Android Auto - kompatybilne telefony

Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: przemoka »

Honor 7 i Huawei bodajże P8 to te same telefony, różnice są minimalne.

Ale skoro masz B130, to faktycznie masz upgrade. U mnie już jest B370 i jest to na pewno Andek 6.0, aczkolwiek EMUI mam 4.0. Telefon samodzielnie nie znajduje już nic, bo jest "up-to-date". No nic, ja jeszcze będę szukać jakichś rozwiązań.


Pzdr,
P.
daro
Posty: 518
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: daro »

przemoka pisze:Honor 7 i Huawei bodajże P8 to te same telefony, różnice są minimalne.

Ale skoro masz B130, to faktycznie masz upgrade. U mnie już jest B370 i jest to na pewno Andek 6.0, aczkolwiek EMUI mam 4.0. Telefon samodzielnie nie znajduje już nic, bo jest "up-to-date". No nic, ja jeszcze będę szukać jakichś rozwiązań.


Pzdr,
P.
mi telefon też nic nie znajdował, sam sobie znalazłem :lol:
a teraz zrobiłem sobie updgrade na prywatnym telefonie P8 lite na Andka 6.0 z 5.02 no i straciłem dane :oops:
Awatar użytkownika
respond
Posty: 56
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 10:23
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Tarnów

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: respond »

Mam problem z S6 Edge i Mirrorlinkiem. Telefon nowy, niebrandowany, andek 6.01 po wszystkich najnowszych aktualizacjach. Po połączeniu przez USB na ekranie telefonu jest komunikat, że tel. działa w trybie Mirrorlink, na Columbusie natomiast info - że prawdopodobnie telefon nie obsługuje Mirrorlinka. Zmieniałem już kable na 3 różne (ktoś pisał, że wina była po stronie wadliwego kabla USB) i wciąż kicha.
Działa komuś z Was Mirrolink na s6/s6 edge?
Awatar użytkownika
ursus
Posty: 1572
Rejestracja: 2 sie 2015, o 22:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: ursus »

respond pisze:Mam problem z S6 Edge i Mirrorlinkiem. Telefon nowy, niebrandowany, andek 6.01 po wszystkich najnowszych aktualizacjach. Po połączeniu przez USB na ekranie telefonu jest komunikat, że tel. działa w trybie Mirrorlink, na Columbusie natomiast info - że prawdopodobnie telefon nie obsługuje Mirrorlinka. Zmieniałem już kable na 3 różne (ktoś pisał, że wina była po stronie wadliwego kabla USB) i wciąż kicha.
Działa komuś z Was Mirrolink na s6/s6 edge?
A Android Auto ci działa? Bo jak tak, to nie kabel :P
Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5808
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: pab567 »

Zainstaluj jaką aplikację która ma certyfikat MirrorLink
Awatar użytkownika
respond
Posty: 56
Rejestracja: 18 wrz 2015, o 10:23
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Lokalizacja: Tarnów

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: respond »

OK Dzięki. Wieczorkiem napiszę czy pomogło.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: przemoka »

daro pisze: mi telefon też nic nie znajdował, sam sobie znalazłem :lol:
a teraz zrobiłem sobie updgrade na prywatnym telefonie P8 lite na Andka 6.0 z 5.02 no i straciłem dane :oops:

Ja wczoraj wieczorem pomęczyłem się trochę z aktualizacją udostępnioną wyłącznie na Niemcy, ale dzięki temu postawiłem sobie soft PLK-L01C432B380 z EMUI 4.0.1 i Android Auto działa ponownie. Czyli reasumując, trzeba szukać upierdliwie update'u dla telefonu i go załadować z palca, to wtedy AA ruszy ponownie.
jarecki946
Posty: 32
Rejestracja: 22 sie 2015, o 09:12
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: jarecki946 »

przemoka pisze:
daro pisze: mi telefon też nic nie znajdował, sam sobie znalazłem :lol:
a teraz zrobiłem sobie updgrade na prywatnym telefonie P8 lite na Andka 6.0 z 5.02 no i straciłem dane :oops:

Ja wczoraj wieczorem pomęczyłem się trochę z aktualizacją udostępnioną wyłącznie na Niemcy, ale dzięki temu postawiłem sobie soft PLK-L01C432B380 z EMUI 4.0.1 i Android Auto działa ponownie. Czyli reasumując, trzeba szukać upierdliwie update'u dla telefonu i go załadować z palca, to wtedy AA ruszy ponownie.
piszesz o P8 Lite, czy Honorze ?
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: przemoka »

Ja piszę o Honorze. Daro robił P8. Generalnie trzeba szukać najnowszych aktualizacji do EMUI 4.0.1, bo na tym AA dopiero działa poprawnie.
daro
Posty: 518
Rejestracja: 20 sie 2015, o 19:56
Samochód: Superb III
Rocznik: 2019
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: daro »

przemoka pisze:Ja piszę o Honorze. Daro robił P8. Generalnie trzeba szukać najnowszych aktualizacji do EMUI 4.0.1, bo na tym AA dopiero działa poprawnie.
Ja pisałem o P9 lite ;)
kresek
Posty: 13
Rejestracja: 6 sie 2016, o 14:13
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: kresek »

W temacie Huawei - w przypadku Mate 8 Android Auto działa ponownie po aktualizacji firmware do B192 (NXT-L29C432B192, update wrzucony do folderu dload, restart z volume up+volume down+power).
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: przemoka »

Drodzy,

A ja mam takie pytanie, z racji tego, że ja jeszcze oczekuję na moją kurkę: jak w ogóle ten Android Auto działa? Czy jest to stabilne rozwiązanie, czy też raczej się wiesza i robi jakieś problemy z telefonem lub samym systemem infotainment w aucie? Czy nawigacja z telefonu (w domyśle google maps) działa stabilnie i nie ma jakichś glitchy/ przestojów wyświetlania obrazu? Co np. z graniem muzyki przez TuneIn przez dłuższy czas?
Awatar użytkownika
Skaven
Posty: 74
Rejestracja: 19 maja 2016, o 20:41
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Imię: Maciej
Lokalizacja: Łódź

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: Skaven »

Ja używałem z S5 w drodze z Łodzi do Zakopanego non stop. Google Maps +Spotify lub TuneIn w Android Auto +Yanosik odpalony w tle na telefonie i śmigało lepiej niż się spodziewałem. Pełny komfort :) Zauważyłem, że jak na telefonie jest odpalonych za dużo apek na raz i podłączam Android Auto to na ekranie Bolero zaczyna zamulać, ale to jest kwestia telefonu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
leho
Posty: 7
Rejestracja: 18 sie 2016, o 12:38
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Imię: Leszek
Lokalizacja: LUBLIN

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: leho »

Skaven pisze:Ja używałem z S5 w drodze z Łodzi do Zakopanego non stop. Google Maps +Spotify lub TuneIn w Android Auto +Yanosik odpalony w tle na telefonie i śmigało lepiej niż się spodziewałem. Pełny komfort :) Zauważyłem, że jak na telefonie jest odpalonych za dużo apek na raz i podłączam Android Auto to na ekranie Bolero zaczyna zamulać, ale to jest kwestia telefonu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
A skąd wziąłeś android auto bo ja na swoim S5 nie mogę znaleźć wersji, która dała by się zainstalować?
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Android Auto - kompatybilne telefony

Post autor: CLO27 »

? jak to....nie można ściągać wprost, ale to było już opisane
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
ODPOWIEDZ