Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 15 gru 2018, o 16:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 444 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 8 kwi 2018, o 21:37 

Imi臋: Pawe艂
Do艂膮czy艂(a): 22 sty 2017, o 14:20
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
pab567 napisa艂(a):
Dedykowany zabytek (HTC One M8), z wy艂膮czonymi aktualizacjami, i wszystko dzia艂a jak trzeba. Jak kto艣 chce to mam w sumie takich trzy bo kiedy艣 to by艂 nasz podstawowy rodzinny telefon.

U mnie te偶 dzia艂a艂o w HTC One M9 bez 偶adnych problem贸w (no mo偶e troch臋 si臋 grza艂) ale zmieni艂em niedawno tel na LG V30 i lipa, nic nie chce dzia艂a膰. Tzn 艂膮cz臋 si臋 kablem przez mirorlik ale nie chce si臋 w艂膮czy膰 opcja 1:1 aby ekran kom by艂 widoczny na COLUMBUSIE. Jak to rozgry藕膰?

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 9 kwi 2018, o 09:53 

Do艂膮czy艂(a): 22 sie 2017, o 16:41
Samoch贸d: Inny
Silnik: 1.4TSI (150KM)
Aktualnie: 艩koda Octavia III FL
vincent napisa艂(a):
pab567 napisa艂(a):
Dedykowany zabytek (HTC One M8), z wy艂膮czonymi aktualizacjami, i wszystko dzia艂a jak trzeba. Jak kto艣 chce to mam w sumie takich trzy bo kiedy艣 to by艂 nasz podstawowy rodzinny telefon.

U mnie te偶 dzia艂a艂o w HTC One M9 bez 偶adnych problem贸w (no mo偶e troch臋 si臋 grza艂) ale zmieni艂em niedawno tel na LG V30 i lipa, nic nie chce dzia艂a膰. Tzn 艂膮cz臋 si臋 kablem przez mirorlik ale nie chce si臋 w艂膮czy膰 opcja 1:1 aby ekran kom by艂 widoczny na COLUMBUSIE. Jak to rozgry藕膰?

A masz zainstalowane w smartfonie apk LG Mirror Drive :roll:

G贸ra

PostNapisane: 9 kwi 2018, o 13:27 

Imi臋: Pawe艂
Do艂膮czy艂(a): 22 sty 2017, o 14:20
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Langusta 2017 napisa艂(a):
vincent napisa艂(a):
pab567 napisa艂(a):

A masz zainstalowane w smartfonie apk LG Mirror Drive :roll:

tak mam

G贸ra

PostNapisane: 10 kwi 2018, o 11:19 

Imi臋: Janek
Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2016, o 11:58
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Odgrzej臋 troch臋 kotleta z automatycznie aktualizuj膮cym si臋 AndroidAuto w PL. Ostatnio przetestowa艂em na dw贸ch telefonach b臋d膮c w Austrii. Procedurka jest prosta: pod艂膮czy膰 si臋 do lokalnego wifi w kraju, gdzie AA jest normalnie oferowany, poprzez sklep play usun膮膰 wersj臋 AA z apkmirror, za po艣rednictwem sklepu play zainstalowa膰 AA i gotowe ...
U mnie zadzia艂a艂o na trzech samsungach (S7, S6 i S5) i od tej pory Sklep Play sam aktualizuje AA. R臋czne pobieramie nowych wersji z apkmirror by艂o troch臋 upierdliwe - albo trzeba by艂o co jaki艣 czas sprawdza膰 i ewentualnie instalowa膰, albo czeka膰 jak co艣 niezabangla i wtedy w nerwach jako艣 sobie radzi膰. A tak Google sam se aktualizuje i po problemie.
Dodam, 偶e wszystkie telefony maj膮 karty polskich operator贸w (plus, orange PL, t-mobile PL) i profile google by艂y zak艂adane w PL. Wi臋c nie trzeba robi膰 profili zwi膮zanych z krajem gdzie AA jest oficjalnie dost臋pne. Wydaje mi si臋, 偶e podr贸偶 za granic臋 mo偶na zasymulowa膰 stosuj膮c vpn z terminacj膮 w kraju z oficjalnym AA. Sprawdza膰 mi si臋 nnie chce, bo tymczasem na wszystkich rodzinnnych smartfonach AA bangla a偶 mi艂o (na S5 trochu wolno si臋 uruchamia, ale potem jest ju偶 OK).

G贸ra

PostNapisane: 10 kwi 2018, o 11:37 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Ale w艂a艣nie o to chodzi, 偶eby si臋 nie aktualizowa艂.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 10 kwi 2018, o 15:38 

Nic prostszego - wystarczy w sklepie play wy艂膮czy膰 auto update dla tej apki.
Cho膰 z tego co piszecie, to problem jest z AA Mirror (osobi艣cie nie u偶ywam), a i nawet tu d艂u偶sze nieaktualizowanie spowoduje niezgodno艣膰 z us艂ugami goole i kupa ...
Moim zadanie AA Mirror to super pomys艂, ale jeszcze aplikacja musi si臋 troch臋 ustabilizowa膰, za p贸艂 roku, rok b臋dzie spoko lub zniknie.

G贸ra

PostNapisane: 10 kwi 2018, o 19:28 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
Problem jest z google play services. To nie takie proste. P贸ki co mam odci臋te wifi i jak wychodz臋 z samochodu od razu przechodzi w tryb samolotowy. Wi臋c nie ma jak si臋 uaktualni膰. P贸ki co, ale kto go tam wie.

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 13 kwi 2018, o 12:00 

Do艂膮czy艂(a): 8 wrz 2013, o 09:56
Silnik: 2.0TDi SCW (240KM)
jkp002 napisa艂(a):
Odgrzej臋 troch臋 kotleta z automatycznie aktualizuj膮cym si臋 AndroidAuto w PL. Ostatnio przetestowa艂em na dw贸ch telefonach b臋d膮c w Austrii. Procedurka jest prosta: pod艂膮czy膰 si臋 do lokalnego wifi w kraju, gdzie AA jest normalnie oferowany, poprzez sklep play usun膮膰 wersj臋 AA z apkmirror, za po艣rednictwem sklepu play zainstalowa膰 AA i gotowe ...
U mnie zadzia艂a艂o na trzech samsungach (S7, S6 i S5) i od tej pory Sklep Play sam aktualizuje AA. R臋czne pobieramie nowych wersji z apkmirror by艂o troch臋 upierdliwe - albo trzeba by艂o co jaki艣 czas sprawdza膰 i ewentualnie instalowa膰, albo czeka膰 jak co艣 niezabangla i wtedy w nerwach jako艣 sobie radzi膰. A tak Google sam se aktualizuje i po problemie.
Dodam, 偶e wszystkie telefony maj膮 karty polskich operator贸w (plus, orange PL, t-mobile PL) i profile google by艂y zak艂adane w PL. Wi臋c nie trzeba robi膰 profili zwi膮zanych z krajem gdzie AA jest oficjalnie dost臋pne. Wydaje mi si臋, 偶e podr贸偶 za granic臋 mo偶na zasymulowa膰 stosuj膮c vpn z terminacj膮 w kraju z oficjalnym AA. Sprawdza膰 mi si臋 nnie chce, bo tymczasem na wszystkich rodzinnnych smartfonach AA bangla a偶 mi艂o (na S5 trochu wolno si臋 uruchamia, ale potem jest ju偶 OK).
Sprawdzi艂em w tym tygodniu, i u mmie nie dzia艂a. Niezale偶nie od wifi i kraju w sklepie info, 偶e w moim kraju nie ma.

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 13 kwi 2018, o 12:42 

Niezbadane s膮 艣cie偶ki Google ... u mnie na 3 telefonach si臋 uda艂o. Jaki mas telefon i w jakiej polskiej sieci.
U mnie to Samsungi S7 (Plus), S6 (Orange), S5 (T-Mobile).

G贸ra

PostNapisane: 13 kwi 2018, o 12:46 

S7 w orange. Nigdy jednak AA nie mia艂em, nawet wersji z apk. Mo偶e tu tkwi przyczyna?

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 13 kwi 2018, o 13:45 

A ile czasu by艂e艣 w "b艂ogos艂awionym" kraju?
Ja operacji dokona艂em po oko艂o 5 dniach. Mo偶e ju偶 google uzna艂o mnie za imigranta ...

G贸ra

PostNapisane: 13 kwi 2018, o 16:12 

Ja to zawsze na chwil臋, tak偶e o 偶adne statusy ubiega膰 si臋 nie mog臋 ;)

Obrazek

G贸ra

PostNapisane: 19 kwi 2018, o 16:22 

Do艂膮czy艂(a): 17 wrz 2015, o 21:17
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Enriquez napisa艂(a):
Problem jest z google play services. To nie takie proste. P贸ki co mam odci臋te wifi i jak wychodz臋 z samochodu od razu przechodzi w tryb samolotowy. Wi臋c nie ma jak si臋 uaktualni膰. P贸ki co, ale kto go tam wie.

Jak to na forum Passata jest opisane, trzeba zainstalowa膰 Google Play Services w wersji 12.2.21 i Google Play Services for Instant Apps w wersji 2.19-release-189898540 i po zainstalowaniu u偶ywaj膮c Titanium Backup zabroni膰 im aktualizacji (niestety do tego trzeba wykupi膰 wersj臋 Pro, kt贸ra kosztuje co艣 ponad 20 z艂, ale mo偶e jest jaka艣 bezp艂atna alternatywa). Wtedy dzia艂a AA Mirror i wszystko inne, oczywi艣cie dop贸ki Google co艣 nie pozmienia鈥 No i trzeba mie膰 roota i Android Auto w wersji 2.9.

G贸ra

PostNapisane: 19 kwi 2018, o 16:24 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 10 pa藕 2014, o 10:52
Samoch贸d: Superb II combi
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Intuicyjne w kij :mrgreen:

G贸ra

PostNapisane: 19 kwi 2018, o 17:59 

Do艂膮czy艂(a): 17 sie 2011, o 06:19
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
zrrrzrrzsryzrrr#rrrzrsrsrrrzrssrrzrrzrsrzrszrszrzr55nnhnrrrzrsrsrrrzrssrrzrrzrsrzrszrszrzr55nnhn5u6sx4455t
piecu napisa艂(a):
Enriquez napisa艂(a):

Jak to na forum Passata jest opisane, trzeba zainstalowa膰 Google Play Services w wersji 12.2.21 i Google Play Services for Instant Apps w wersji 2.19-release-189898540 i po zainstalowaniu u偶ywaj膮c Titanium Backup zabroni膰 im aktualizacji (niestety do tego trzeba wykupi膰 wersj臋 Pro, kt贸ra kosztuje co艣 ponad 20 z艂, ale mo偶e jest jaka艣 bezp艂atna alternatywa). Wtedy dzia艂a AA Mirror i wszystko inne, oczywi艣cie dop贸ki Google co艣 nie pozmienia鈥 No i trzeba mie膰 roota i Android Auto w wersji 2.9.
szrrrssRSS dsrssdszdrrdsrsrszdssrsrdsss4szsdRzddedrzerzsddrds44dsdszer sssdrssddd4zds ,ssrssszsno 443444rezstm-vvg

Wys艂ane z mojego Redmi Note 3 przy u偶yciu Tapatalka

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 444 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 30  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: