MirrorLink

zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

MirrorLink

Post autor: zofdar »

Podpowiedzcie proszę, czy działa Wam Mirror z samsungiem? Na stronie skody napisane jest jak byk, że z S5 powinien działać. Osobiście mam S6 i nie działa, testowałem S5 też nie działa. Czy to jest jakaś loteria? Pokazuje komunikat, że telefon nie ma Mirror Linka. Jak nie ma jak ma :)
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: MirrorLink

Post autor: CLO27 »

Tysiąc pińset dwa dziewińset tematów tu o tym jest...szukaj opcja u góry.

Ale działa tylko trzeba apkę ściągnąć tam w tych tematach znajdziesz...
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: MirrorLink

Post autor: zofdar »

Uwierz mi, że przejrzałem wszystkie i nic o tym nikt nie piszę. Owszem apka do android auto, smart gate itd ale do mirror link nie bardzo.
wojkap
Posty: 48
Rejestracja: 13 gru 2015, o 10:50
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Racibórz

Re: MirrorLink

Post autor: wojkap »

tak się zastanawiam i staram się przypomnieć sobie czy do Mirror Linka coś musiałem instalować.... chyba nie. Tylko aplikacje, które po tym mają pracować na Skodzie.

Dla AndroidAuto trzeba było instalować apkę tylko.
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: MirrorLink

Post autor: zofdar »

wojkap pisze:tak się zastanawiam i staram się przypomnieć sobie czy do Mirror Linka coś musiałem instalować.... chyba nie. Tylko aplikacje, które po tym mają pracować na Skodzie.

Dla AndroidAuto trzeba było instalować apkę tylko.

Pochwalisz się jaki masz tel? Podpięliśmy Soniacza i działa.
Awatar użytkownika
whity
Posty: 14835
Rejestracja: 23 sty 2015, o 16:53
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 333km / 703nm
Lokalizacja: MS

Re: MirrorLink

Post autor: whity »

Dla mirrowlink jest potrzebny kabel
Nie bójcie się być premium.

#stayPremium :)
Maik82
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2015, o 15:17
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: MirrorLink

Post autor: Maik82 »

Mam S6 i mirror link działa.
Mam za to problem z android auto, bo z mapy googla wolałbym korzystać. Ściągnąłem apkę na telefon, ale jak się próbuję połączyć to wyskakuje błąd, że oprogramowanie niekompatybilne czy coś takiego i zaraz łączy się przez mirrorlink.
W smart linku mam opcję do zaznaczenia, żeby połączyć się przez android auto, ale coś nie idzie.
Pozdrawiam,
Michał
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: MirrorLink

Post autor: zofdar »

Maik82 pisze:Mam S6 i mirror link działa.
Mam za to problem z android auto, bo z mapy googla wolałbym korzystać. Ściągnąłem apkę na telefon, ale jak się próbuję połączyć to wyskakuje błąd, że oprogramowanie niekompatybilne czy coś takiego i zaraz łączy się przez mirrorlink.
W smart linku mam opcję do zaznaczenia, żeby połączyć się przez android auto, ale coś nie idzie.

Kurde, podpiąłeś kabel do S6 i zadziałał??? Czy musiałeś coś grzebać? Prośba sprawdź jaką masz wersję androida? Jak działa Ci Mirror Link to masz przecież google maps! Masz wszystkie aplikacje, które masz na telefonie. Możesz nawet grać w 8 Ball Pool :)
Maik82
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2015, o 15:17
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: MirrorLink

Post autor: Maik82 »

mirror link działa, ale musisz na telefon ściągnąć aplikację, które są obsługiwane przez mirrorlink czyli te:
http://www.skoda-auto.pl/oferta/innowacje/smartlink/
Niestety ale to nie działa tak, że widok z ekranu telefonu przenosi się na ekran w samochodzie.
Na ekranie w samochodzie działają tylko aplikacje obsługiwane przez mirrorlink.

Jeśli ktoś ma inaczej to z niech napisze jak i gdzie to zrobić.

Dlatego uważam, że lepsze jest android auto - google maps.
Pozdrawiam,
Michał
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: MirrorLink

Post autor: zofdar »

Maik82 pisze:mirror link działa, ale musisz na telefon ściągnąć aplikację, które są obsługiwane przez mirrorlink czyli te:
http://www.skoda-auto.pl/oferta/innowacje/smartlink/
Niestety ale to nie działa tak, że widok z ekranu telefonu przenosi się na ekran w samochodzie.
Na ekranie w samochodzie działają tylko aplikacje obsługiwane przez mirrorlink.

Jeśli ktoś ma inaczej to z niech napisze jak i gdzie to zrobić.

Dlatego uważam, że lepsze jest android auto - google maps.

Uwierz mi, widziałem na własne oczy. Salon Lemir Dąbrowa Górnicza. Sprzedawca ma na imię Piotrek, zadzwoń zapytaj. Podpiął swojego Sony i było dokładnie odbicie lustrzane, gmail, Youtube, itd itd. Wszystko działało pod czas jazdy. Rewelacja. Dla takiej opcji warto zmienić tel. Gdyby to były tylko wybrane aplikacje gra nie warta zachodu.
Maik82
Posty: 23
Rejestracja: 20 lis 2015, o 15:17
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Kraków

Re: MirrorLink

Post autor: Maik82 »

Jeśli to kwestia telefonu i na Sony działa jak odbicie lustrzane, to zdecydowanie zmieniam na soniaka.
Zadzwonię tam w czwartek i dopytam.

Czy komuś działa Mirrorlink jak odbicie lustrzane ekran telefonu i ekran w samochodzie navi ?
Pozdrawiam,
Michał
zofdar
Posty: 85
Rejestracja: 20 gru 2013, o 12:52
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Imię: Darek
Lokalizacja: Katowice

Re: MirrorLink

Post autor: zofdar »

w czwartek będę miał jeszcze informację czy zagra z htc M9 albo E9 nie jestem pewien która nazwa jest poprawna.

Ps. Jako ciekawostkę dopisze, że dzwoniłem do Poznania z pytaniem jaki tel mam wpiąć to pani odpowiedziała, że najlepiej będzie jak podjadę do salonu GSM i będę wpinał różne modele telefonu i jak któryś zadziała to żebym go sobie kupił :) Spoko...
wojkap
Posty: 48
Rejestracja: 13 gru 2015, o 10:50
Samochód: Superb III combi
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Wojtek
Lokalizacja: Racibórz

Re: MirrorLink

Post autor: wojkap »

Ja ma Samsung Note 4. Android 5.x

Działa mi normalnie android auto. Nie wywala błędów.

Mirror link działa tylko na wybranych aplikacjach, ale... chyba pamiętam jak.m i się raz udało przejść by widzieć normalnie 1 do 1 telefon.

Chyba to było tak: odpalam Mirror link z jakąś dedykowana do niego apką. W mnie akurat to było weather pro, które fajnie chodzi na ML. Podczas jak mam tą aplikacje włączoną pisze ktoś na messengerze i pojawia się ikonka tej osoby tak jak normalnie na tel. Klikam i jestem w oknie telefonu.
Tak jakby zadziałanie aplikacji w tle i wyrzucenie powiadomienia na wierzch spowodowało przejście Mirror link w obsługę całego telefonu.

Więcej się tym nie bawiłem. Ale jutro poprobuje jeszcze raz.



Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
DżejDżej
Posty: 103
Rejestracja: 16 paź 2015, o 10:47
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: JJ
Lokalizacja: GKW

Re: MirrorLink

Post autor: DżejDżej »

zofdar pisze: Uwierz mi, widziałem na własne oczy. Salon Lemir Dąbrowa Górnicza. Sprzedawca ma na imię Piotrek, zadzwoń zapytaj. Podpiął swojego Sony i było dokładnie odbicie lustrzane, gmail, Youtube, itd itd. Wszystko działało pod czas jazdy. Rewelacja. Dla takiej opcji warto zmienić tel. Gdyby to były tylko wybrane aplikacje gra nie warta zachodu.
Pisałem już o tym kilka razy. Wprawdzie w wątku o DCC ale zawsze :D


[...]to co widzisz na Bolero zależy też od implementacji MirrorLink'a przez konkretnego producenta telefonu, i tak kilka przykładów:
HTC daje obraz 1:1 ekranu smartfona
Sony / LG - daje obraz zbliżony do ekranu smartfona
Samsungi - wyświetlają JEDYNIE apki certyfikowane, bez dokładnego odtwarzania wyglądu ekranu smartfona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
DżejDżej
Posty: 103
Rejestracja: 16 paź 2015, o 10:47
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Imię: JJ
Lokalizacja: GKW

Re: MirrorLink

Post autor: DżejDżej »

zofdar pisze: Uwierz mi, widziałem na własne oczy. Salon Lemir Dąbrowa Górnicza. Sprzedawca ma na imię Piotrek, zadzwoń zapytaj. Podpiął swojego Sony i było dokładnie odbicie lustrzane, gmail, Youtube, itd itd. Wszystko działało pod czas jazdy. Rewelacja. Dla takiej opcji warto zmienić tel. Gdyby to były tylko wybrane aplikacje gra nie warta zachodu.
Pisałem już o tym kilka razy. Wprawdzie w wątku o DCC ale zawsze :D


[...]to co widzisz na Bolero zależy też od implementacji MirrorLink'a przez konkretnego producenta telefonu, i tak kilka przykładów:
HTC daje obraz 1:1 ekranu smartfona
Sony / LG - daje obraz zbliżony do ekranu smartfona
Samsungi - wyświetlają JEDYNIE apki certyfikowane, bez dokładnego odtwarzania wyglądu ekranu smartfona.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ODPOWIEDZ