Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 16 pa藕 2018, o 17:24

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 50 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 1 pa藕 2018, o 11:09 

Do艂膮czy艂(a): 24 pa藕 2017, o 20:28
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
feels3 napisa艂(a):
jarkubiak napisa艂(a):
Ja wykorzysta艂em w艂a艣nie te przyciski przy dr膮偶ku zmiany bieg贸w - po lewej stronie mia艂em trzy wolne. Po rozebraniu okaza艂o si臋, 偶e jeden z nich - 艣rodkowy ma wyprowadzone piny i gumk臋 z mikrostykiem. Trzeba by艂o tylko podszlifowa膰 odpowiednio sam przycisk, 偶eby zacz膮艂 si臋 rusza膰. Podpi膮艂em pod to sterownik 4 kana艂owy z A---GRO. Jeden raz przyciskam - steruje 1 kana艂em, dwa razy - 2-gim itd...

Czy by艂by艣 w stanie w miar臋 艂opatologicznie wyt艂umaczy膰 jak sprawdzi膰 pod kt贸re piny podpi膮膰 pilota? Mam wolny przycisk z gumk膮 i mikrostykiem, ale piny dla wszystkich przycisk贸w s膮 zgrupowane obok siebie i tu si臋 moja zabawa ko艅czy ;)

bierzesz miernik i sprawdzasz piny - tylko te kt贸re we wtyczce nie maj膮 podpi臋tych kabli - z z艂膮czami pod gumk膮...

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 1 pa藕 2018, o 12:31 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 25 mar 2013, o 15:13
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
Musze to obczaic do bramy garazowej na osielde, bramy do rodzic贸w i bramy garazowej na osiedle babci jak by miec wszytki w jednym przycisku sensorowym by艂a by bomba.

https://www.proxima.pl/produkt/pilot-hb-sensor-2/

Sprzedam:
Oferty na OLX

G贸ra

PostNapisane: 4 pa藕 2018, o 10:26 

Do艂膮czy艂(a): 28 wrz 2016, o 07:32
Samoch贸d: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
@siemi1

Jak b臋dziesz wiedzia艂 czy jest mo偶liwo艣膰 zakodowania kilku sygna艂贸w to daj zna膰, bo te偶 mnie zainteresowa艂 ten pilot :)
Z drugiej strony jakby mia艂 wys艂a膰 4 r贸偶ne sygna艂y za ka偶dym razem, to baterie by znacznie szybciej pad艂y.

G贸ra

PostNapisane: 10 pa藕 2018, o 14:07 

Imi臋: Bartek
Do艂膮czy艂(a): 17 lip 2018, o 14:39
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Wg filmu na stronie producenta, przycisk zbli偶eniowy dzia艂a tak, 偶e jak zbli偶ysz d艂o艅 1 raz to wy艣le sygna艂 "1" jak dwa razy to wy艣le sygna艂 "2" itd:) wiec opcja robi si臋 coraz ciekawsza

G贸ra

PostNapisane: 10 pa藕 2018, o 15:06 

Imi臋: Mariusz
Do艂膮czy艂(a): 30 kwi 2011, o 01:34
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: JB4 350KM / 423Nm
bartek_super_wwa napisa艂(a):
Wg filmu na stronie producenta, przycisk zbli偶eniowy dzia艂a tak, 偶e jak zbli偶ysz d艂o艅 1 raz to wy艣le sygna艂 "1" jak dwa razy to wy艣le sygna艂 "2" itd:) wiec opcja robi si臋 coraz ciekawsza

Mam takiego pilota zamontowanego u siebie, dzia艂a dobrze, natomiast trzeba si臋 przyzwyczai膰 do szybko艣ci zbli偶ania r臋ki. P贸ki co jedzie ju偶 2 rok na tych samych bateriach, no i zasi臋g ma ca艂kiem przyzwoity.
Mo偶esz zam贸wi膰 ten sam pilot ale z przyciskiem , zasada dzia艂ania taka sama 1 naci艣niecie 1 sygna艂 鈥︹︹︹︹.

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 50 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: