Sterownie bramą z przycisków w aucie

jarkubiak
Posty: 110
Rejestracja: 24 paź 2017, o 20:28
Samochód: Superb III
Silnik: 1.8TSI CJSC (180KM)
Lokalizacja: Bytom

Re: Sterownie bramą z przycisków w aucie

Post autor: jarkubiak »

feels3 pisze:
jarkubiak pisze:Ja wykorzystałem właśnie te przyciski przy drążku zmiany biegów - po lewej stronie miałem trzy wolne. Po rozebraniu okazało się, że jeden z nich - środkowy ma wyprowadzone piny i gumkę z mikrostykiem. Trzeba było tylko podszlifować odpowiednio sam przycisk, żeby zaczął się ruszać. Podpiąłem pod to sterownik 4 kanałowy z A---GRO. Jeden raz przyciskam - steruje 1 kanałem, dwa razy - 2-gim itd...
Czy byłbyś w stanie w miarę łopatologicznie wytłumaczyć jak sprawdzić pod które piny podpiąć pilota? Mam wolny przycisk z gumką i mikrostykiem, ale piny dla wszystkich przycisków są zgrupowane obok siebie i tu się moja zabawa kończy ;)
bierzesz miernik i sprawdzasz piny - tylko te które we wtyczce nie mają podpiętych kabli - z złączami pod gumką...
Awatar użytkownika
siemi1
Posty: 2345
Rejestracja: 25 mar 2013, o 14:13
Samochód: Superb III combi 4x4 Facelift
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Aktualnie: 2.0 TDi 200KM
Lokalizacja: Wawa_Bemowo

Re: Sterownie bramą z przycisków w aucie

Post autor: siemi1 »

Musze to obczaic do bramy garazowej na osielde, bramy do rodziców i bramy garazowej na osiedle babci jak by miec wszytki w jednym przycisku sensorowym była by bomba.

https://www.proxima.pl/produkt/pilot-hb-sensor-2/
Domówka:
OII FL, Elegance 2.0TDI Kombi, oszust RS Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
Służbówka:
S3 FL, Scout 2.0TDI Kombi 200KM DSG7 4x4, Steel Grey/pakiet Black
Awatar użytkownika
eraserski
Posty: 195
Rejestracja: 28 wrz 2016, o 07:32
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TDI (190KM)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sterownie bramą z przycisków w aucie

Post autor: eraserski »

@siemi1

Jak będziesz wiedział czy jest możliwość zakodowania kilku sygnałów to daj znać, bo też mnie zainteresował ten pilot :)
Z drugiej strony jakby miał wysłać 4 różne sygnały za każdym razem, to baterie by znacznie szybciej padły.
bartek_super_wwa
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2018, o 14:39
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 1.6TDI (120KM)
Imię: Bartek

Re: Sterownie bramą z przycisków w aucie

Post autor: bartek_super_wwa »

Wg filmu na stronie producenta, przycisk zbliżeniowy działa tak, że jak zbliżysz dłoń 1 raz to wyśle sygnał "1" jak dwa razy to wyśle sygnał "2" itd:) wiec opcja robi się coraz ciekawsza
marasmus007
Posty: 946
Rejestracja: 30 kwie 2011, o 01:34
Samochód: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 371 KM/482 Nm
Imię: Mariusz
Lokalizacja: Poznań

Re: Sterownie bramą z przycisków w aucie

Post autor: marasmus007 »

bartek_super_wwa pisze:Wg filmu na stronie producenta, przycisk zbliżeniowy działa tak, że jak zbliżysz dłoń 1 raz to wyśle sygnał "1" jak dwa razy to wyśle sygnał "2" itd:) wiec opcja robi się coraz ciekawsza
Mam takiego pilota zamontowanego u siebie, działa dobrze, natomiast trzeba się przyzwyczaić do szybkości zbliżania ręki. Póki co jedzie już 2 rok na tych samych bateriach, no i zasięg ma całkiem przyzwoity.
Możesz zamówić ten sam pilot ale z przyciskiem , zasada działania taka sama 1 naciśniecie 1 sygnał …………….
ODPOWIEDZ