Forum Skoda Superb

Portal mi艂o艣nik贸w i u偶ytkownik贸w Skody Superb
Teraz jest 18 lis 2018, o 15:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 18 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomo艣膰
PostNapisane: 19 gru 2017, o 19:18 

Imi臋: Piotr
Do艂膮czy艂(a): 12 sie 2012, o 12:21
Samoch贸d: Superb III combi 4x4
Silnik: 2.0TSI (280KM)
Aktualnie: 444PS/567Nm
Ja zawsze na autoholdzie je偶d偶臋 wi臋c w zimie hamulec elektryczny ca艂y czas pracuje mi臋dzy innymi po to aby sie nie zasta艂 ;-)

G贸ra

G贸ra
PostNapisane: 19 gru 2017, o 21:20 

Do艂膮czy艂(a): 23 pa藕 2017, o 12:11
Samoch贸d: Superb III combi
Silnik: 2.0TDI (150KM)
a ja mam zwyczaj, 偶e w zim臋 raczej nie zostawiam auta na r臋cznym, tak robi艂em w Toledo, tak i w sIII b臋d臋 robi艂, nie oznacza to 偶e jego nie u偶ywam, tylko obawiam si臋 偶e mo偶e troch臋 przymarzn膮膰 po d艂u偶szym postoju na mrozie.
w Toledo zdarza艂o mi si臋, 偶e jak auto sta艂o na r臋cznym pod robot膮 na r臋cznym i pada艂 do艣膰 du偶y deszcz to te偶 przy ruszeniu by艂a taki odg艂os jakby chrupni臋cia, ale to na bank jest wina klock贸w lub tarcz, bo przed wymian膮 przez kilka lat nie by艂o problem贸w

a co do autoholdu fajna sprawa, tylko nie mam gdzie go u偶ywa膰 bo na wiosce mieszkam, za to na warszaw臋 jak znalaz艂

G贸ra

PostNapisane: 19 gru 2017, o 23:07 

Do艂膮czy艂(a): 18 pa藕 2016, o 07:20
Samoch贸d: Inny
Silnik: Inny
autohold z zasady ok, ale jak nie ma kork贸w nie ma 艣wiate艂 to nie pomaga tam gdzie m贸g艂by pom贸c, a przeszkadza (jak dla mnie) tam gdzie nie jest idealny, czyli cho膰by szybkie manewrowanie np. wyjazd z ciasnego miejsca parkingowego "na dwa/trzy razy" gdzie ka偶dy gdzie czasem minimalnie trzeba podjecha膰 i z autoholdem szarpie za bardzo.

no dobra, czyli jak piszczy i stuka to nie jest to norma ...

G贸ra

G贸ra
Wy艣wietl posty nie starsze ni偶:  Sortuj wg  
Utw贸rz nowy w膮tek Odpowiedz w w膮tku  [ Posty: 18 ]  Przejd藕 na stron臋 Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]

Nie mo偶esz rozpoczyna膰 nowych w膮tk贸w
Nie mo偶esz odpowiada膰 w w膮tkach
Nie mo偶esz edytowa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz usuwa膰 swoich post贸w
Nie mo偶esz dodawa膰 za艂膮cznik贸w

Szukaj:
Skocz do: