jukebox foldery problem

adik28
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2016, o 23:14
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Wodzisław

jukebox foldery problem

Post autor: adik28 »

Witam mam malutki problem mianowicie po imporcie folderów z muzyką na jukebox pliki są rozrzucone po dysku i nijak nie mogę zobaczyć folderów, na pendrivie mam 5 fold. a po imporcie wszystko pomieszanie. Jest tam wogule funkcja żeby posortowane po folderach? na penie oczywiście foldery ładnie widać albo jestem ślepy albo takiej funkcji po prostu nie ma proszę o odpowiedz dzięki pozdrawiam :-)
edgeofsanity
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2015, o 21:32
Samochód: Inny
Rocznik: 2020
Silnik: Inny
Lokalizacja: Kraków

Re: jukebox foldery problem

Post autor: edgeofsanity »

Hej, z wlasnego doswiadczenia potwoerdzam, ze nie ma folderow. Wyglada na to ze wrzucamy do jednego wora a sortuje po nazwie albumu z tego co pamietam.

Wysłane z mojego PLK-AL10 przy użyciu Tapatalka
adik28
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2016, o 23:14
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Wodzisław

Re: jukebox foldery problem

Post autor: adik28 »

Dzięki właśnie tak mi się wydawało a szkoda :-/
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: jukebox foldery problem

Post autor: JacekRS »

Panowie, próbuję zrzucić płytę CD na Jukebox`a, próbowałem na kilku: Dire Straits, Roxette, Big Cyc i wchodząc za każdym razem w Ustawienia>>Zarządzaj Jukebox>>Importuj wyskakuje "Wybierz źródło" i.... wszystkie są niepodświetlone z CD/DVD włącznie gdzie jest płyta wsadzona.
W OIII od strzała wsio się importowało, a tu dupa. Może problem tkwi w oryginalnych płytach??
mirekul75
Posty: 177
Rejestracja: 9 paź 2015, o 19:26
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Dolnyśląsk

Re: jukebox foldery problem

Post autor: mirekul75 »

Ja kopiuje z karty SD. A robie to tak, ze na karcie tworze folder np. MUZA, a w tym folderze ukladam sobie muze tak jak mi sie to podoba. Plus tego wszystkiego jest taki, ze oprocz tego, ze mam foldery tak jak mi sie to podoba to wykonuje import tylko jednego katalogu z cala reszta :)

Na kompie zawsze mam kopie calego katalogu co ulatwia nim zarzadzanie :)

Jesli chodzi o wyswietlanie / segregowanie to jest to troche sknocone, ale mozna zrobic by wyswietlal po katalogach i plikach. Wiem bo corcia sprawila, ze wyswietlal po albumach i musialtroche sie naszukac by wyswietlal "normalnie" :)
Awatar użytkownika
JacekRS
Posty: 1420
Rejestracja: 18 gru 2016, o 16:24
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Imię: Jacek
Lokalizacja: Jaworzno

Re: jukebox foldery problem

Post autor: JacekRS »

mirekul75 pisze:Ja kopiuje z karty SD. A robie to tak, ze na karcie tworze folder np. MUZA, a w tym folderze ukladam sobie muze tak jak mi sie to podoba. Plus tego wszystkiego jest taki, ze oprocz tego, ze mam foldery tak jak mi sie to podoba to wykonuje import tylko jednego katalogu z cala reszta :)

Na kompie zawsze mam kopie calego katalogu co ulatwia nim zarzadzanie :)

Jesli chodzi o wyswietlanie / segregowanie to jest to troche sknocone, ale mozna zrobic by wyswietlal po katalogach i plikach. Wiem bo corcia sprawila, ze wyswietlal po albumach i musialtroche sie naszukac by wyswietlal "normalnie" :)
Dzięki za zainteresowanie tematem, ale wiesz... po co robić kopie CD na SD i dopiero wrzucać na JukeBox`a? Mam w cholerę płyt CD, a w zasadzie to moja żona ma, to chcę wziąć wsadzić przerzucić na JukeBox`a i cieszyć się muzyką, tak jak to robiłem w Octavii. Chyba się kopsnę do ASO i niech się doktoryzują.
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: jukebox foldery problem

Post autor: orlik »

Jaki program polecacie do przerzucenia płyt CD na usb (pendrive), zeby jakoś była dużo lepsza od mp3?? Oraz ile mniej więcej mb zajmuje dobra jakość jednej piosenki?
Ja mam całą masę płyt, a nie mam odtwarzacza CD :evil: :evil: wersja AMUNDSEN z cantonem a przeżydzili odtwarzacz na CD....
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: jukebox foldery problem

Post autor: przemoka »

Exact Audio Copy. To robi zrzut 1:1 do WAV, ale jak zapniesz mu kodek FLAC, to zrobi kompresję bezstratną 2:1.

No, w tym Amundsenie z CD to już wygięli pałę do granic możliwości. Ja sobie będę radzić radiami internetowymi (Android Auto) i sporą ilością muzy na SD.
ODPOWIEDZ