Janosik na Columbus???

Awatar użytkownika
tekus
Posty: 106
Rejestracja: 3 gru 2013, o 16:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Adam
Lokalizacja: LDZ

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: tekus »

Czy można ustawić komunikaty z yanosika w tle przez BT w czasie słuchania radia? Czy muszę mieć źródło dzwieku cały czas na BT?

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
K-PAX
Posty: 92
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 22:06
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Piła

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: K-PAX »

nie da się. Było wcześniej.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: przemoka »

K-PAX pisze:nie da się. Było wcześniej.
No jak nie jak tak? Profil HSP na ON i będzie ok. Radio będzie grało, Yanek coś zagada i potem z powrotem włączy się radio. Testowane i na pewno tak to działa.
Awatar użytkownika
K-PAX
Posty: 92
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 22:06
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Piła

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: K-PAX »

czyli jednocześnie będzie grało przyciszone radio i nałoży się na to komunikat ?
Ostatnio zmieniony 21 mar 2017, o 21:09 przez K-PAX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: przemoka »

Tak. Nie pamiętam tylko czy radio się całkowicie wyciszy czy będzie tylko mocno przyciszone
Awatar użytkownika
K-PAX
Posty: 92
Rejestracja: 13 wrz 2016, o 22:06
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: Tomek
Lokalizacja: Piła

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: K-PAX »

Na pewno działa tak, że wyłącza dźwięk i jest komunikat z Y. I później włącza radio. Z tego co @tekus pytał to zrozumiałem że chodzi mu o komunikat w tle a nie zamiast :-)

logos24.pl
Awatar użytkownika
tekus
Posty: 106
Rejestracja: 3 gru 2013, o 16:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Adam
Lokalizacja: LDZ

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: tekus »

@przemoka A gdzie tego szukać?

Wysłano z szajsunga.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: przemoka »

W ustawieniach bt Yanosika. Ja muszę to jeszcze jakoś połączyć z Android Auto , żeby wszystko ładnie współgrało że sobą.
Awatar użytkownika
tekus
Posty: 106
Rejestracja: 3 gru 2013, o 16:25
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Adam
Lokalizacja: LDZ

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: tekus »

Mam, podziękować.

Wysłano z szajsunga.
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: Elninjo »

Potwierdzam że włączenie HSP wyłącza radio na czas komunikatu z Y i ponownie włącza po chwili... Byłoby fajniej jak przyciszaloby radio a nie wyłącza ale i tak da się żyć...

Wysłano z Elninjo S7 Edge
Awatar użytkownika
jkp002
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:58
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Janek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: jkp002 »

@przemoka
Yanek i AA jednocześnie daje radę. Chyba najwygodniej ustawić w Y automatyczne uruchamianie po połączeniu BT skody, i to samo wyłaczyć w AA (na wszelki wypadek). Po włączeniu zapłonu lub chociaż radia Yanek odpali się automatycznie, potem podpinasz kabelek i AA uruchamia się również automatycznie. W efekcie są komunikaty głosowe Y w czasie nawigacji/muzy z AA. Na czas komunikatu Yanka radio/media/AA są całkowicie wyciszane i najczęściej wracją po zakończeniu. Zdarzyło mi się parę razy, że nie wróciły komunikaty z map google - działo się to zwykle gdy komunikaty GM i Y były w tym samym momencie. Pomagało jedynie rozłączenie wszystkiego i ponowne połączenie.

Po ostatnim upgradzie AA zauważyłem strzałeczkę (taką jak do rozwijania pod-menu) przy ikonce GoogleMaps w AA. Jak się ją naciśnie i przytrzyma (?) to pojawia się jakieś menu wyboru navi (?), ale tymczasem są tam tylko mapy google. Spróbuję pomownie zainstalować Yanka (tymczasem nie używam ze względu na dużą ilość fałszych alarmów) i może się pojawi. Myślę, że AA się w ten sposób przygotowuje na otwarcie na dodatkowe aplikacje do nawigacji.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: przemoka »

jkp002 pisze:@przemoka
Yanek i AA jednocześnie daje radę. Chyba najwygodniej ustawić w Y automatyczne uruchamianie po połączeniu BT skody, i to samo wyłaczyć w AA (na wszelki wypadek). Po włączeniu zapłonu lub chociaż radia Yanek odpali się automatycznie, potem podpinasz kabelek i AA uruchamia się również automatycznie. W efekcie są komunikaty głosowe Y w czasie nawigacji/muzy z AA. Na czas komunikatu Yanka radio/media/AA są całkowicie wyciszane i najczęściej wracją po zakończeniu. Zdarzyło mi się parę razy, że nie wróciły komunikaty z map google - działo się to zwykle gdy komunikaty GM i Y były w tym samym momencie. Pomagało jedynie rozłączenie wszystkiego i ponowne połączenie.

Po ostatnim upgradzie AA zauważyłem strzałeczkę (taką jak do rozwijania pod-menu) przy ikonce GoogleMaps w AA. Jak się ją naciśnie i przytrzyma (?) to pojawia się jakieś menu wyboru navi (?), ale tymczasem są tam tylko mapy google. Spróbuję pomownie zainstalować Yanka (tymczasem nie używam ze względu na dużą ilość fałszych alarmów) i może się pojawi. Myślę, że AA się w ten sposób przygotowuje na otwarcie na dodatkowe aplikacje do nawigacji.

Dobre newsy przedstawiasz. To rokuje dobrze na przyszłość. Mam nadzieję, że dzięki temu uda się odpalić takiego iCoyote albo naszego Yanka, ale żeby to się stało to raczej właściciel Yanosika musi wejść we współpracę z Googlem, żeby jego apka została dopisana do listy aplikacji dozwolonych. Myślę, że to nie takie proste, chociaż to byłoby świetne rozwiązanie.

A z tymi BT muszę przetestować. Ja na szczęście bardzo rzadko włączam nawigację (choć z samej mapy korzystam), więc nie spodziewam się, żeby był problem z nakładaniem się komunikatów.
Awatar użytkownika
jkp002
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:58
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Janek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: jkp002 »

Zainstalowałem Yanosika, ale niestety narazie nic się nie pojawiło w wyborze navi pod AndroidAuto. Chyba trzeba jeszcze poczekać na rozwój AA i Y.
Jak Ci zależy na Yanku na ekranie Skody i mapach google to popróbuj z MirrorLinkiem i trybem 1:1 np. przez LG Mirrordrive. To działa takźe w czasie jazdy i to bez odblokowania VIM.
pirometr
Posty: 109
Rejestracja: 21 lip 2011, o 21:16
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: Superb II (170KM)

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: pirometr »

Zainstalowałem Yanosika, ale niestety narazie nic się nie pojawiło w wyborze navi pod AndroidAuto. Chyba trzeba jeszcze poczekać na rozwój AA i Y.
Jak Ci zależy na Yanku na ekranie Skody i mapach google to popróbuj z MirrorLinkiem i trybem 1:1 np. przez LG Mirrordrive. To działa takźe w czasie jazdy i to bez odblokowania VIM.
Tylko LG Mirrordrive działa tylko z telefonami LG. Może jest sposób na to żeby zadziałał z Samsungiem s7
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Janosik na Columbus???

Post autor: przemoka »

Żonie działa na Note 4, trzeba było tylko wyłączyć komunikaty i apka już nie krzyczy, że się nadaje tylko do LG.
ODPOWIEDZ