tożsamość i odblokowują możliwość blokady aktywacji i dezaktywacji.

pozdr
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2347
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Skoda Connect

Post autor: siemi1 »

I to tyczy aut chyaba tylko po 32 tyg prod. 2018r.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
de_te
Posty: 78
Rejestracja: 31 mar 2018, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Connect

Post autor: de_te »

siemi1 pisze:I to tyczy aut chyaba tylko po 32 tyg prod. 2018r.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6003 przy użyciu Tapatalka
dokładnie tak...
AndrzejKrawczyk
Posty: 238
Rejestracja: 8 lip 2014, o 12:51
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Skoda Connect

Post autor: AndrzejKrawczyk »

A widzicie, nie wiedziałem, że trzeba w ASO załatwić :). Dzięki za info, akurat mam akcję serwisową dla silnikow 1.5 tsi, więc ogarnę.

Z tym odświeżaniem to wiem, dziwna sprawa to była. Status pojazdu był sprzed kiku sekund, info o odblokowanym samochodzie. Podchodzę, a tam pozamkane...
de_te
Posty: 78
Rejestracja: 31 mar 2018, o 14:45
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Skoda Connect

Post autor: de_te »

AndrzejKrawczyk pisze:A widzicie, nie wiedziałem, że trzeba w ASO załatwić :). Dzięki za info, akurat mam akcję serwisową dla silnikow 1.5 tsi, więc ogarnę.

Z tym odświeżaniem to wiem, dziwna sprawa to była. Status pojazdu był sprzed kiku sekund, info o odblokowanym samochodzie. Podchodzę, a tam pozamkane...
też mam tą akcję :)
Krakow_kult
Posty: 39
Rejestracja: 3 wrz 2017, o 13:29
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (220KM)

Re: Skoda Connect

Post autor: Krakow_kult »

Chyba znów mają problem. "Przepraszamy, usługa jest tymczasowo niedostępna." w panelu po zalogowaniu na WWW a na telefonie w aplikacji "coś poszło nie tak" - tak samo jak była ta globalna awaria.... Czy też tak macie?
ODPOWIEDZ