Odblokowanie VIM i MirrorLink

Cienki221
Posty: 490
Rejestracja: 16 wrz 2015, o 14:21
Samochód: Superb III 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: O-ka

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: Cienki221 »

Dzięki Pab567 jak będę miał chwilę to się tym pobawię i dam tu znać
P.s Uśmiałam=yanosik ? ;)
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: barteka3 »

Elninjo pisze:Jak? Tylko Android Auto miałem Google maps a apka działające pod Ml to jakieś badziewie skodowskie...

Wysłano z Elninjo S7 Edge
zainstaluj sobie na S7, apke LG MirrorDrive [oczywiście z poza "sklepu google"] i zablokuj powiadomienia tej aplikacji [ponieważ cały czas informuje o jakimś tam błędzie chyba że jest przeznaczona dla telefonów LG ;)]

po połączeniu przez MirrorLink uruchomisz ją na ekranie Columbusa i będziesz miał mirrora 1:1
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: barteka3 »

do wygodnej obsługi na ekranie Columbusa [typu "przycisk wstecz", "ekran główny"] potrzebny jest jeszcze apka z wirtualnymi przyciskami np. button savior
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2345
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: siemi1 »

Jakie tel polecicie do MirrorLinka?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: Elninjo »

barteka3 pisze:
Elninjo pisze:Jak? Tylko Android Auto miałem Google maps a apka działające pod Ml to jakieś badziewie skodowskie...

Wysłano z Elninjo S7 Edge
zainstaluj sobie na S7, apke LG MirrorDrive [oczywiście z poza "sklepu google"] i zablokuj powiadomienia tej aplikacji [ponieważ cały czas informuje o jakimś tam błędzie chyba że jest przeznaczona dla telefonów LG ;)]

po połączeniu przez MirrorLink uruchomisz ją na ekranie Columbusa i będziesz miał mirrora 1:1
Problem w tym, że nie można tej apki uruchomić...
Nie wiem jak zablokować te powiadomienia o błędzie by spowodowało to mimo wszystko uruchomienie apki... To tak jak bys chciał uruchomić WORDa na ipadzie... też się nie da...
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2345
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: siemi1 »

Jakie tel polecicie do MirrorLinka?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: przemoka »

pab567 pisze:Ustaw Yanosik że ma odtwarzać komunikaty przez Bluetooth, jest szansa że dźwięk będzie wracać do tego, co było przed komunikatem
No i potwierdzamy z kol. @pab567, że ten patent działa. Podczas jazdy gra radyjko, a Yanos jak tylko wykryje jakichś miśków to o tym mówi, po czym wyłącza się i radio gra dalej.
Więc git :)

Jak ktoś potrzebuje odblokować VIM, to polecam się - mam trochę free punktów, więc można działać :)
Awatar użytkownika
recykling
Posty: 20
Rejestracja: 1 lut 2017, o 15:41
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Jarek
Lokalizacja: NOL

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: recykling »

Cienki221 pisze:Potwierdzam
Odblokowany VIM przez OBD11 działa w czasie jazdy. Sony z1 podpięty ORI kablem do USB i na radiu wyświetla wszystko 1:1 co z telefonu. Oczywiście MirrorLink. Zrobiłem to po ty by mieć Yanosika na ekranie radia, a tel w schowku. Jedyny minus to na ekranie yanosik w tle gra radio lub muzyka z jakiegoś nośnika, to gdy yanosik powie jakiś komunikat, znika muzyka i nie powraca
W ustawieniach yanosika w bluetooth sesja ciagła musi być ustawiona na off i wtedy będzie wracać muzyczka :)
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: Łuki_ssuperb »

To ja ponowię pytanie czy jest jakaś możliwość na applecarplay włączenia YouTube?
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: barteka3 »

Elninjo pisze:
barteka3 pisze:
Elninjo pisze:Jak? Tylko Android Auto miałem Google maps a apka działające pod Ml to jakieś badziewie skodowskie...

Wysłano z Elninjo S7 Edge
zainstaluj sobie na S7, apke LG MirrorDrive [oczywiście z poza "sklepu google"] i zablokuj powiadomienia tej aplikacji [ponieważ cały czas informuje o jakimś tam błędzie chyba że jest przeznaczona dla telefonów LG ;)]

po połączeniu przez MirrorLink uruchomisz ją na ekranie Columbusa i będziesz miał mirrora 1:1
Problem w tym, że nie można tej apki uruchomić...
Nie wiem jak zablokować te powiadomienia o błędzie by spowodowało to mimo wszystko uruchomienie apki... To tak jak bys chciał uruchomić WORDa na ipadzie... też się nie da...
wejdź w "ustawienia" -> "aplikacje" -> "LG mirrordrive" - dalej na dole masz "ustawienia aplikacji" "powiadomienia" - wybierz zablokowane

uruchomienie "LG mirrordrive" z poziomu telefonu nic nie zmienia, trzeba ją uruchomić z ekranu "columbusa"

ja uruchamiam ją na S7 edge i działa [po Twoim podpisie mniemam że też na nim próbujesz]
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: barteka3 »

Łuki_ssuperb pisze:To ja ponowię pytanie czy jest jakaś możliwość na applecarplay włączenia YouTube?
nie ma [ios jest tak ograniczony że aż żal - sam się dziwiłem że tak długo z niego korzystałem]
Awatar użytkownika
Łuki_ssuperb
Posty: 5377
Rejestracja: 9 gru 2015, o 13:56
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: Co by tu pomodzić...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: Łuki_ssuperb »

Czyli jedyna opcja to łączyć się przez mirrorlinka z innego telefonu android
Wilki nie przejmują się tym co sądzą o nich barany...
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: Elninjo »

barteka3 pisze:
Elninjo pisze:
barteka3 pisze: zainstaluj sobie na S7, apke LG MirrorDrive [oczywiście z poza "sklepu google"] i zablokuj powiadomienia tej aplikacji [ponieważ cały czas informuje o jakimś tam błędzie chyba że jest przeznaczona dla telefonów LG ;)]

po połączeniu przez MirrorLink uruchomisz ją na ekranie Columbusa i będziesz miał mirrora 1:1
Problem w tym, że nie można tej apki uruchomić...
Nie wiem jak zablokować te powiadomienia o błędzie by spowodowało to mimo wszystko uruchomienie apki... To tak jak bys chciał uruchomić WORDa na ipadzie... też się nie da...
wejdź w "ustawienia" -> "aplikacje" -> "LG mirrordrive" - dalej na dole masz "ustawienia aplikacji" "powiadomienia" - wybierz zablokowane

uruchomienie "LG mirrordrive" z poziomu telefonu nic nie zmienia, trzeba ją uruchomić z ekranu "columbusa"

ja uruchamiam ją na S7 edge i działa [po Twoim podpisie mniemam że też na nim próbujesz]
1 raz zadziałało 1:1... Dzięki...
LG się nieuruchamia

Wysłano z Elninjo S7 Edge
Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: Elninjo »

Mam kłopot z tym, że w ustawieniach ML nie mogę zmienić orientacji ekranu i w związku z tym wycina mi większość aplikacji bo ich nie widać...
darcus
Posty: 123
Rejestracja: 16 sty 2017, o 14:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Odblokowanie VIM i MirrorLink

Post autor: darcus »

Zainstaluj sobie launchera np. NOVA, który obraca ekran startowy. Działa jak ta lala. Będziesz widział cały ekran.
Z ML jest inny problem. Odpalanie aplikacji wywala do ekranu głównego ML. I czasami ciężko wrócić do 1:1.
Potwierdzam że VIM działa podczas jazdy. YT, odtwarzacz video, poczta, internet. Wszystko.
A poza tym to jest super sprawa. Ja mam Bolero i dzięki ML mogę korzystać z każdej nawigacji.
ODPOWIEDZ