Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 21 wrz 2017, o 11:25

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 106 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 8 cze 2017, o 00:04 

Imi臋: Janek
Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2016, o 11:58
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
@Przemoka
Dzi臋ki za link do tej bety Waze. Dzia艂a pod AA bez problemu. Mam jednak kilka uwag:
鈥 nie wida膰 ogranicze艅 pr臋dko艣ci, a w wersji na sam telefon s膮 i przez ML s膮 widoczne na ekranie Bolero.
鈥 przy troszk臋 s艂abszym zasi臋gu wyznaczanie trasy trwa d艂ugo.
鈥 nie s艂ysza艂em d藕wi臋k贸w ostrze偶e艅 o radarach itp. Mo偶e dlatego, 偶e g艂o艣no艣膰 dla "Media" mia艂em na 0, ale mimo to wskaz贸wki navi by艂o s艂ycha膰 bez problemu. Stosowna ramka z info by艂a na ekranie. Posprawdzam dok艂adniej to napisz臋.

Zg艂osi艂em si臋 do programu beta, ale jeszcze nie dosta艂em info, 偶e si臋 zakwalifikowa艂em.

Generalnie apka fajna i nieg艂upie trasy proponuje. Mam wra偶enie, 偶e lepsze ni偶 GoogleMaps. No i jako jedna z niewielu nawigacji poprawnie pod m贸j adres prowadzi. GM strasznie na okolo prowadzi i na dodatek nie skutecznie. Pierwsze, a w zasadzie drugie wra偶enie zdecydowanie pozytywne.

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 8 cze 2017, o 09:38 

Do艂膮czy艂(a): 24 lip 2016, o 10:29
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: jeszcze 280 KM
Mnie wczoraj kompletnie nie chcia艂o zadzia艂a膰 wyszukanie miejsca docelowego. Podyktowa艂em dok艂adny adres, a Waze pokaza艂 tylko ulic臋 bez numerka. A 偶e "na gwa艂t" potrzebowa艂em dok艂adnej lokalizacji, wi臋c si臋 prze艂膮czy艂em na GM. Nie wiem, czy to niedok艂adno艣膰 mapy, czy mo偶e styl pokazywania miejsca docelowego. Ale jaki艣 Misiek gada艂 "skr臋膰 w lewo", itd., wi臋c zak艂adam, 偶e o kamerach te偶 by powiedzia艂.

G贸ra

PostNapisane: 8 cze 2017, o 12:40 

U mnie te偶 jako艣 dziwnie z tym wyszukiwaniem. GM jednak lepiej daje rad臋.
I jeszcze jedna sprawa - brakuje mi mo偶liwo艣ci zmiany "pe艂ne komunikaty-tylko alerty-bez komunikat贸w" z poziomu Bolero.
Oczywi艣cie da si臋 to pozmienia膰, ale tylko na od艂膮czonym telefonie. Wczoraj jecha艂em z siostr膮 i zapowiedzi navi przeszkadza艂y nam w rozmowie, ale nie da艂o si臋 ich 艂atwo wy艂膮czy膰. W GM jest taka mo偶liwo艣膰 nawet w czasie jazdy (?).
[Edit] Znalaz艂em gdzie si臋 zmienia "pe艂ne komunikaty - tylko alerty - bez komunikat贸w" z poziomu Bolero. Trzeba wybra膰 strza艂k臋 w prawo przy aktualnej trasie - wtedy mo偶a prze艂膮czy膰 d藕wi臋ki i alternatywne trasy wyznaczy膰.
Pojawi艂a si臋 nowa beta, ale u mnie si臋 niec chce zainstalowa膰 z apkmirror - m贸wi, 偶e plik uszkodzony. Mo偶e ogarneli problem z marnym zasi臋giem. Tymczasem najbardziej brakuje info o ograniczeniach pr臋dko艣ci.
Poza tym apka bardzo "friendly" i daje rade. My艣l臋, 偶e jak pojawi si臋 finalna wersja, to b臋d臋 na tym cz臋艣ciej je藕dzi艂.

G贸ra

PostNapisane: 20 cze 2017, o 11:23 

Ostatnio poje藕dzi艂em troch臋 z Waze i mam kilka refleksji.
Informacje o ruchu waze ma jednak mniej aktualne ni偶 google maps i przez to w korku sta艂em bez sensu, za to zdarzenia drogowe i radary daj膮 rad臋.
Jako艣 do mnie si臋 nie oddzywaj膮 w sprawie zostania beta testerem, wi臋c p贸ki co korzystam z wersji 艣ci膮gni臋tej z apkmirror - nowsze jako艣 nie chc膮 si臋 instalowa膰, a starsza ma upierdliwy problem z gubieniem celu podr贸偶y po utracie zasi臋gu sieci (lub gps, ale to nie do ko艅ca sprawdzone).

G贸ra

PostNapisane: 21 cze 2017, o 21:18 

@przemoka
Waze zapoda艂 jak膮艣 nowsz膮 beta wersj臋 do test贸w? Na apkmirror jest ju偶 kilka wersji beta z wy偶szymi numerkami, ale nie chc膮 si臋 instalowa膰. Przy pr贸bie 艣ci膮gni臋cia apkmirror ostrzega, 偶e jest dost臋pna nowsza wersja, potem si臋 niby 艣ci膮ga, ale przy instalacji wywala, 偶e plik jest uszkodzony.
Je艣li Waze nie da艂o nowszych wersji do test贸w, to sobie odpuszcz臋 zwalczanie problemu. A jak te nowe wskazali betatesterom, to powalcz臋 z tematem.
Pozdrawiam,
Janek

G贸ra

PostNapisane: 22 cze 2017, o 06:33 

ja na razie dostaj臋 tylko informacj臋, 偶e s膮 nowe wersje beta na androida, ale nie na android auto.

G贸ra

PostNapisane: 22 cze 2017, o 08:34 

Do艂膮czy艂(a): 7 lut 2017, o 10:59
przemoka napisa艂(a):
ja na razie dostaj臋 tylko informacj臋, 偶e s膮 nowe wersje beta na androida, ale nie na android auto.

Dok艂adnie, s膮 dwa kana艂y beta. Pod AA i zwyk艂a apka. Pod AA na razie jedna beta by艂a.

Skoda Superb III Sportline 娄 2017 -

G贸ra

PostNapisane: 22 cze 2017, o 15:52 

Dzi臋ki - daje se siana z instalowaniem wszelkich mo偶liwych wersji beta.
Je艣li mo偶na, to dajcie zna膰 jak si臋 pojawi nast臋pna beta na AA.

G贸ra

PostNapisane: 22 cze 2017, o 16:36 

Spoko, jak si臋 co艣 pojawi to dam cyn臋 ;)

G贸ra

PostNapisane: 10 lip 2017, o 21:51 

Wczoraj w nocy Waze zrobi艂o sobie automatyczny update i teraz go pod AndroidAuto nie wida膰. Pewnie uaktualni艂 si臋 do wersji na prostego Androida bez AA.
A mo偶e pojawi艂a si臋 nowa beta pod AA?

G贸ra

PostNapisane: 11 lip 2017, o 07:51 

jkp002 napisa艂(a):
Wczoraj w nocy Waze zrobi艂o sobie automatyczny update i teraz go pod AndroidAuto nie wida膰. Pewnie uaktualni艂 si臋 do wersji na prostego Androida bez AA.
A mo偶e pojawi艂a si臋 nowa beta pod AA?

Nie, nie pojawi艂a si臋 nowa beta dla AA. Niestety ten kana艂 beta przez Google Play Store co艣 szwnakuje, bo u mnie np. nie wida膰 Waze w li艣cie aplikacji beta i te偶 mi si臋 aktualizuje do najnowszej oficjalnej. Jedynym wyj艣ciem jest wgranie na powr贸t apki beta AA r臋cznie...

G贸ra

PostNapisane: 11 lip 2017, o 09:44 

Do艂膮czy艂(a): 17 cze 2011, o 15:37
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Wgranie od nowa starszej wersji spowoduje 偶e po pewnym czasie znowu si臋 zaktualizuje.
Rozwi膮zaniem jest w sklepie play wybranie z listy zainstalowanych aplikacji (po 艣wie偶ej instalacji wersji beta) programu Waze i w g贸rnym rogu naci艣niecie na 3 kropki i odhaczenie "Auto aktualizacji".

Pytanie do uczestnik贸w programu beta, czy ukaza艂a si臋 nowsza wersji bety pod android auto ni偶 ta podana w linku stron臋 wcze艣niej?

G贸ra

PostNapisane: 11 lip 2017, o 19:23 

Devonish napisa艂(a):
Pytanie do uczestnik贸w programu beta, czy ukaza艂a si臋 nowsza wersji bety pod android auto ni偶 ta podana w linku stron臋 wcze艣niej?

Dos艂ownie przed chwil膮 dosta艂em maila, 偶e wysz艂a druga beta pod Android Auto o numerze 4.26.0.901

Cytuj:
What's new?

All cars with Android Auto capabilities are now supported

Waze crashes after Car System takes over car display - Fixed

Reduced the blue gradient on the top of the map

Toll roads indication on ETA screen is missing - Fixed

Reporting (Jam, Hazard, Police..) - added visual and audible notifications, including: thanks, you helped Wazers nearby and earned 6 points

Added dangerous area indication support

Stability fixes

Speedometer:
Following your feedback we鈥檒l add the Speedometer in a future version. As mentioned above, this version was solely focused on bug fixes.

G贸ra

PostNapisane: 11 lip 2017, o 20:24 

Potwierdzam. Maila dosta艂em, ale oficjalnie 艣ci膮gn膮膰 nie mog臋. Zatem apkmirror w ruch i ju偶 nowa apka postawiona :)

G贸ra

PostNapisane: 12 lip 2017, o 07:32 

Do艂膮czy艂(a): 17 cze 2011, o 15:37
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Panowie pobra艂em najnowsz膮 bete ale nie dzia艂a poprawnie na android Auto.
Widz臋 cz臋艣膰 ekranu, jasne t艂o bez dr贸g ale z komunikatami nawigacyjnymi i manewrami, albo w innych przypadkach otwieranie si臋 Waze na bia艂ym tle i wy艂膮czanie i tak ca艂y czas. Na telefonie dzia艂a poprawnie.
To samo mam na dw贸ch telefonach, pr贸bowa艂em te偶 czystej instalacji Waze.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 106 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: