Discover Pro w SIII

Foton

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: Foton »

Zrobi się spokojnie niekombi:)
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: Camillinhio »

pmi pisze:Biały niestety (candy) kombi 190KM DSG 4x4 L&K + ACC160 + Alarm + Koło zapasowe + Iso Fix z przodu (tego chyba nie ma w pasku) + sterowanie fotelem przednim z tylnej kanapy + Traveler assistant + Simply Clever + Rolety tylnych szyb.

Cena 126499 netto
Wrzucając, co napisałeś, do konfiguratora wychodzi mi 172300 zł (brutto) przed rabatami. Patrząc na Twoje netto dostałeś jakieś 10% upustu.

W tej cenie mógłbyś mieć, poza tym co proponuje Sebek ;), takiego np. passaciora:



181610 zł (brutto) VZ2IEWZL - upust w VW najczęściej jest wyższy, niż w skodzie (o te 2-3%), do tego sam leasing bywa tańszy (o 1%)*, także możesz mieć auto w podobnej cenie.

I wersja odrobinę lepszą (w mojej ocenie), bo z active info display i dźwiękoszczelnymi szybami bocznymi - dwie opcje, które naprawdę wyróżniają passeratiego ;)

186820 zł (brutto) VIA3OF5R



* - nie wiem, jak jest teraz, dlatego napisałem, że bywa


Jasne, że auta różnią się wyposażeniem. Kwestia tego, co komu potrzebne :)
Obrazek
szms
Zasłużony
Posty: 15316
Rejestracja: 13 maja 2012, o 10:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: szms »

Jeszczem gotów pomyśleć, że za akwizycje passaciora masz umażane raty... :D
To już w ogóle superb odpada :mrgreen:


No offence, just joking :D
Awatar użytkownika
Camillinhio
Posty: 5897
Rejestracja: 8 wrz 2013, o 09:56
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Lokalizacja: Wrocław

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: Camillinhio »

Spoko, spoko. Jedni są szpece od trawy, inni od Androida i modyfikacji ala Active ;), to ja sobie będę passatowym akwizytorem, a co :lol:

Edit:

Kiedyś się chciałem doktoryzować z konfiguratora opla, ale go nie ogarniam ;)
Obrazek
pmi
Posty: 233
Rejestracja: 17 sty 2016, o 06:41
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: pmi »

ten byłby fajny, ale niestety nie było szansy wycisnąć takiej konfiguracji w tej cenie. Co więcej w obsłudze floty którą mamy Superb miał lepszą wartość rezydualną na koniec -nie wiem czemu. Niższe koszty eksploatacji też były - pewnie z powodu pakietu przeglądów. Jeździłem tym i tym i nie widziałem wielkiej różnicy. Wyświetlacz podobał mi się w dzień ale w nocy nie dał się przyciemnić tak żeby widzieć co trzeba i nie przeszkadzał mnie (ten zamiast zegarów). Nie jestem też pewny czy ledy są lepsze od xenonów, raczej wydaje mi się odwrotnie. No i bardzo zależy mi na miejscu w środku.

P.S. Teraz jeżdzę (od lipca 2016) samochodami w wersji golas z wypożyczalni. jak przyjdzie L&K to będzie jak Bentley po Avensisie w którym są korbki z tyłu i nie włączają się światła. Nie wspomnę już o manualnej klimie itp.
Awatar użytkownika
kamracik
Zasłużony
Posty: 7444
Rejestracja: 10 paź 2014, o 10:52
Samochód: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Lokalizacja: Łódź

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: kamracik »

s-e-b-e-b pisze:Obrazek
Nie wiedziałem, że Passat miał liftbacka, Whity znów kłamał :lol:
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: whity »

Xenon w s3 moze sie schować przed ledami w passku... a oba auta miałem/jeździłem z rok
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
pmi
Posty: 233
Rejestracja: 17 sty 2016, o 06:41
Samochód: Superb III Facelift
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Warszawa

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: pmi »

A superb? Wydawało mi się że jest ok. Jeździłem w weekend i zrobiłem 400 km w nocy. W pasku temperatura jakaś inna. Od b. dawna jeździłem z Xenonami i może to przyzwyczajenie.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: whity »

s-e-b-e-b pisze:Passat ma zajebiste światła... super oświetla drogę...nawet jak jedzie za kimś :)
:)
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: CLO27 »

Camillinhio pisze:
pmi pisze:Biały niestety (candy) kombi 190KM DSG 4x4 L&K + ACC160 + Alarm + Koło zapasowe + Iso Fix z przodu (tego chyba nie ma w pasku) + sterowanie fotelem przednim z tylnej kanapy + Traveler assistant + Simply Clever + Rolety tylnych szyb.

Cena 126499 netto
Wrzucając, co napisałeś, do konfiguratora wychodzi mi 172300 zł (brutto) przed rabatami. Patrząc na Twoje netto dostałeś jakieś 10% upustu.

W tej cenie mógłbyś mieć, poza tym co proponuje Sebek ;), takiego np. passaciora:



181610 zł (brutto) VZ2IEWZL - upust w VW najczęściej jest wyższy, niż w skodzie (o te 2-3%), do tego sam leasing bywa tańszy (o 1%)*, także możesz mieć auto w podobnej cenie.

I wersja odrobinę lepszą (w mojej ocenie), bo z active info display i dźwiękoszczelnymi szybami bocznymi - dwie opcje, które naprawdę wyróżniają passeratiego ;)

186820 zł (brutto) VIA3OF5R



* - nie wiem, jak jest teraz, dlatego napisałem, że bywa


Jasne, że auta różnią się wyposażeniem. Kwestia tego, co komu potrzebne :)
wow :)
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: Elninjo »

s-e-b-e-b pisze:Passat ma zajebiste światła... super oświetla drogę...nawet jak jedzie za kimś :)
Ja jestem zauroczony światłami w Superbie... W mojej wersji jadąc za kimś (powyżej 60 km/h) oświetla długimi wszystko dookoła prócz samochodu z przodu... wchodząc w zakręty widać jak ten cień przesuwa się tak jak ten samochód z przodu... W pasku działa to na innej zasadzie ale samo w sobie podobnie to wygląda... Oczywiście poniżej 60 tez to widać tyle, że na światłach mijania efekt jest mniejszy... Najfajniej to wygląda jak leci się przez las w ciemności, wali długimi i samochód jadący z przeciwka jest zasłaniany by nie razić... świetny efekt... jaram się tym bo do tej pory miałem automat świateł drogowych, który automatycznie włączał światła ale co chwila gasił bo jechał ktoś z przeciwka a tu... przysłania snop światła i dalej jedzie na długich co powoduje lepsze doświetlenie wszystkiego dookoła...
Przewaga Ledów nad Xenonem? Trudno na tę chwilę powiedzieć...
Po dłuższej eksploatacji się okaże...
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Discover Pro w SIII

Post autor: CLO27 »

s-e-b-e-b pisze:...nie wiem jak to dziala w S3..ale w Pasku daje rade bo kiedys jechal za mna taki jelop ;)
:lol: i do tego białym brzydactwem zapewne :)
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ