Aplikacje na MirrorLink

Awatar użytkownika
pab567
Ekspert
Posty: 5802
Rejestracja: 12 lis 2012, o 14:54
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: 421 KM / 524 Nm
Imię: Paweł
Lokalizacja: Warszafka (Ochota)

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: pab567 »

W sumie HTC Car po instalacji z apk daje się uruchomić na różnych telefonach więc możesz na swoim S7 też spróbować.
Awatar użytkownika
przemoka
Posty: 585
Rejestracja: 24 lip 2016, o 10:29
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: kurę ukradli :(

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: przemoka »

na moim Honor 7 HTC Car się nie odpalał. Ale to robiłem na starszej wersji softu, na którym Android Auto też mi nie działał. Muszę ponownie spróbować na najświeższym sofcie. Android Auto już bangla, więc może HTC Car też zacznie.
pirometr
Posty: 109
Rejestracja: 21 lip 2011, o 21:16
Samochód: Superb III 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Aktualnie: Superb II (170KM)

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: pirometr »

W sumie HTC Car po instalacji z apk daje się uruchomić na różnych telefonach więc możesz na swoim S7 też spróbować.
Próbowałem na S7 i nie chodzi HTC Car sama apka jest widoczna ale nic nie mogę do niej dołożyć, tak że po wielu próbach odpuściłem. Co do Sygic Car Navigation działa i pokazuje natężenie ruchu nawet w miarę. Najlepiej chodzi googl maps.
Awatar użytkownika
jkp002
Posty: 150
Rejestracja: 12 sie 2016, o 11:58
Samochód: Superb III combi
Rocznik: 2016
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
Imię: Janek
Lokalizacja: Warszawa

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: jkp002 »

Napisałem o moich przygodach z Sygic Car Nav do producenta tej aplikacji - zobaczymy co powiedzą.
Póki co nie bardzo mi się uśmiecha dawać 80€ za navi premium (bez tego nie łączy się po mirrolink) i dodatkowo 20€ rocznie za "on-line services" (radary i korki o ile dobrze zrozumiałem).
Jakby działało bardzo dobrze, to bym się może i skusił, ale narazie raczej skucha z tym rozwiązaniem.

AA wczoraj wyciął mi nieprzyjemny numer - chciał się uaktualnić i po chwili powiedziało, że niedostępne w PL. Potem przeinstalowałem, zrobiłem uaktualnienie do wersji 2.0 i ... kicha była - całkiem nie chciało działać. Miałem dziś zaorać telefon (przedtem wywalić zbędne apk), ale postanowiłem spróbować jeszcze raz i wszystko cacy. Ten 2.0 może działać na samym telefonie - bez infotaiment, AA chce się uruchamiać automatycznie po podpięciu do BT, ale na szczęście można to wyłączyć. Po USB działa na Bolero, aż miło.

Spróbuję htc car odpalić, jakby faktycznie się dało na moim Ciamciungu i można byłoby mieć dowolną aplikację, to byłoby to dobre rozwiązanie.
Myślę, że z czasem będzie więcej tego typu apk. Tymczasem zostaje z AA (trochę to wieloznaczne, ale niech będzie).
barteka3
Posty: 481
Rejestracja: 19 lut 2015, o 12:31
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Imię: BArtek
Lokalizacja: RP

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: barteka3 »

zainstaluj sobie [na S7] "LG Mirror Link" - wtedy odpalisz wszystko [mirrorlink 1:1]
co do aplikacji wypróbuj "AutoMate - Car Dashboard"
Awatar użytkownika
CLO27
Posty: 9857
Rejestracja: 23 lis 2015, o 23:51
Samochód: Inny
Silnik: Inny
Aktualnie: +-500 KM/600NM
Lokalizacja: Nowy Sacz

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: CLO27 »

jkp002 pisze:Napisałem o moich przygodach z Sygic Car Nav do producenta tej aplikacji - zobaczymy co powiedzą.
Póki co nie bardzo mi się uśmiecha dawać 80€ za navi premium (bez tego nie łączy się po mirrolink) i dodatkowo 20€ rocznie za "on-line services" (radary i korki o ile dobrze zrozumiałem).
Jakby działało bardzo dobrze, to bym się może i skusił, ale narazie raczej skucha z tym rozwiązaniem.

AA wczoraj wyciął mi nieprzyjemny numer - chciał się uaktualnić i po chwili powiedziało, że niedostępne w PL. Potem przeinstalowałem, zrobiłem uaktualnienie do wersji 2.0 i ... kicha była - całkiem nie chciało działać. Miałem dziś zaorać telefon (przedtem wywalić zbędne apk), ale postanowiłem spróbować jeszcze raz i wszystko cacy. Ten 2.0 może działać na samym telefonie - bez infotaiment, AA chce się uruchamiać automatycznie po podpięciu do BT, ale na szczęście można to wyłączyć. Po USB działa na Bolero, aż miło.

Spróbuję htc car odpalić, jakby faktycznie się dało na moim Ciamciungu i można byłoby mieć dowolną aplikację, to byłoby to dobre rozwiązanie.
Myślę, że z czasem będzie więcej tego typu apk. Tymczasem zostaje z AA (trochę to wieloznaczne, ale niech będzie).
A ty nie jesteś Szkotem z Krakowa?
CZARNUCH SII 1,8 TSI mn moc seryjna x 2,5 ;)
viewtopic.php?f=18&t=7516
Kura SIII + Kuń GT + Dzik ZJ grand + Miś KQ :)
slavi
Posty: 16
Rejestracja: 27 maja 2013, o 20:06
Samochód: Inny
Silnik: Inny

Re: Aplikacje na MirrorLink

Post autor: slavi »

jkp002 pisze:, AA ...po USB działa na Bolero, aż miło.
Brak obsługi DualSIM dyskwalifikuje u mnie AA na razie.
ODPOWIEDZ