rozkminka androidowo gejfonowa

szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: szms »

A wiesz, że bez GPS mając internet włączony i tak masz lokalizację? :D

Kiedyś przez przypadek jechałem na mapach google bez lokalizacji... punkt skakał co kilkanaście sekund po mapie...
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: whity »

Myślisz ze juz nie jesteś sprawdzany ?
Nie chce mi sie wierzyć, ze te urządzenia sa tylko na tiry... Obrazek
Obrazek
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: Camillinhio »

No pewnie, że jestem. Na drodze monitorują mnie z każdej możliwej strony. Mało tego, sam im daję wszelkie dane korzystając z navi ;) Poza autem staram się jednak aż tak dużo informacji na swój temat nie dawać.
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: szms »

TP WYŁONCZ ŁACAPA :mrgreen:
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: Camillinhio »

Musiałbym wszystko wyłączyć, a i tak by wiedzieli, gdzie jestem ;) Jedyne co mogę zrobić w tej nierównej walce, to nie zezwalać możliwie największej ilości aplikacji, z których korzystam, na dostęp do lokalizacji. I tyle ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: kamracik »

To generalnie pikuś w porównaniu z chinami, tam na ulicach wszystkich z twarzy systemy rozpoznają ;) Blachy to już nudne się stały :P Tylko u nas ciemnogród, że policja nadal nie potrafi z tego korzystać. Myślę, że VW w 30 minut by ustalił gdzie jest Passat Kamila, a policji 2 tygodnie to mało :P
Awatar użytkownika
marcin wroclaw
Posty: 1975
Rejestracja: 3 sty 2014, o 16:24
Samochód: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: marcin wroclaw »

whity pisze:Ja sie wczoraj troche przeraziłem. Byłem na wieczorze informacyjnym w szkole- drugie dziecko idzie w następnym roku do szkoły.
Na koniec były zapisy na termin. Zapisałem sie-datę sobie napisałem ręcznie w kalendarzu (podręcznik kalendarzowy). W domu chciałem sobie ten termin klepnąć do komórki, zeby mi sie z outlookiem synchronizował.
Wpisując tylko pierwsza literę - iPhone podpowiedział mi dokładne to co chciałem wpisać: „Termin Schulanmeldung Philipp”.
Nie wiem co o tym myśleć ...
Potwierdzam w 100%.
Znajoma ostatnio się podniecacie, że w rozmowie telefonicznej wspomniała coś, że lustro łazienkowe musi kupić. Po zakończeniu rozmowy pierwsza reklama na przeglądarce komorki: lustra łazienkowe Ikea.
Myślałem, że to przypadek może, ale:
Kilka dni temu zupełnym przypadkiem wspomniałem w rozmowie telefonicznej z kolegą o jakims glupkowatym serialu animowanym... A na pewno nie wspominałem tego serialu od co najmniej 2-3lat, a może nawet 5 lat.
I po tej rozmowie pierwsza reklama w youtube to ten właśnie serial. Youtube odpalam często i nigdy nie było tej reklamy...
Dlatego jak już mówiłem, nie unikniemy inwigilacji , a najbezpieczniej jest wtopic się w tłum... I udawać np typowego pasjonata skody:)

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
Marcin
Obrazek
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: rozkminka androidowo gejfonowa

Post autor: kamracik »

Też doszedłem do takiego wniosku. Jeśli nie są to informacje zagrażające mi w jakiś sposób (bardziej realny niż określenie dochodu) to nie rusza mnie to. Musiałbym książki przy świeczce czytać w mojej lepiance na końcu świata.
ODPOWIEDZ