Pasujące fotele do Superb III

Fable94
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, o 07:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Fabian

Pasujące fotele do Superb III

Post autor: Fable94 »

Czy ktoś się orientuję z jakich modeli grupy VW pasują fotele do Superba III? Chodzi mi o wymianę moich obecnych bez żadnych przeróbek, po prostu rozstaw szyn, mocowania wszystko zbey pasowało, montuje i się cieszę nowymi fotelami.
Obecnie mam materiałowe bez elektryki bez grzania.
Interesuje mnie skóra z elektycznie sterowanymi fotelami przednimi. Jak sprawa ma się do podłączania takiej elektryki? Pod fotelem nie ma żadnych luźnych wtyczkę więc czy jest możliwość instalacji takich foteli?
Najważniejsze to byście nakierowali mnie z jakich modeli mogę szukać, np. Octavia, Passat, A6, A4 a może coś innego.
Dzięki z góry :)
Art e on
Posty: 164
Rejestracja: 19 lip 2020, o 11:46
Samochód: Inny
Silnik: 2.0TSI (190KM)
Aktualnie: 270 KM, 470 Nm, FWD
Lokalizacja: Pl

Re: Pasujące fotele do Superb III

Post autor: Art e on »

Jak cos mam w idealnym stanie od Arteona wersja R line, praktycznie najwyzsza wersja Ergo comfort, sportowe, skora+alkantara, grzane, kierowcy regulowany czesciowo elektryczny, pasazera manualny.
https://allegro.pl/oferta/fotele-rline- ... 9106462980
Arteon▪︎2.0 tsi-CZP▪︎DSG▪︎4x20 cali 😈
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pasujące fotele do Superb III

Post autor: Enriquez »

Kabelki do brakujących rzeczy trzeba dołożyć. Zapewne też powymieniać wtyczki lub zrobić przelotki.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
jarzyn
Posty: 92
Rejestracja: 24 wrz 2016, o 15:47
Samochód: Superb III
Silnik: 2.0TSI (220KM)
Lokalizacja: Silesia

Re: Pasujące fotele do Superb III

Post autor: jarzyn »

Jak ma być pamięć w fotelu kierowcy to albo nowy moduł fotela, albo używany i sciąganie CP, plus kodowanie. Do grzania jeszcze panel klimy + kodowanie. Mowa o seryjnych fotelach np z L&K.
Fable94
Posty: 57
Rejestracja: 23 sty 2019, o 07:57
Samochód: Superb III
Silnik: 1.4TSI CAXC (125KM)
Imię: Fabian

Re: Pasujące fotele do Superb III

Post autor: Fable94 »

Szczerze mówiąc interesuje mnie tylko elekt sterowanie. Nawet jelsi miało by pamięć czy grzanie (powiedzmy gdybym trafił na takie fotele w fajnej cenie) to nie muszę tego mieć podłączonego. Wtedy pozostało by tylko Podlaczenie tego, czyli nowe kable i wtyczki ale pod co podpiąć? Np pod wolne bezpieczniki?
Art e on, fajne te fotele zadbane i fajna cena ale nie są w pełni elektryczne (mega wkurza mnie ze są wersję tylko elekt oparcie a fotel trzeba samemu przesuwać, bardzo często spotykane w Mercedesach i to wyższych klas..) no i jest wyszywka R na fotelu a ja chce albo L&K albo bez niczego
PS rozumiem, że jeśli proponujesz fotele z Arteona to np z takiego modelu wchodzi bez problemu? Podacie kilka modeli za jakimi mógłbym się oglądać, do wiosny chciałbym znaleźć coś ciekawego i nie dawać za to ja na allegro za niektóre 5tys zł.. Głupota..
Awatar użytkownika
Enriquez
Administrator
Posty: 13595
Rejestracja: 2 cze 2012, o 09:20
Samochód: Inny
Rocznik: 2022
Silnik: Inny
Imię: Marcin
Lokalizacja: Łódź - Wieś ELW

Re: Pasujące fotele do Superb III

Post autor: Enriquez »

Aby działała regulacja wystarczy podłączyć zasilanie.
Pozdrawiam
Marcin
---
Nie udzielam porad technicznych na PW. Nie podejmuję się wykonywania żadnych modyfikacji w cudzych samochodach. Proszę mnie o to nie pytać.
ODPOWIEDZ