Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 wrz 2019, o 01:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 186 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 24 lip 2019, o 09:53 

Imi臋: Micha艂
Do艂膮czy艂(a): 20 sty 2018, o 11:44
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (220KM)
A czy Panowie dzia艂a wam aplikacja prawid艂owo, czy sama si臋 wylogowuje? Mi us艂ugi connect dzia艂aj膮 ju偶 bez problem贸w, ale bardzo cz臋sto musz臋 si臋 logowa膰 ponownie do konta co jest bardzo du偶ym mankamentem bo aplikacja wylogowuje si臋 nie wiadomo kiedy, nie masz po艂膮czenia z autem, podczas uruchomienia alarmu nie dostaniesz informacji na telefon, ostatnio mia艂em tak膮 sytuacj臋 i zacz膮艂em analizowa膰 jak to ta nowa wersja aplikacji si臋 zachowuje. Do tego po ka偶dym zamkni臋ciu samochodu powinien si臋 zaktualizowa膰 status auta w aplikacji (poprzednia wersja aktualizowa艂a si臋 zawsze), u mnie to w og贸le nie dzia艂a, status aktualizuje si臋 tylko po r臋cznej aktualizacji w apce. Napiszcie jak wam to dzia艂a?

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 24 lip 2019, o 09:58 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Te偶 tak mma ze zawsze musze sie logowav.

Wys艂ane z mojego ONEPLUS A6003 przy u偶yciu Tapatalka

S3 Sportline White Moon 2.0TDI Kombi 190KM DSG7 4x4

G贸ra

PostNapisane: 24 lip 2019, o 10:17 

Do艂膮czy艂(a): 30 lis 2016, o 12:03
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
ASPIUSS napisa艂(a):
A czy Panowie dzia艂a wam aplikacja prawid艂owo, czy sama si臋 wylogowuje? Mi us艂ugi connect dzia艂aj膮 ju偶 bez problem贸w, ale bardzo cz臋sto musz臋 si臋 logowa膰 ponownie do konta co jest bardzo du偶ym mankamentem bo aplikacja wylogowuje si臋 nie wiadomo kiedy, nie masz po艂膮czenia z autem, podczas uruchomienia alarmu nie dostaniesz informacji na telefon, ostatnio mia艂em tak膮 sytuacj臋 i zacz膮艂em analizowa膰 jak to ta nowa wersja aplikacji si臋 zachowuje. Do tego po ka偶dym zamkni臋ciu samochodu powinien si臋 zaktualizowa膰 status auta w aplikacji (poprzednia wersja aktualizowa艂a si臋 zawsze), u mnie to w og贸le nie dzia艂a, status aktualizuje si臋 tylko po r臋cznej aktualizacji w apce. Napiszcie jak wam to dzia艂a?
Mam dok艂adnie tak samo.

G贸ra

PostNapisane: 25 lip 2019, o 12:43 

Do艂膮czy艂(a): 19 lut 2019, o 11:46
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TSI 272KM
U mnie niedawno nie dzia艂a艂a us艂uga ani w aplikacji mobilnej ani poprzez przegl膮dark臋. W telefonie podczas uruchamiania widzia艂em przez chwil臋 VIN auta po czym apka si臋 wy艂膮cza艂a. W przegl膮darce po zalogowaniu od razu by艂a informacja o b艂臋dzie oraz 偶e zosta艂 przekazany dalej. Po kontakcie ze wsparciem, problem rozwi膮zany zosta艂 po kilku dniach ale 偶adnego przed艂u偶enia wa偶no艣ci us艂ugi nie otrzyma艂em.

Co do dzia艂ania samej aplikacji. Mia艂em niedawno b艂臋dy kierunkowskazu, nie dzia艂a艂 po uruchomieniu auta przez par臋 minut. Na pocz膮tku b艂膮d nie pokazywa艂 si臋 w raporcie mimo kilkukrotnego wymuszenia utworzenia nowego raportu. Po jakim艣 czasie faktycznie si臋 pojawi艂. Ca艂y reflektor zosta艂 wymieniony w ASO w ramach gwarancji, natomiast w Skoda Connect b艂膮d znikn膮艂 po ok. 10 dniach (ponownie, par臋 razy wymusza艂em raport).

G贸ra

PostNapisane: 31 lip 2019, o 12:56 

Do艂膮czy艂(a): 31 mar 2018, o 14:45
Samoch贸d: Inny
woj_tek napisa艂(a):
U mnie niedawno nie dzia艂a艂a us艂uga ani w aplikacji mobilnej ani poprzez przegl膮dark臋. W telefonie podczas uruchamiania widzia艂em przez chwil臋 VIN auta po czym apka si臋 wy艂膮cza艂a. W przegl膮darce po zalogowaniu od razu by艂a informacja o b艂臋dzie oraz 偶e zosta艂 przekazany dalej. Po kontakcie ze wsparciem, problem rozwi膮zany zosta艂 po kilku dniach ale 偶adnego przed艂u偶enia wa偶no艣ci us艂ugi nie otrzyma艂em.

Co do dzia艂ania samej aplikacji. Mia艂em niedawno b艂臋dy kierunkowskazu, nie dzia艂a艂 po uruchomieniu auta przez par臋 minut. Na pocz膮tku b艂膮d nie pokazywa艂 si臋 w raporcie mimo kilkukrotnego wymuszenia utworzenia nowego raportu. Po jakim艣 czasie faktycznie si臋 pojawi艂. Ca艂y reflektor zosta艂 wymieniony w ASO w ramach gwarancji, natomiast w Skoda Connect b艂膮d znikn膮艂 po ok. 10 dniach (ponownie, par臋 razy wymusza艂em raport).

u mnie dziala jedynie na telefonie, na komputerze brak danych.

Generalnie to skoda-connect za mocne nie jest.
poki jest za free to zniose, ale placi膰 za cos co nie dziala to s艂abizna.

ps. co do skoda connect i dzialania w samochodzi, wyszukiwanie stacji - mistrzostwo to to r贸wnie偶 nie jest...
nawigacja - niech nikt mi nie m贸wi, 偶e to mozna porownac z googlami

reasumujac - cos daja, ale warto艣膰 dodane tego ca艂ego systemu nie jest zbyt wysoka

pozdro

G贸ra

PostNapisane: 3 wrz 2019, o 06:44 

Do艂膮czy艂(a): 31 mar 2018, o 14:45
Samoch贸d: Inny
de_te napisa艂(a):
u mnie dziala jedynie na telefonie, na komputerze brak danych.

Generalnie to skoda-connect za mocne nie jest.
poki jest za free to zniose, ale placi膰 za cos co nie dziala to s艂abizna.

ps. co do skoda connect i dzialania w samochodzi, wyszukiwanie stacji - mistrzostwo to to r贸wnie偶 nie jest...
nawigacja - niech nikt mi nie m贸wi, 偶e to mozna porownac z googlami

reasumujac - cos daja, ale warto艣膰 dodane tego ca艂ego systemu nie jest zbyt wysoka

pozdro

Czo艂em - w 100% sie zgadzam.
aplikacja niestabilna, nawigacja bez startu do google...

ale ja mam inny, dla mnie, problem ...... dlaczego nie udost臋pni膮 bardzo prostej funkcjonalno艣ci - jak zdalne domykanie szyb....
juz kilka razy zda偶y艂o mi sie 偶e nie domkn膮艂em szyby, co z tego ze moge go zamkn膮膰 i otworzy膰 zdalnie - jak nie zamkn臋 szyby... - napisa艂em do supportu - czekam na odpowiedz.

Pozdrawiam

dt

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 186 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: