Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 25 sie 2019, o 03:26

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 553 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Nast臋pna strona
Autor Wiadomo艣膰
 Tytu艂: Re: MirrorLink
PostNapisane: 11 lut 2019, o 07:54 

Imi臋: DarYush
Do艂膮czy艂(a): 23 sie 2016, o 08:06
Samoch贸d: Inny
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Aktualnie: 240 / 430
W najnowszym sofcie Samsunga jest ju偶 obracany ekran "home" co powoduje, 偶e nic nie znika i prze艂膮cza si臋 w poziomy widok z telefonu 1:1

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 11 lut 2019, o 14:18 

Do艂膮czy艂(a): 4 wrz 2016, o 15:46
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 1.8TSI CJSA (180KM)
barteka3 napisa艂(a):
Zainstaluj EasyTouch i np. Nova launcher lub carwebguru (albo utw贸rz kolejna stron臋 menu ze skr贸tami do aplikacji w dw贸ch g贸rnych rz臋dach ekranu)

zajebiscie dziala ;] dzieki

a znasz jakis sposos zeby filmy z karty sd telefonu odtwarzac bo wyskakuje mi okno programu video ale film nie zaskakuje

G贸ra

PostNapisane: 2 maja 2019, o 18:25 

Do艂膮czy艂(a): 2 maja 2019, o 18:14
Silnik: 1.5TSI DADA (150KM)
Witam

Panowie to forum to chyba Moja ostatnia nadzieje przed sprzeda偶膮 Skody :(

Od roku u偶eram si臋 z Android Auto i MirrorLink i efekt nie rokuje zbyt dobrze

1. Android Auto jaki艣 czas dzia艂a艂 na t膮 chwil臋 nie bangla, gdy偶 wymaga aktualizacji kt贸rej w Naszym pi臋knym kraju pobra膰 si臋
2. MirrorLink, po podpowiedziach z tego forum poinstalowa艂em LG mirror drive, rockscout, nova laucher, easy touch daj膮c im wszystkie mo偶liwe uprawnienia, efekt. Raz jakim艣 cudem nie wiem jakim wskoczy艂 mi ekran smartfona po czym po pr贸bie uruchomienia komunikat "brak mo偶liwo艣ci odtworzenia przy po艂膮czeniu mirrorlink" wyrzuci艂o i ju偶 wr贸ci膰 mi si臋 nigdy nie uda艂o. Dzia艂aj膮c strikte na LG mirrorlink i rockscout taki youtube czy inne aplikacje wy艣wietlaj膮 komunikat " nie znaleziono 偶adnych wpis贸w"

Telefon LG G6 wi臋c teoretycznie powinien wsp贸艂pracowa膰 w ten spos贸b, trac臋 ju偶 naprawd臋 si艂y do tego i jak膮kolwiek nadziej臋.
Mia艂 kto艣 kiedy艣 takie przeboje b膮d藕 jest w stanie pom贸c??? Ewentualnie sprzedam Skode z du偶ym bezu偶ytecznym ekranem ;)

G贸ra

PostNapisane: 2 maja 2019, o 18:50 

Do艂膮czy艂(a): 13 kwi 2017, o 10:58
Samoch贸d: Superb III 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Dahii napisa艂(a):
Witam

1. Android Auto jaki艣 czas dzia艂a艂 na t膮 chwil臋 nie bangla, gdy偶 wymaga aktualizacji kt贸rej w Naszym pi臋knym kraju pobra膰 si臋
2. MirrorLink, po podpowiedziach z tego forum poinstalowa艂em LG mirror drive, rockscout, nova laucher, easy touch daj膮c im wszystkie mo偶liwe uprawnienia, efekt. Raz jakim艣 cudem nie wiem jakim wskoczy艂 mi ekran smartfona po czym po pr贸bie uruchomienia komunikat "brak mo偶liwo艣ci odtworzenia przy po艂膮czeniu mirrorlink" wyrzuci艂o i ju偶 wr贸ci膰 mi si臋 nigdy nie uda艂o. Dzia艂aj膮c strikte na LG mirrorlink i rockscout taki youtube czy inne aplikacje wy艣wietlaj膮 komunikat " nie znaleziono 偶adnych wpis贸w"

Telefon LG G6 wi臋c teoretycznie powinien wsp贸艂pracowa膰 w ten spos贸b, trac臋 ju偶 naprawd臋 si艂y do tego i jak膮kolwiek nadziej臋.
Mia艂 kto艣 kiedy艣 takie przeboje b膮d藕 jest w stanie pom贸c??? Ewentualnie sprzedam Skode z du偶ym bezu偶ytecznym ekranem ;)

Je艣li chodzi to AndroidAuto to zr贸b tak jak pisz膮 w tym liku: https://thevpn.guru/download-android-auto-anywhere-install/ - poszukaj dowolnego darmowego VPNa na kom贸rk臋.
Istotne: bez wyczyszczenia danych Google App Store (co jest opisane w w/w linku) Android Auto nie pojawi Ci si臋 w sklepie nawet po pod艂膮czeniu VPNem.
W ten spos贸b zainstalowany Android Auto b臋dzie si臋 sam 艂adnie aktualizowa艂 nawet jak wywalisz VPNa i b臋dziesz si臋 normalnie 艂膮czy艂 do polskiej sieci kom贸rkowej / WiFi

G贸ra

PostNapisane: 3 maja 2019, o 13:13 
Moderator

Do艂膮czy艂(a): 2 cze 2012, o 09:20
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Aktualnie: 313 KM / 419 Nm
poczytaj te偶 to:
https://forum.vw-passat.pl/topic/59925- ... k-youtube/

Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuj臋 si臋 wykonywania 偶adnych modyfikacji w cudzych samochodach. Prosz臋 mnie o to nie pyta膰.

G贸ra

PostNapisane: 5 maja 2019, o 11:15 

Do艂膮czy艂(a): 28 wrz 2018, o 17:59
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Dahii napisa艂(a):
Witam

Ja bym zacz膮艂 od sprawdzenia innego kabla USB, u mnie by艂 problem w艂a艣nie z kablem, po wymianie wszystko OK.

Mirror Link to i tak jest lipa, nic ciekawego tam nie ma. Skoncentruj si臋 na Android Auto.
Aplikacj臋 pobierz st膮d:
Kod:
https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/android-auto-4-2-5914-release/android-auto-google-maps-media-messaging-4-2-591444-release-android-apk-download/#file
lub znajd藕 wcze艣niejsz膮 wersj臋, bo w tej s膮 pono膰 problemy z Waze.
U mnie chodzi na LG V30 oraz LG G7, wi臋c u Ciebie tak偶e powinno bangla膰.

G贸ra

PostNapisane: 7 maja 2019, o 08:30 

Kolego Jimv numer z VPNen i czyszczeniem danych nie przeszed艂, spr贸buje jeszcze raz za kilka dni na spokojnie ale r臋ce opadaj膮.
Enriquez to co na forum paska to dla Mnie czarna magia jest, probowa艂em nawet znale艣膰 kogo艣 kto by odp艂atnie zrobi艂 tamtymi sposobami, ale bezskutecznie.
HansHawk da艂e艣 mi nadzieje 偶e skoro G7 chodzi to G6 moze w koncu ruszy, stosowa艂em dwa rodzaje kabli oryginalny od skody i oryginalny od telefonu, zam贸wie jeszcze jaki艣 najlepszy z allegro mo偶e w tym tajemnica sukcesu.
Dzi臋ki Panowie 偶e dajecie nadzieje na kontynuowanie walki!!! Jakby by艂 te偶 kto艣 z po艂udnia Polski kto chcia艂by przekona膰 si臋 偶e u Mnie si臋 nie da ch臋tnie podjad臋, mo偶na by pod艂膮czy膰 telefon dzia艂aj膮cy w innym samochodzie u Mnie, mo偶e wina le偶e膰 w trefnej wersji oprogramowania Mojej skody ( chod藕 w膮tpie )

G贸ra

PostNapisane: 7 maja 2019, o 09:28 

Do艂膮czy艂(a): 16 lis 2016, o 23:04
Silnik: Inny
Aktualnie: 272KM
z kt贸rego po艂udnia?

G贸ra

PostNapisane: 7 maja 2019, o 10:19 

Bielsko-biala, wadowice, krakow, katowice. Dojazd do Rzeszowa, Wrocka, czy nawet Czestochowy w blizej nie okreslonym terminie tez mozliwy.
Generalnie Gorny Slask i Malopolska zachodnia czyli najbardziej poludniowe poludnie.

G贸ra

PostNapisane: 7 maja 2019, o 12:39 

Do艂膮czy艂(a): 16 sty 2017, o 15:48
Silnik: 2.0TDI (150KM)
Ja z okolic Katowic - mo偶esz podjecha膰. U mnie dzia艂aj膮 AndroidAuto z wszystkimi telefonami z Androidem jakie pod艂膮cza艂em (od szmelcu do flagowc贸w). Dla AA kabel nie jest problemem, chyba 偶e u偶y艂e艣 kabla bez transmisji, a jedynie do 艂adowania.
MirrorLink jest humorzasty to dzia艂a lub nie - losowo. Nikt jeszcze nie okre艣li艂 kto tym losem kieruje ;-)

G贸ra

PostNapisane: 7 maja 2019, o 14:59 

PW poszlo. Moge podjechac nawet jutro

G贸ra

PostNapisane: 8 maja 2019, o 17:36 

Wielkie dzi臋ki za pomoc dla kolegi Darcus, wiemy ju偶 o wiele wi臋cej, niestety finalnego rozwi膮zania nie uda艂o si臋 odnale藕膰.

-Ze sprz臋tem i oprogramowaniem w samochodzie wszystko ok, telefon Darka chodzi u Mnie bezproblemowo zar贸wno AA jak i ML ( ekran 1:1 youtube i te sprawy )
-z kablami r贸wnie偶 wszystko ok, na Moich kablach tamten telefon r贸wnie偶 dzia艂a

Wychodzi 偶e problem jest po stronie telefonu, MirrorLink wchodzi bezproblemowo, aplikacje prawid艂owo poinstalowane nie wiedzie膰 czemu nie przeskakuje w tryb 1:1 :(:(:(

Pozostaje poszuka膰 kogo艣 kto ma LG najepiej G6 H870 i uda艂o mu si臋 rozwi膮za膰 zagadk臋 kto艣 co艣 ???, jak si臋 nie uda pozostaje wymieni膰 telefon

Jeszcze raz wielki brawa i dzi臋ki do Ciebie za reakcje!!!!

G贸ra

PostNapisane: 9 maja 2019, o 18:02 

A LG G6 jest z brandowanym oprogramowaniem operatora, czy kupi艂e艣 w sklepie? To mo偶e mie膰 znaczenie :idea:
Wezm臋 jutro LG G6 mojego syna i sprawdz臋, czy hula.

G贸ra

PostNapisane: 9 maja 2019, o 18:42 

G6 kupiona na Morele wi臋c badziewi operatora by膰 nie powinno. B臋d臋 wdzi臋czny jak spr贸bujesz...

G贸ra

PostNapisane: 11 maja 2019, o 08:16 

Dzi艣 testowa艂em - Android Auto w wersji: Version: 4.2.591444-release (42591444)
arm64-v8a dzia艂a zupe艂nie bez zarzutu z LG G6. Poni偶ej zdj臋cia jako dow贸d, 偶e nie 艣ciemniam 8-)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Ostatnio edytowano 11 maja 2019, o 13:24 przez HansHawk, 艂膮cznie edytowano 1 raz

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 553 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37  Nast臋pna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: