Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 17 pa藕 2019, o 16:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 217 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 23 gru 2018, o 19:47 

Imi臋: Rados艂aw
Do艂膮czy艂(a): 23 gru 2018, o 15:09
Samoch贸d: Inny
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Czy istnieje jaki艣 mocno nieinwazyjny spos贸b na popraw臋 dzwi臋ku z Bolero?

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 5 kwi 2019, o 17:47 

Do艂膮czy艂(a): 20 sty 2019, o 08:41
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 0.8 SOHC
Panowie mo偶e wiecie jak ustawi膰 na sta艂e maksymaln膮 g艂o艣no艣膰 w艂膮czenia?? Po ustawieniu warto艣ci ok 10-15 przy kolejnym korzystaniu z auta warto艣膰 zn贸w ustawiona jest na 0 i ca艂y system gra zdecydowanie ciszej. Ustawie艅 fabrycznych pr贸bowa艂em.

G贸ra

PostNapisane: 9 lip 2019, o 20:33 

Imi臋: Maciek
Do艂膮czy艂(a): 14 sty 2018, o 17:27
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
R90 napisa艂(a):
Czy istnieje jaki艣 mocno nieinwazyjny spos贸b na popraw臋 dzwi臋ku z Bolero?

Ja mam takie obserwacje je艣li chodzi o cantona. Bierzecie si臋 od dupy strony my艣l膮c naiwnie, 偶e to canton jest winny, niekt贸rzy kombinuj膮 jak tu wymieni膰 g艂o艣nik itd. Problemem jest 藕r贸d艂o. Trzeba streamowa膰 dobrej jako艣ci d藕wi臋k, ja u偶ywam apple i jad臋 na itunes, r贸偶nica pomi臋dzy tym a np. jakim艣 samsungiem ogromna. Jak puszczam niekt贸re kawa艂ki to naprawd臋 urywa dup臋. Jecha艂em z go艣ciem co te偶 ma s3 z cantontem i zacz膮艂 mi si臋 偶ali膰 jaka to cha艂a itd. , zapoda艂em par臋 kawa艂k贸w to mu szcz臋ka opad艂a, 偶e to mo偶e tak zagra膰. Oczywi艣cie jak prze艂膮czam na fabryczne radio to p艂acz臋, nie da si臋 tego ustawi膰 偶eby by艂o dobrze.

Kiedy艣 mia艂em focusa i g艂upio my艣la艂em, 偶e poprawie d藕wi臋k wsadzaj膮c drogie g艂o艣niki. D藕wi臋k si臋 pogorszy艂 - nie t臋dy droga, najwa偶niejsze jest co podajesz i czym.

pozdrawiam Maciek

G贸ra

PostNapisane: 10 lip 2019, o 21:25 

maciek8791 u mnie jest mega r贸偶nica w d藕wi臋ku i g艂o艣no艣ci pomi臋dzy muzyk膮 z karty SD i puszczanej z telefonu przez bluetooth (z pami臋ci telefonu lub spotify). Zg艂osi艂em to nawet w serwisie. Ten sam utw贸r wgrany na telefon i puszczony przez bluetooth przy g艂o艣no艣ci na 1/2 max gra zdecydowanie g艂o艣niej ni偶 z karty SD. 呕eby z SD by艂o podobnie g艂o艣no musz臋 ustawi膰 ok 4/5 max. Wed艂ug serwisu nie widz膮 problemu i ten typ tak ma. Do tego ci膮gle sam zmienia mi si臋 ustawiony maksymalny poziom g艂o艣no艣ci po w艂膮czeniu.

G贸ra

PostNapisane: 11 lip 2019, o 09:30 

Do艂膮czy艂(a): 19 lut 2019, o 11:46
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TSI 272KM
G艂o艣no艣膰 w przypadku streamingu przez bluetooth mo偶na zmieni膰 w ustawieniach radia (niska/艣rednia/wysoka o ile mnie pami臋膰 nie myli). Nawet to samo urz膮dzenie podpi臋te raz przez CarPlay raz przez bluetooth gra z r贸偶n膮 g艂o艣no艣ci膮 - kwestia ustawie艅.

Widocznie nie ma takiego ustawienia konrektnie dla plik贸w z kart SD - mo偶na sam plik mp3 edytowac i podbi膰 gain.

G贸ra

PostNapisane: 11 lip 2019, o 16:26 

Do艂膮czy艂(a): 2 wrz 2013, o 12:42
Samoch贸d: Superb II
Silnik: 1.8TSI CDAA (160KM)
Zgadzam si臋. Je藕dzi艂em d艂ugo z muz膮 z karty SD, mp3 160-320 kbps r贸偶nie.
Po odpaleniu Apple Music, a teraz Spotify, muzyka najprawd臋 gra inaczej, na plus.

G贸ra

PostNapisane: 13 lip 2019, o 06:08 

Ja rozumiem 偶e mo偶e by膰 niewielka r贸偶nica w g艂o艣no艣ci i jako艣ci d藕wi臋ku ale te偶 bez przesady. Przy karcie SD ustawiam g艂o艣no艣膰 na 4/5 maxa i dopiero jest to samo co przy d藕wi臋ku z bluetooth ustawionym na 1/2 max.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 217 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: