MirrorLink

Awatar użytkownika
Elninjo
Posty: 692
Rejestracja: 23 sie 2016, o 08:06
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
Imię: DarYush
Kontakt:

Re: MirrorLink

Post autor: Elninjo »

W najnowszym sofcie Samsunga jest już obracany ekran "home" co powoduje, że nic nie znika i przełącza się w poziomy widok z telefonu 1:1
hitman13
Posty: 75
Rejestracja: 4 wrz 2016, o 15:46
Samochód: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: MirrorLink

Post autor: hitman13 »

barteka3 pisze:Zainstaluj EasyTouch i np. Nova launcher lub carwebguru (albo utwórz kolejna stronę menu ze skrótami do aplikacji w dwóch górnych rzędach ekranu)
zajebiscie dziala ;] dzieki

a znasz jakis sposos zeby filmy z karty sd telefonu odtwarzac bo wyskakuje mi okno programu video ale film nie zaskakuje
Dahii
Posty: 11
Rejestracja: 2 maja 2019, o 18:14
Samochód: Inny
Silnik: 0.8 SOHC

Re: MirrorLink

Post autor: Dahii »

Witam

Panowie to forum to chyba Moja ostatnia nadzieje przed sprzedażą Skody :(

Od roku użeram się z Android Auto i MirrorLink i efekt nie rokuje zbyt dobrze

1. Android Auto jakiś czas działał na tą chwilę nie bangla, gdyż wymaga aktualizacji której w Naszym pięknym kraju pobrać się
2. MirrorLink, po podpowiedziach z tego forum poinstalowałem LG mirror drive, rockscout, nova laucher, easy touch dając im wszystkie możliwe uprawnienia, efekt. Raz jakimś cudem nie wiem jakim wskoczył mi ekran smartfona po czym po próbie uruchomienia komunikat "brak możliwości odtworzenia przy połączeniu mirrorlink" wyrzuciło i już wrócić mi się nigdy nie udało. Działając strikte na LG mirrorlink i rockscout taki youtube czy inne aplikacje wyświetlają komunikat " nie znaleziono żadnych wpisów"

Telefon LG G6 więc teoretycznie powinien współpracować w ten sposób, tracę już naprawdę siły do tego i jakąkolwiek nadzieję.
Miał ktoś kiedyś takie przeboje bądź jest w stanie pomóc??? Ewentualnie sprzedam Skode z dużym bezużytecznym ekranem ;)
Awatar użytkownika
jimw
Posty: 388
Rejestracja: 13 kwie 2017, o 10:58
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: MirrorLink

Post autor: jimw »

Dahii pisze:Witam

Panowie to forum to chyba Moja ostatnia nadzieje przed sprzedażą Skody :(

Od roku użeram się z Android Auto i MirrorLink i efekt nie rokuje zbyt dobrze

1. Android Auto jakiś czas działał na tą chwilę nie bangla, gdyż wymaga aktualizacji której w Naszym pięknym kraju pobrać się
2. MirrorLink, po podpowiedziach z tego forum poinstalowałem LG mirror drive, rockscout, nova laucher, easy touch dając im wszystkie możliwe uprawnienia, efekt. Raz jakimś cudem nie wiem jakim wskoczył mi ekran smartfona po czym po próbie uruchomienia komunikat "brak możliwości odtworzenia przy połączeniu mirrorlink" wyrzuciło i już wrócić mi się nigdy nie udało. Działając strikte na LG mirrorlink i rockscout taki youtube czy inne aplikacje wyświetlają komunikat " nie znaleziono żadnych wpisów"

Telefon LG G6 więc teoretycznie powinien współpracować w ten sposób, tracę już naprawdę siły do tego i jakąkolwiek nadzieję.
Miał ktoś kiedyś takie przeboje bądź jest w stanie pomóc??? Ewentualnie sprzedam Skode z dużym bezużytecznym ekranem ;)
Jeśli chodzi to AndroidAuto to zrób tak jak piszą w tym liku: https://thevpn.guru/download-android-au ... e-install/ - poszukaj dowolnego darmowego VPNa na komórkę.
Istotne: bez wyczyszczenia danych Google App Store (co jest opisane w w/w linku) Android Auto nie pojawi Ci się w sklepie nawet po podłączeniu VPNem.
W ten sposób zainstalowany Android Auto będzie się sam ładnie aktualizował nawet jak wywalisz VPNa i będziesz się normalnie łączył do polskiej sieci komórkowej / WiFi
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13584
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: MirrorLink

Post autor: Enriquez »

Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
Awatar użytkownika
HansHawk
Posty: 73
Rejestracja: 28 wrz 2018, o 17:59
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)

Re: MirrorLink

Post autor: HansHawk »

Dahii pisze:Witam

Panowie to forum to chyba Moja ostatnia nadzieje przed sprzedażą Skody :(

Od roku użeram się z Android Auto i MirrorLink i efekt nie rokuje zbyt dobrze

1. Android Auto jakiś czas działał na tą chwilę nie bangla, gdyż wymaga aktualizacji której w Naszym pięknym kraju pobrać się
2. MirrorLink, po podpowiedziach z tego forum poinstalowałem LG mirror drive, rockscout, nova laucher, easy touch dając im wszystkie możliwe uprawnienia, efekt. Raz jakimś cudem nie wiem jakim wskoczył mi ekran smartfona po czym po próbie uruchomienia komunikat "brak możliwości odtworzenia przy połączeniu mirrorlink" wyrzuciło i już wrócić mi się nigdy nie udało. Działając strikte na LG mirrorlink i rockscout taki youtube czy inne aplikacje wyświetlają komunikat " nie znaleziono żadnych wpisów"

Telefon LG G6 więc teoretycznie powinien współpracować w ten sposób, tracę już naprawdę siły do tego i jakąkolwiek nadzieję.
Miał ktoś kiedyś takie przeboje bądź jest w stanie pomóc??? Ewentualnie sprzedam Skode z dużym bezużytecznym ekranem ;)
Ja bym zaczął od sprawdzenia innego kabla USB, u mnie był problem właśnie z kablem, po wymianie wszystko OK.

Mirror Link to i tak jest lipa, nic ciekawego tam nie ma. Skoncentruj się na Android Auto.
Aplikację pobierz stąd:

Kod: Zaznacz cały

https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-2-5914-release/android-auto-google-maps-media-messaging-4-2-591444-release-android-apk-download/#file
lub znajdź wcześniejszą wersję, bo w tej są ponoć problemy z Waze.
U mnie chodzi na LG V30 oraz LG G7, więc u Ciebie także powinno banglać.
Dahii
Posty: 11
Rejestracja: 2 maja 2019, o 18:14
Samochód: Inny
Silnik: 0.8 SOHC

Re: MirrorLink

Post autor: Dahii »

Kolego Jimv numer z VPNen i czyszczeniem danych nie przeszedł, spróbuje jeszcze raz za kilka dni na spokojnie ale ręce opadają.
Enriquez to co na forum paska to dla Mnie czarna magia jest, probowałem nawet znaleść kogoś kto by odpłatnie zrobił tamtymi sposobami, ale bezskutecznie.
HansHawk dałeś mi nadzieje że skoro G7 chodzi to G6 moze w koncu ruszy, stosowałem dwa rodzaje kabli oryginalny od skody i oryginalny od telefonu, zamówie jeszcze jakiś najlepszy z allegro może w tym tajemnica sukcesu.
Dzięki Panowie że dajecie nadzieje na kontynuowanie walki!!! Jakby był też ktoś z południa Polski kto chciałby przekonać się że u Mnie się nie da chętnie podjadę, można by podłączyć telefon działający w innym samochodzie u Mnie, może wina leżeć w trefnej wersji oprogramowania Mojej skody ( chodź wątpie )
Awatar użytkownika
orlik
Doradca
Posty: 2978
Rejestracja: 16 lis 2016, o 22:04
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (272KM)
Aktualnie: 450/550
Lokalizacja: RZ

Re: MirrorLink

Post autor: orlik »

z którego południa?
Dahii
Posty: 11
Rejestracja: 2 maja 2019, o 18:14
Samochód: Inny
Silnik: 0.8 SOHC

Re: MirrorLink

Post autor: Dahii »

Bielsko-biala, wadowice, krakow, katowice. Dojazd do Rzeszowa, Wrocka, czy nawet Czestochowy w blizej nie okreslonym terminie tez mozliwy.
Generalnie Gorny Slask i Malopolska zachodnia czyli najbardziej poludniowe poludnie.
darcus
Posty: 123
Rejestracja: 16 sty 2017, o 14:48
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TDI (150KM)

Re: MirrorLink

Post autor: darcus »

Ja z okolic Katowic - możesz podjechać. U mnie działają AndroidAuto z wszystkimi telefonami z Androidem jakie podłączałem (od szmelcu do flagowców). Dla AA kabel nie jest problemem, chyba że użyłeś kabla bez transmisji, a jedynie do ładowania.
MirrorLink jest humorzasty to działa lub nie - losowo. Nikt jeszcze nie określił kto tym losem kieruje ;-)
Dahii
Posty: 11
Rejestracja: 2 maja 2019, o 18:14
Samochód: Inny
Silnik: 0.8 SOHC

Re: MirrorLink

Post autor: Dahii »

PW poszlo. Moge podjechac nawet jutro
Dahii
Posty: 11
Rejestracja: 2 maja 2019, o 18:14
Samochód: Inny
Silnik: 0.8 SOHC

Re: MirrorLink

Post autor: Dahii »

Wielkie dzięki za pomoc dla kolegi Darcus, wiemy już o wiele więcej, niestety finalnego rozwiązania nie udało się odnaleźć.

-Ze sprzętem i oprogramowaniem w samochodzie wszystko ok, telefon Darka chodzi u Mnie bezproblemowo zarówno AA jak i ML ( ekran 1:1 youtube i te sprawy )
-z kablami również wszystko ok, na Moich kablach tamten telefon również działa

Wychodzi że problem jest po stronie telefonu, MirrorLink wchodzi bezproblemowo, aplikacje prawidłowo poinstalowane nie wiedzieć czemu nie przeskakuje w tryb 1:1 :(:(:(

Pozostaje poszukać kogoś kto ma LG najepiej G6 H870 i udało mu się rozwiązać zagadkę ktoś coś ???, jak się nie uda pozostaje wymienić telefon


Jeszcze raz wielki brawa i dzięki do Ciebie za reakcje!!!!
Awatar użytkownika
HansHawk
Posty: 73
Rejestracja: 28 wrz 2018, o 17:59
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)

Re: MirrorLink

Post autor: HansHawk »

A LG G6 jest z brandowanym oprogramowaniem operatora, czy kupiłeś w sklepie? To może mieć znaczenie :idea:
Wezmę jutro LG G6 mojego syna i sprawdzę, czy hula.
Dahii
Posty: 11
Rejestracja: 2 maja 2019, o 18:14
Samochód: Inny
Silnik: 0.8 SOHC

Re: MirrorLink

Post autor: Dahii »

G6 kupiona na Morele więc badziewi operatora być nie powinno. Będę wdzięczny jak spróbujesz...
Awatar użytkownika
HansHawk
Posty: 73
Rejestracja: 28 wrz 2018, o 17:59
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)

Re: MirrorLink

Post autor: HansHawk »

Dziś testowałem - Android Auto w wersji: Version: 4.2.591444-release (42591444)
arm64-v8a działa zupełnie bez zarzutu z LG G6. Poniżej zdjęcia jako dowód, że nie ściemniam 8-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 maja 2019, o 13:24 przez HansHawk, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ