Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 wrz 2019, o 07:33

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 7 lip 2016, o 14:37 

Do艂膮czy艂(a): 2 lip 2016, o 23:14
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Witam mam malutki problem mianowicie po imporcie folder贸w z muzyk膮 na jukebox pliki s膮 rozrzucone po dysku i nijak nie mog臋 zobaczy膰 folder贸w, na pendrivie mam 5 fold. a po imporcie wszystko pomieszanie. Jest tam wogule funkcja 偶eby posortowane po folderach? na penie oczywi艣cie foldery 艂adnie wida膰 albo jestem 艣lepy albo takiej funkcji po prostu nie ma prosz臋 o odpowiedz dzi臋ki pozdrawiam :-)

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 7 lip 2016, o 19:16 

Do艂膮czy艂(a): 26 pa藕 2015, o 22:32
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Hej, z wlasnego doswiadczenia potwoerdzam, ze nie ma folderow. Wyglada na to ze wrzucamy do jednego wora a sortuje po nazwie albumu z tego co pamietam.

Wys艂ane z mojego PLK-AL10 przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

PostNapisane: 7 lip 2016, o 21:29 

Do艂膮czy艂(a): 2 lip 2016, o 23:14
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Dzi臋ki w艂a艣nie tak mi si臋 wydawa艂o a szkoda :-/

G贸ra

PostNapisane: 15 lut 2017, o 13:59 

Imi臋: Jacek
Do艂膮czy艂(a): 18 gru 2016, o 17:24
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 430PS/535Nm
Panowie, pr贸buj臋 zrzuci膰 p艂yt臋 CD na Jukebox`a, pr贸bowa艂em na kilku: Dire Straits, Roxette, Big Cyc i wchodz膮c za ka偶dym razem w Ustawienia>>Zarz膮dzaj Jukebox>>Importuj wyskakuje "Wybierz 藕r贸d艂o" i.... wszystkie s膮 niepod艣wietlone z CD/DVD w艂膮cznie gdzie jest p艂yta wsadzona.
W OIII od strza艂a wsio si臋 importowa艂o, a tu dupa. Mo偶e problem tkwi w oryginalnych p艂ytach??

G贸ra

PostNapisane: 16 lut 2017, o 18:40 

Do艂膮czy艂(a): 9 pa藕 2015, o 19:26
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 2.0TDI CBBB (170KM)
Ja kopiuje z karty SD. A robie to tak, ze na karcie tworze folder np. MUZA, a w tym folderze ukladam sobie muze tak jak mi sie to podoba. Plus tego wszystkiego jest taki, ze oprocz tego, ze mam foldery tak jak mi sie to podoba to wykonuje import tylko jednego katalogu z cala reszta :)

Na kompie zawsze mam kopie calego katalogu co ulatwia nim zarzadzanie :)

Jesli chodzi o wyswietlanie / segregowanie to jest to troche sknocone, ale mozna zrobic by wyswietlal po katalogach i plikach. Wiem bo corcia sprawila, ze wyswietlal po albumach i musialtroche sie naszukac by wyswietlal "normalnie" :)

G贸ra

PostNapisane: 17 lut 2017, o 07:27 

Imi臋: Jacek
Do艂膮czy艂(a): 18 gru 2016, o 17:24
Aktualnie: 430PS/535Nm
mirekul75 napisa艂(a):
Ja kopiuje z karty SD. A robie to tak, ze na karcie tworze folder np. MUZA, a w tym folderze ukladam sobie muze tak jak mi sie to podoba. Plus tego wszystkiego jest taki, ze oprocz tego, ze mam foldery tak jak mi sie to podoba to wykonuje import tylko jednego katalogu z cala reszta :)

Na kompie zawsze mam kopie calego katalogu co ulatwia nim zarzadzanie :)

Jesli chodzi o wyswietlanie / segregowanie to jest to troche sknocone, ale mozna zrobic by wyswietlal po katalogach i plikach. Wiem bo corcia sprawila, ze wyswietlal po albumach i musialtroche sie naszukac by wyswietlal "normalnie" :)

Dzi臋ki za zainteresowanie tematem, ale wiesz... po co robi膰 kopie CD na SD i dopiero wrzuca膰 na JukeBox`a? Mam w choler臋 p艂yt CD, a w zasadzie to moja 偶ona ma, to chc臋 wzi膮膰 wsadzi膰 przerzuci膰 na JukeBox`a i cieszy膰 si臋 muzyk膮, tak jak to robi艂em w Octavii. Chyba si臋 kopsn臋 do ASO i niech si臋 doktoryzuj膮.

G贸ra

PostNapisane: 17 lut 2017, o 15:02 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Silnik: Inny
Aktualnie: 272KM
Jaki program polecacie do przerzucenia p艂yt CD na usb (pendrive), zeby jako艣 by艂a du偶o lepsza od mp3?? Oraz ile mniej wi臋cej mb zajmuje dobra jako艣膰 jednej piosenki?
Ja mam ca艂膮 mas臋 p艂yt, a nie mam odtwarzacza CD :evil: :evil: wersja AMUNDSEN z cantonem a prze偶ydzili odtwarzacz na CD....

G贸ra

PostNapisane: 17 lut 2017, o 15:54 

Do艂膮czy艂(a): 24 lip 2016, o 10:29
Aktualnie: jeszcze 280 KM
Exact Audio Copy. To robi zrzut 1:1 do WAV, ale jak zapniesz mu kodek FLAC, to zrobi kompresj臋 bezstratn膮 2:1.

No, w tym Amundsenie z CD to ju偶 wygi臋li pa艂臋 do granic mo偶liwo艣ci. Ja sobie b臋d臋 radzi膰 radiami internetowymi (Android Auto) i spor膮 ilo艣ci膮 muzy na SD.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: