MirrorLink

Awatar użytkownika
sane
Posty: 1820
Rejestracja: 7 lut 2017, o 09:59
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 335/450
Lokalizacja: Warszawa

Re: MirrorLink

Post autor: sane »

Radic jesteś pewny, że nazwa tej apki to Rockscout? To jest jakaś apka do muzyki...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Honda Civic VI iSR ¦ 2008-2013
Honda Accord VII Sport GT ¦ 2008 - 2017
Skoda Superb III Sportline ¦ 2017 - 2023

BMW 5 Series G30 LCi M Sport ¦ 2022 -
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13589
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: MirrorLink

Post autor: Enriquez »

Też się zastanawiałem ...
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

sane pisze:Radic jesteś pewny, że nazwa tej apki to Rockscout? To jest jakaś apka do muzyki...

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Masz racje Sane, to apka do audio. Uzywam jej zeby wywolac komuniakcje miedzy moim telefonem a Mirrorlink ( inni uzytkownicy uzywaja do tego np. LG Mirror Drive ). W przypadku mojej sluchawki - Samsung S7 - sposob sprawdza sie idealnie.

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: MirrorLink

Post autor: barteka3 »

kiedyś to nie wystarczało dlatego z pomocą przychodził LGmirrordrive [testowałem wiele apek z certyfikatem mirrorlinka m in RockScout na Androidzie 6.0 w S7] - widocznie obecnie po przesiadce na Androida 7 wystarczy
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

barteka3 pisze:kiedyś to nie wystarczało [testowałem wiele apek z certyfikatem mirrorlinka m in RockScout na Androidzie 6.0 w S7] - widocznie obecnie po przesiadce na Androida 7 wystarczy
Nie dane mi bylo testowac na Andku 6 :)
Na Android 7.0 dziala pieknie i przyjemnie...

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: MirrorLink

Post autor: przemoka »

No to ja mogę powiedzieć, że właśnie przetestowałem na S Note 4 z Andkiem 6.0.1 i niestety to nie działa. Oczywiście włącza się RockScout, ale wymaga innej apki do słuchania muzyki. Natomiast w żaden sposób nie pozwala uruchomić Yanka. Nawet jeśli Yanek jest odpalony i dopiero podłączam telefon do Skody, to w najlepszym wypadku dostaję czarny ekran na navi.
darcus
Posty: 123
Rejestracja: 16 sty 2017, o 14:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: MirrorLink

Post autor: darcus »

Radic. A którą wersję Samsung Mirrorlink 1.1 masz na Androidzie 7?
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

darcus pisze:Radic. A którą wersję Samsung Mirrorlink 1.1 masz na Androidzie 7?
Darcus,

Mirrorlink w Android 7 jest zaimplementowany i siedzi jakos gleboko w systemie. Nie odnajduje go w liscie aplikacji, rowniez w tych systemowych. Jesli znasz jakis sposob jak sprawdzic wersje, to pusc mi info...

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

przemoka pisze:No to ja mogę powiedzieć, że właśnie przetestowałem na S Note 4 z Andkiem 6.0.1 i niestety to nie działa. Oczywiście włącza się RockScout, ale wymaga innej apki do słuchania muzyki. Natomiast w żaden sposób nie pozwala uruchomić Yanka. Nawet jeśli Yanek jest odpalony i dopiero podłączam telefon do Skody, to w najlepszym wypadku dostaję czarny ekran na navi.
Przemoka,

Tak jak piszesz, po odpaleniu RockScout, apka prosi o wybor zrodla audio. Wybieram wtedy dotykowy przycisk wstecz i wtedy przerzuca mnie do obrazu 1:1.

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: MirrorLink

Post autor: przemoka »

No to u mnie tylko gadał, że nie mam aplikacji, która mogłaby być użyta jako źródło dźwięku. Nijak nie chciał się włączyć mi obraz 1:1.
darcus
Posty: 123
Rejestracja: 16 sty 2017, o 14:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: MirrorLink

Post autor: darcus »

Radic. Wchodzisz w górny pasek na telefonie. Klikasz ikonę ustawień (ten mały trybik). Wybierasz aplikacje. Klikasz MENU w górnym prawym rogu (3 kropki). Wubierasz "Pokaż aplikacje systemowe. Pod koniec listy szukasz "Samsung MirrorLink 1.1". Klikasz w niego. Odczytujesz Wersja X.X.XX.
Mi na S6 po aktualizacji do Android 7 nie chce wejść w 1:1 (wersja SML 1.1.11) i nie chce upgradować do nowszej wersji SML pisząc że gryzie się z obecnym pakietem Samsung MirrorLink.
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

darcus pisze:Radic. Wchodzisz w górny pasek na telefonie. Klikasz ikonę ustawień (ten mały trybik). Wybierasz aplikacje. Klikasz MENU w górnym prawym rogu (3 kropki). Wubierasz "Pokaż aplikacje systemowe. Pod koniec listy szukasz "Samsung MirrorLink 1.1". Klikasz w niego. Odczytujesz Wersja X.X.XX.
Mi na S6 po aktualizacji do Android 7 nie chce wejść w 1:1 (wersja SML 1.1.11) i nie chce upgradować do nowszej wersji SML pisząc że gryzie się z obecnym pakietem Samsung MirrorLink.
Darcus,

Tak to jest jak sie szuka w liscie aplikacji Mirrorlink a nie Samsung Mirrorlink :)

Moja wersja to 1.1.08

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
darcus
Posty: 123
Rejestracja: 16 sty 2017, o 14:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: MirrorLink

Post autor: darcus »

A nie 1.1.03 ? Wersji "08" nie widzę w Samsungu.
Radic
Posty: 36
Rejestracja: 24 kwie 2017, o 09:12
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Aktualnie: MY2017
Lokalizacja: Trojmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: Radic »

darcus pisze:A nie 1.1.03 ? Wersji "08" nie widzę w Samsungu.
1.1.08 :)Obrazek

Wysłane z mojego S7 Edge przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: MirrorLink

Post autor: przemoka »

Kurde mol, no mógłby ten cały Neptis (właściciel Yanosika) zdobyć certyfikat Mirror Linka i byłoby po sprawie. Podobno to nie jest jakis niebotyczny koszt, bo płaci się głównie za testy. Ale to przecież też dałoby się zorganizować w PL.
Podejrzewam, że jednym z powodów, dla których Yanek nie wejdzie do ML i AA to te banery i inne reklamy, które co jakiś czas wyłażą w aplikacji, a przecież na tym Neptis zarabia.
ODPOWIEDZ